Sari la conținut

Bine v am gasit😙😉 noua în oras 0767176124


Postări Recomandate

Vizitator bob000
Reputație: 0

Ai omis sa postezi numarul de telefon, si daca ai putea sa detaliezi serviciile ce le oferi si in ce zona ai locatia, succes si spor la ... 

Link spre comentariu

Am sunat la domnisoara locație centru civic hărmanului46 foarte amabilă la tel am urcat in locație ma invitat in dormitor (are colegă mai plinuta decat ea)mia prezentat serviciile am acceptat o finalizare oral si normal face si oral cu finalizare contra cost nu te grabeste,nu a fost ceva wow dar a fost super ok daca mai aveam ocazia sa revin cred ca da pt oral pare a fi tipa din poze,locație curata 8 multe scării de urcat ,atitudine 10 ,oral 9 normal 8 ,igina 10 nu am simtit mirosuri ciudate achitat 100 de lei...sa aveti spor

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost acum ceva timp(maxim 2 luni cred) si cand am ajuns in locatie in loc de 100 finalizarea a schimbat pe 130 lei pe motiv ca e combinat oral normal!! Nu a fost chiar ok deci la finalizare va trebui sa vi-o ridicati singuri baieti! In rest din ce am vazut eu este fata din poze.

Link spre comentariu

Eu iti zic ca nu ai fost la mine,locatia e locație regim hotelier se perindă fetele una si una ,Dacă eu zic ca nu iau mai mult si nici mai puțin pt finalizare asa e...locația se află în centru civic pe harmanului 46 la blocurile cu mansarda ,Eu nu ma feresc pt ca nu am motive,,dacă ai avut experienta neplăcută imi pare rau pt tine dar nu a fost cu mine,te pup si te astept la mine sa imi confirmi pupici

Link spre comentariu

Atunci ai zis ca nu! Desi imi aduc aminte atunci cand am intrat ai zis ceva de colega ta ca ria luat telefonul sau ceva de genu! Locatia este pe harmanului exact in fata statiei de RAT si apartamentul la mansardă deasta imi si amintesc acele scari pe care ai si pozele de prezentare!😉

Link spre comentariu

Nu ma intelege gresit ca nu am nimic cu tine personal! Eu doar am zis ce am gasit in acea locatie si din ce am vazut in poze cam esti tu mai ales ca si tipa respectiva era bruneta! Dar daca zici tu ca astea sunt preturile la care lucrezi asa o fi! :) 

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Mie fatuca asta desi a vorbit frumos la telefon mi-a dat teapa blana.

 

Am vb cu ea intr-o zi acum o luna si ceva, simpatica tare la telefon, ne-am inteles la servicii, glumeata  totul bine, mai vorbisem cu ea cu o zi inainte, in fine ma uitase, i-am zis ca vin peste o zi doua...o sun a doua zi, ne intelegem, raman ca o sun din fata blocului in 10-15 minute maxim.

 

Am ajuns in 10 minute la adresa de care s-a vorbit mai sus, sun de la bloc, buna, am ajuns, zi-mi scara si apartamentul....aaaa..oo..aaa..sunt colega ei, dar e ocupata acum (pai da, dar cu mine trebuia sa fie ocupata, ca am sunat acum 12 minute)..aaa..da,reveniti dumneavoastra mai tarziu..de parca sunasem la enel si as avea 60 de ani, asa de tacticoasa era colega...:))

 

In fine, mi-am dat seama rapid, ca primul venit, primul servit, nu conteaza ca ajungi in 7 minute, daca a vb cu altul inaintea ta cu cateva minute, i -a spus si aluia ca il asteapta..acum care ajunge primul, prinde loc.

 

I-am zis colegei ca-s cam nesimtite, si mi-a inchis si m-a blocat...am vazut anuntul recent, cu acelasi nr de tlf..am apelat si tot blocat sunt.

 

Cam asa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

e-xtz normal ca te blocat pt ca te am vazut pe geam si am dreptul sa imi aleg clientii,si nu ai vorbit cu colega mea ci cu mine,zi buna

 

 

Tu mincinoaso, vezi ca o sa iti creasca nasul mare :))))... las-o asa, mai bine te faceai ca ploua decat cu raspunsul asta...iti spun eu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...