Sari la conținut

M-am decis sa ma otravesc


Postări Recomandate

Vizitator fantgasmic
Reputație: 0

N-o sa apuci tu nimic legat de nimic :)) dar poti sa iei totul in mainile tale daca stii la ce ma refer, ascute cutitul de bucatarie sa nu te faci de ras

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

N-am vazut unul mai penibil, ai dominare in program?

Da' trimite-l sa duca niste sticle/peturi cateva luni sa vina la tine... :)

Nu am dominare in program, dar ar trebui sa vândă niște gunoaie și niște fiare pentru a merge la doctor.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

A,da? Si mie cine imi face bucurii?

Pai nu se uita la el ca pana si o femeie umblă, caută, se zbate, petrece cea mai mare parte al timpului activ din zi muncind si el bocește fără nicio jenă ca nu e in stare sa fie juma'de femeie?

Hai cu toții sa nu ne mai luam de el sa se necăjească. Si așa e terminat psihic...

 

Si tu mucosule daca o femeie te insultă vb frumos înapoi.poate ai surpriză sa își schimbe atitudinea in pozitiv:)

Daca nu o sa mai fi recalcitranta,vulgara si irascibila,barbatii o sa-ti faca o gramada de bucurii ;)

Baiatul e cu nervii la pamant si pe deasupra si depresiv.......puteai sa-l primesti si tu la tine in dormitor ;) :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oligrofen avorton.

Partea proasta e ca unul ca asta are job bine platit  si gagica misto   si vila si masina........eu de ce nu am?   

 

 

 

 

 

 

 

 

Motane, hai cu banul ala odata! 

 

Vreau sa-mi traiesc linistit ultimele 3 luni din viata.

 

 

Dupa aia ma duc spre inexistenta!     

 

Normal, viata fara forum nu exista! :)

 

 

Nu am dominare in program, dar ar trebui sa vândă niște gunoaie și niște fiare pentru a merge la doctor.

 

Ala de cap? N-are ce sa-i faca!  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator raynor009
Reputație: 0

Da ce ai bre da ai ajuns in halul asta? Ti-ai pierdut locul de munca, te-a parasit gagica, s-a cacat pe tine un porumbel sau ce?

 

P.S Nu taia venele ca nu mori de la aia. Ca se cauterizeaza rana singura dupa cateva minute. Si nu lua nici pastile, ca rad doctorii de tine pe la urgente.

Link spre comentariu

Da ce ai bre da ai ajuns in halul asta? Ti-ai pierdut locul de munca, te-a parasit gagica, s-a cacat pe tine un porumbel sau ce?

1.  Mi-am pierdut mai multe joburi pentru ca invatamantul romanesc e de cacat, nu te invata nimic, dar facultatile universitare  de la stat.  

2. N-am avut gagica niciodata, dar m-au amagit o gramada de fete de care m-am indragostit prin liceu si facultate. 

 

 

Si cand le vad pe toate cu baieti smecheri  la brat si sexy imbracate prin mall, supermarket , la sala, in autobuz/tramvaie  sau pe strada cum se saruta , imi vine sa-mi dau cu capul de pereti. 

 

 

Nu mai suport! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da ce ai bre da ai ajuns in halul asta? Ti-ai pierdut locul de munca, te-a parasit gagica, s-a cacat pe tine un porumbel sau ce?

 

P.S Nu taia venele ca nu mori de la aia. Ca se cauterizeaza rana singura dupa cateva minute. Si nu lua nici pastile, ca rad doctorii de tine pe la urgente.

Baaiiiii =))))
Link spre comentariu

VA DATI SEAMA?

 

NU AM SARUTAT NICIODATA O FATA!    :cry2  :cry2  :cry2  :cry2

 

 

E aiurea!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De sex n-am facut decat protejat si asa cu sictir si in graba, fara sa ma descarc vreodata, sa ma simt bine.  

Link spre comentariu
Vizitator fantgasmic
Reputație: 0

Nimic nu e de cacat prietene, lumea este asa cum e, de asta unii prospera si altii nu, te adaptezi sau nu. Daca zici ca ai dat pe la facultate pune mana si citeste ceva despre dezvoltare personala si arta de a seduce si o sesiune de terapie.

Link spre comentariu

Nimic nu e de cacat prietene, lumea este asa cum e, de asta unii prospera si altii nu, te adaptezi sau nu. Daca zici ca ai dat pe la facultate pune mana si citeste ceva despre dezvoltare personala si arta de a seduce si o sesiune de terapie.

Nu sunt lasat sa ma adaptez cand exista mereu dulai mai puternici decat mine si mi-o iau inainte! 

 

Ori fiindca mi-e jena sa fiu un gretos  ca toti barbatii smecheri.  

 

Plus ca mi-e si frica.   

Link spre comentariu

Cum coaie si alea care faceau FK te-au refuzat??? :laugh2 :laugh2 Ce dk ai la gura, ciuperci?

Nu am nimic rau, ba chiar am dantura decenta. Gura nu-mi miroase. 

 

Dar pur si simplu nu vor sa le sarut pe gura ca au zis ele ca le e frica sa ma imbolnaveasca.  

Link spre comentariu
Vizitator fantgasmic
Reputație: 0

Ti-e jena sa recunoscti ca esti un retard foarte rusinos care nu stie sa ceara, un beta care ii va privi pe toti de jos blestemand nasterea lui si faptul ca nu se integreaza in lume. Nu-mi pasa cine esti sau daca faci troll, adevarul ramane acelasi.

Link spre comentariu

Ti-e jena sa recunoscti ca esti un retard foarte rusinos care nu stie sa ceara, un beta care ii va privi pe toti de jos blestemand nasterea lui si faptul ca nu se integreaza in lume. Nu-mi pasa cine esti sau daca faci troll, adevarul ramane acelasi.

Daca eram retardat  , eram departe, futeam multe curve, nu 1-2 la doi ani interval.  

 

 

 

http://www.stiridecluj.ro/files/images/big_464c748e3a4ff13435d8c49bf67a9175.jpg

 

 

 

Daca eram si mai  prost, ajungeam ca astia:

 

 

http://spynews.ro/uploads/modules/news/0/2018/2/19/157783/florinsalam.jpg

https://b1.ro/thumbs/landscape_big/2018/02/20/gigi-becali-prima-reactie-dupa-condamnarea-verilor-sai-bai-voi-sunteti-nebuni-video-272388.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...