Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Sunt comple de cord cu tine ANDREEA...atunci cand simti ca nu mai poti ,cand banii nu mai conteaza pentru ca inainte de toate ai nevoie de o pauza ,cand simti ca nimic nu te mai face fericita si ca in sanul familiei iti regasesti echlibrul si-ti incarci bateriile ...atunci cand toate astea se intampla pleaca si nu te mai uita inapoi ...revino inapoi  cu alt chef

Link spre comentariu
Reputație: -556
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pt fanii ei .... Nu mai vrea familie 😂😂😂..... plus că avea frigideru’ în doliu . E nouă în Ct 😂😂... și acum are nume de scenă Inna ca’cântăreața .

post-93385-0-73285500-1530788758_thumb.jpeg

post-93385-0-70045400-1530788770_thumb.jpeg

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pt fanii ei .... Nu mai vrea familie ..... plus că avea frigideru’ în doliu . E nouă în Ct ... și acum are nume de scenă Inna ca’cântăreața .

nu cred ca e ea...cel puțin tâtele nu-s aceleasi
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah baeti...nui nişidicum o probliema ka fata sia reloat activitatea...ca doar cascavalu ie super tentant ân jobu asta. Asa ka revenirea iei ie un bun cîstigat...di patrimoniu local.

 

Ântribarea mea ie doar una: ku chefu cum rămîne ???

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna . Ma numesc Andreea,am 20 de ani si din pacate fac numai deplasari fiind in cautare de locatie. Am 1.65 m 50 kg.

Ofer sex oral p/n si sex normal,69,masaj,dus,finalizare corporala 250 ron h si ptr extra 100 ron sex anal si finalizare orala sau faciala 50 ron. Am si anunt pe publi24 dar o sa postez.si aici cateva poze.

waaaaaa

bunaaaa bunaaaa rau :))

misto corp ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...