Sari la conținut

Vizita Daria Oral Deep Cu finalizare


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Am fost la Daria anul trecut cand activa in Galati, exact acum un an si o zi. Poate nu arata a Jenna Jameson sau Nikki Sin, dar Daria stie ce sa faca cu limba si cu piSSda. Da, gusturile nu se discuta, dar sa spui ca Daria nu stie sa fufu, este exagerat !

 

Plus ca este EXTREM de politicoasa (desi era nervoasa in ziua aia, cautase sa reincarce o cartela prepay si i-a facut vanzatoarea nervi) si EXTREM de amabila (nici acum nu uit o chestie care mi-a placut la ea, mai avea cateva picaturi de cola intr-o sticla, ii era sete si m-a intrebat daca nu vreau si eu pentru ca pomana mai mare ca atunci cand dai de baut unui insetat nu-ti faci, cuvintele ei)...

 

offf

Lopi te chem pt o sedinta foto dupa ce ma reglementez la bucuresti. te pup scumpule

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

offf

Lopi te chem pt o sedinta foto dupa ce ma reglementez la bucuresti. te pup scumpule

Ufff, s-ar putea sa fiu pe coclauri o perioada, dar vedem cum facem. Te pup si eu !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

M-ai intarzii un pic, ii rog pe cei cu programare sa o lasam pe seara sau maine ,.. am spart iala de la intrare si pana sa asteptat 3 ore pana a venit sa o schimbe (blocata inafara casei fara cheie si telefonfon) pana inlocuiesc mai dureaza....😂😂😂 un spiderman nu am gasit sa se cocoațe pe bloc mai....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

M-ai intarzii un pic, ii rog pe cei cu programare sa o lasam pe seara sau maine ,.. am spart iala de la intrare si pana sa asteptat 3 ore pana a venit sa o schimbe (blocata inafara casei fara cheie si telefonfon) pana inlocuiesc mai dureaza....😂😂😂 un spiderman nu am gasit sa se cocoațe pe bloc mai....

😄😄😄😘😘
Link spre comentariu

Da si uite incet fetele bune dispar probabil noi barbatii cautam ceva ce nu exista(perfectiune)ceea ce nu exista avem dreptul de a cauta fata perfecta dar comentariile pentru fetele ceea ce merita nu isi au rostul bucurativa pentru ce inca mai este bun in pitesti

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...