Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Miniona

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
25 raspunsuri in acest thread

#21 zexe_20011965

zexe_20011965

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 55 Postari:
  • Inscris la:
    09 February 2016
  • Reputatie: 91

Postat 02 April 2018 - 12:06 PM

M-am intanlit si eu Elena,

Nivelul este cel punctat de Sex_Vl, decent, dar voi da ceva mai multe detalii in conformitate cu regulamentul pentru recenzii.

Locatie = 7, cea mentionata, vis-a-vis de liceul Chimic, bloc, parter, garsoniera impartita cu o alta colega (sau alte colege pentru ca se pare ca sunt vreo 2-3 garsoneiere pe acolo in care fetele au aceleasi pasiuni). Din pacate colega a ramas in baie ceea ce nu e deloc in regula (se mai aude vorbind la telefoane, ea asculta sunetele din camera si e inhibant), deci folosirea baii / dusului de catre clienti e cu restrictii (eu eram dusat de acasa, iar dupa joaca am folosit servetele umede si acasa iar dus) si am scapat de necesitatea utilizarii baii. Despre Elena nu stiu dar era foarte curata, nici un miros suspect (nici macar de parfum, aviz celor cu radare). Patul OK, dar se pare ca asternutul se schimba mai rar 

Elena =9 (numele de scena) este cea din poze, poate ceva mai frumoasa in realitate, miniona, bruneta, slim, par lung (mi-a placut ca il lasa desfacut pe parcursul intalnirii), frumoasa.

GFE = 8 este cu tine, accepta pozitii, nu scoate sunete false, nu FK, nu CIM, anal (asta nici nu ma interesa, n-am intrebat dar inclin sa cred ca Nu); Nu mi-a placut ca la final desi am platit o ora si nu trecusera decat 35-40 minute mi-a dat senzatia ca era putin grabita (poate o atentionase colega ca urmeaza altcineva); DTD =40 minute. 

ON = 8 soft (imi place asa), fara DT, fara adiacente;

NP = 9 cum spuneam, accepta pozitii, fara intrebarea magica, se uda natural (daca este cu preludiu si ajutata inainte);

Cadoul = 200 l/h.

Raport pret/calitate = 8.

De revenit - pentru mine Da.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 trezegol

trezegol

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 64 Postari:
    • Inscris la:
      02 June 2016
  • Reputatie: 22

Postat 02 April 2018 - 01:26 PM

M-am intanlit si eu Elena,
    Nivelul este cel punctat de Sex_Vl, decent, dar voi da ceva mai multe detalii in conformitate cu regulamentul pentru recenzii.
    Locatie = 7, cea mentionata, vis-a-vis de liceul Chimic, bloc, parter, garsoniera impartita cu o alta colega (sau alte colege pentru ca se pare ca sunt vreo 2-3 garsoneiere pe acolo in care fetele au aceleasi pasiuni). Din pacate colega a ramas in baie ceea ce nu e deloc in regula (se mai aude vorbind la telefoane, ea asculta sunetele din camera si e inhibant), deci folosirea baii / dusului de catre clienti e cu restrictii (eu eram dusat de acasa, iar dupa joaca am folosit servetele umede si acasa iar dus) si am scapat de necesitatea utilizarii baii. Despre Elena nu stiu dar era foarte curata, nici un miros suspect (nici macar de parfum, aviz celor cu radare). Patul OK, dar se pare ca asternutul se schimba mai rar
    Elena =9 (numele de scena) este cea din poze, poate ceva mai frumoasa in realitate, miniona, bruneta, slim, par lung (mi-a placut ca il lasa desfacut pe parcursul intalnirii), frumoasa.
    GFE = 8 este cu tine, accepta pozitii, nu scoate sunete false, nu FK, nu CIM, anal (asta nici nu ma interesa, n-am intrebat dar inclin sa cred ca Nu); Nu mi-a placut ca la final desi am platit o ora si nu trecusera decat 35-40 minute mi-a dat senzatia ca era putin grabita (poate o atentionase colega ca urmeaza altcineva); DTD =40 minute.
    ON = 8 soft (imi place asa), fara DT, fara adiacente;
    NP = 9 cum spuneam, accepta pozitii, fara intrebarea magica, se uda natural (daca este cu preludiu si ajutata inainte);
    Cadoul = 200 l/h.
    Raport pret/calitate = 8.
    De revenit - pentru mine Da.

Fra, zi si mie ce-nseamna DTD, duration time delivered/distribution? 😁
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 zexe_20011965

zexe_20011965

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 55 Postari:
    • Inscris la:
      09 February 2016
  • Reputatie: 91

Postat 05 April 2018 - 09:27 AM

Fra, zi si mie ce-nseamna DTD, duration time delivered/distribution?

Scuze pentru abrevieri. Se vrea: Door To Door (adica cat a durat joaca de la intrarea pe usa pana la iesirea pe usa).

Paste fericit!

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 >blackberry6969<

blackberry6969

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 609 Postari:
    • Inscris la:
      09 May 2012
  • Reputatie: -1

Postat 07 April 2018 - 08:30 AM

oare vin si in B ??

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 tanardinarges

tanardinarges

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 83 Postari:
    • Inscris la:
      04 July 2013
  • Reputatie: 72

Postat 29 May 2018 - 04:16 PM

Am vizitat si eu recent aceasta tanara... pe scurt, din punctul meu de vedere - nu merita ... ( aceasta nu este neaparat o recenzie, cat un self reminder - Aici nu :)

Nu este singura in locatie, colega ei asteapta in baie pe timpul actiunii ... nu  mi se pare ok ( decat daca te duci pentru un fast fuck poate ) 

100 ron, ONP.  Evident , dupa 2 min vroia sa puna caciulita ... usor grabita. 
    Eu unul nu as mai incerca. Daca ar fi singura poate ar fi mai bine . Vad  si recenzii pozitive, posibil sa aveti voi mai mult noroc. Bafta. 

Am uitat sa mentionez ca pozele sunt reale, este mica si slabuta, la corp mie imi place cum arata... Stiam ca nu e ok sa raman daca sunt 2 in locatie si una asteapta in baie ... statistic vorbind , esecul era garantat :) Am ramas totusi pentru ca arata ok fata. 

Aceasta postare a fost editata de tanardinarges: 29 May 2018 - 04:18 PM

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 letzu68

letzu68

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      18 November 2017