Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Oras:CT
  • Oras:CT

Poi apeliazal si tu pi Codu. Èšil dă Codiță fară probliemi !!! :)

Saru'mâna 😊.Daca am nr tau pot sa te sun da ? Dar sa vad cum il apelez ca nu am posibilitatea de a da mesaj privat. 😂😂😂. Sau nu stiu eu
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Saru'mâna 😊.Daca am nr tau pot sa te sun da ? Dar sa vad cum il apelez ca nu am posibilitatea de a da mesaj privat. 😂😂😂. Sau nu stiu eu

cum nu ai pm,e clar ca nu poti sa dai,e asa greu sa pricepi? :))
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

cum nu ai pm,e clar ca nu poti sa dai,e asa greu sa pricepi? :))

Johnny ...am priceput ca nu am pm. Doar ca ma gandeam ca poate trebuie sa fac anumite setari sau mai stiu eu ce la contul meu
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna , urmatoarea pe lista mea tu esti . Sper sa fie o intalnire care sa genereze " abonament saptamanal " . Imi poti spune la ce ora incepi dimineata programul ? As vrea sa fiu primul client in ziua respectiva , mersi

 

Nu am o ora fixa. Intre 9-11

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Andreeooo...scuzi maxime di offtoping...dară trebe săi răspund lu flacău aista !

 

 

Buna iubitule,

 

Di mică meam dorit si io...nah, ka orisie fatah visez si io...un lover ka tini pi cari săl chemi "Bum Bum". Ma gîndiesc si mi sie faşi pelea gaină cînd tiaş faşi cunostinta ku pretinili mieli: "Fatah, iel ke iubitu mieu Bum Bum". Am io aşa un feelingi ka iesti un mascul di tată nedejdia.

 

Ku mari drag țeaş da aci numaru mieu di telifon...daaar...nu ştu dak tu şti regulili dipi Nimfo: nui ielegant săți dai numaru si sați faşi publişitate pi topingu la altă fata. Adik tu âmi cieri pi topingu lu Andreea...iecscorta...numaru mieu di telifon...iecsiecscortă. Nui frumi ! Nui buna triaba...ie cam bum bum.

 

Uiti cum faşim...ka să nu pară jigodism din partia mia...iti dau numaru mieu di fix. Ba nu...ka tăt conpetiții niloială ar fi din partia mia. Iți zik pi şini să kontactiezi ka săți dia numaru mieu. Ie un flacau pi aci...âl chiama Cod06ro...ie baiet ok dara nu ie Bum Bum...şi tu îl contactiezi pi iel pi PM...şiți dă iel numaru mieu di telifon.

 

Ti pupiciesc iubitu mieu Bum Bum. Pi curînd !!! ;)

vroiam si nr.de la pantof nu doar cel de fix asa ca sa nu pari jigodism 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Atenții la tăti lumilii !!!

 

Aista ie topingu lu Andreea...iecscorta fatală...dară si anală !!!

 

Pientru voi ăştia cari vreti numaru mieu di pantof, di sutiien, di telifon...sau cari vrieti doar caterinka ieftinaa...cautatima pi topingu mieu. Ie la Discuti Generali !!!

 

Nu aci faşiti conviersati ku mini !

 

Amelia out !!!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...