Sari la conținut

Amenintari cu moartea sunt tolerate? Pana unde a ajuns forumul asta?


Postări Recomandate

Daca specimenul ala (peste, curva sau ce dracu o fi) ma mai ameninta o singura data, eu sun la politie si o sa cer sa fie investigat acest forum. 

 

Si tu motane o sa suferi consecintele pentru ca tolerezi proxeneti cretini si curvele lor idioate care ameninta si intimideaza userii! 

 

 

 

 

 

 

Spune-ne Alex, ce s-a intamplat in 2014 cu fata aia de te-a parasit si ai ramas virgin de a trebuit sa vii aici prin 2015 sa intrebi de saloane de masaj erotic si laba uleioasa?

Tu ai scris ca nu merita sa iti faci prietena ca e inutil si ca mai bine platesti ca sa te futi, asa ti-ai pierdut virginitatea? la 22 de ani, la curve?

Te rog dezvolta, as dori sa te cunosc mai bine, avand in vedere ca in 3 luni trebuie sa cauti serviciu de pompe funebre si un costum bun, vezi ca mihaela milionara are unu sa iti imprumute

 
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Daca specimenul ala (peste, curva sau ce dracu o fi) ma mai ameninta o singura data, eu sun la politie si o sa cer sa fie investigat acest forum. 

 

Si tu motane o sa suferi consecintele pentru ca tolerezi proxeneti cretini si curvele lor idioate care ameninta si intimideaza userii! 

 

Auzi, Alex, ia spune-mi si mie, tie la un moment dat ti-a placut sa canti la chitara?

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Nu, dar asta o sa faci tu dupa ce iesi de la Jilava proxenet  interlop din carton ! 

 

O sa canti la chitara in tramvai   pentru covrigi !  

 

Dar mai ai placa ai video radeon HD7700 ? Nu vrei sa mi-o vinzi mie? Ne putem vedea undeva in centru, ziua in amiaza mare

Link spre comentariu

Motane...............baneaza-l pe idiotul asta, altfel pe tine  o sa te viziteze niste domni cu caschete albastre!   


Poliția Română


 


 


Si dupa o lunga investigatie o sa aflam ce curve au proxeneti si interlopi in debara , poate chiar sa descoperim alte bombe biologice si teparese, in felul asta se curata forumul de tot! 


 


Eu deja nu mai am rabdare.  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Jignirile, hartuielile, injuraturile    si caterinca sunt una, dar amenintarile cu vatamare fizica  deja sunt de iz penal!   

 

Cine si ce stie despre tine? Tu pui botul ca ultima "fraiera" la joc de poker?

Ti-a trecut prin minte ca s-ar putea sa ai probleme psihice de la prea mult stat inchis in camera?

 

Eu te banam pe tine! Te superi sau nu, dar te banam definitiv! Ne obosesti cu prostiile tale...

Nu vrei probleme cu pestii, stai in pula mea in banca ta si nu te ma lua in gura cu ei!

Na, ca m-ai enervat!  :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu

 

Nu vrei probleme cu pestii, stai in pula mea in banca ta si nu te ma lua in gura cu ei!

 

Problema e ca curvele lor s-au luat in gura cu mine si eu a trebuit sa ripostez ca doar nu sunt un pizdoi care se lasa calcat in picioare de niste curve feministe  si taranci proaste!  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Problema e ca curvele lor s-au luat in gura cu mine si eu a trebuit sa ripostez ca doar nu sunt un pizdoi care se lasa calcat in picioare de niste curve feministe  si taranci proaste!  

 

Nu, tu esti un pizdoi care le face reclama zilnic!  :slap2

Deschizi N subiecte care mai de care mai cretine!

Esti obsedat, cand o sa-ti recunosti asta, doar atunci ai sanse sa-ti revii, altfel asta o faci inca mult si bine.

Eu deja m-am plictisind privind, nu-mi dau seama cat de bolnav trebuie sa fii ca in fiecare zi sa-ti faci cont cu noi subiecte aberante...

Ele deja s-au obisnuit cu tine, daca la inceput enervai, acum nici un scuipat n-ar da, dar tu insisti!  :slap2

 

S-a aprins vreun bec in capul ala sau iar vorbesc singura?!

Inchide forumul si du-te afara, e soare!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Problema e ca curvele lor s-au luat in gura cu mine si eu a trebuit sa ripostez ca doar nu sunt un pizdoi care se lasa calcat in picioare de niste curve feministe  si taranci proaste!

 

Da când mergi la curve și vrei dominare cum te numești ? =))

  • Like 5
Link spre comentariu

Daca specimenul ala (peste, curva sau ce dracu o fi) ma mai ameninta o singura data, eu sun la politie si o sa cer sa fie investigat acest forum. 

 

Si tu motane o sa suferi consecintele pentru ca tolerezi proxeneti cretini si curvele lor idioate care ameninta si intimideaza userii!

 

Pai nu ai primit amenintari de la Betty ca trimite garoii peste tine ?!

Link spre comentariu

Pai nu ai primit amenintari de la Betty ca trimite garoii peste tine ?!

Ba da...............si acum ele vor sa ma bage la racoare pentru ca cica le-am "hartuit"

 

Mi-as pula in ea de viata, am ajuns sa fim umiliti de proxenetii si curvele lor. Zici ca astia conduc tara, iar politicienii, judecatorii si politistii sunt marionetele lor.

 

 

De ce dracu m-am nascut in Romania? 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...