Sari la conținut

Shakira e LIBERA!


Postări Recomandate

Observ ca babaciunii ii cam plac tinereii avand in vedere ca Pique era mai tanar cu 10 ani!  

 

 

Pffff....parca mai ieri era tinerica de 20 de ani si simpatica. 

 

Eu eram bebelus atunci. Dadeam din fund si din picioare  cand ii ascultam melodiile   :laugh2

 

 

 

 

 

 

P.S.

Am experienta de mers la femei siliconate  cu 10-15 ani mai in varsta decat mine.  

Cred ca si eu si multi fotbalisti impartasim aceleasi gusturi la babaciuni.    Cred ca sunt babofil!   :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Observ ca babaciunii ii cam plac tinereii avand in vedere ca Pique era mai tanar cu 10 ani!  

 

 

Pffff....parca mai ieri era tinerica de 20 de ani si simpatica. 

 

Eu eram bebelus atunci. Dadeam din fund si din picioare  cand ii ascultam melodiile   :laugh2

 

 

 

 

 

 

P.S.

Am experienta de mers la femei siliconate  cu 10-15 ani mai in varsta decat mine.  

Cred ca si eu si multi fotbalisti impartasim aceleasi gusturi la babaciuni.    Cred ca sunt babofil!   :no2

Distrusule tu nu știi sa mergi pe strada, și ai experiența la femei ? =)))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Observ ca babaciunii ii cam plac tinereii avand in vedere ca Pique era mai tanar cu 10 ani!  

 

 

Pffff....parca mai ieri era tinerica de 20 de ani si simpatica. 

 

Eu eram bebelus atunci. Dadeam din fund si din picioare  cand ii ascultam melodiile   :laugh2

 

 

 

 

 

 

P.S.

Am experienta de mers la femei siliconate  cu 10-15 ani mai in varsta decat mine.  

Cred ca si eu si multi fotbalisti impartasim aceleasi gusturi la babaciuni.    Cred ca sunt babofil!   :no2

Nino-nino ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medicamente!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

poate ne pune o vorba buna ... @rambox1 si ne-o aduce pe forum pe Shakira, sa vezi ca-i face o recenzie buna si intra direct la testate.  :slap2

... dar presimt ca apare cu vre-o cracanata stirba si "obosita" cu tatele pana la genunchi pe post de "Shakira de Romania"  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...