Sari la conținut

Ayda prima oară in Cluj


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Locatia:10(ai de toate).

Ayda:10(draguta cu zambetul pe buze,comunicativa,sexi si ingrijita).

Oral np:9,5(lent si cu incercari de deep fain fain doar ca am avut parte de un oral scurt,da bine executat).

Normal p:10(te trage in ea,geme foarte tare,si te provoaca verbal sa dai ca surdul in toba.)

Recomand!Bafta :pimp

  • Like 2
Link spre comentariu

Locatia:10(ai de toate).

Ayda:10(draguta cu zambetul pe buze,comunicativa,sexi si ingrijita).

Oral np:9,5(lent si cu incercari de deep fain fain doar ca am avut parte de un oral scurt,da bine executat).

Normal p:10(te trage in ea,geme foarte tare,si te provoaca verbal sa dai ca surdul in toba.)

Mulțumesc pt com te pup dulce

Recomand!Bafta :pimp

Mulțumesc mult pt coment te pup dulce
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

:) ba prostane , tu te trezesti din agonie asa la 6 luni o data si bagi o postare? du-te-n plm de junky ce esti si stai in canale unde iti e locu'. daca mai intri pe aci baga cate p recenzie. sau nu futi? fute-o pe ma-ta atunci! si baga o recenzie:)))))! infectule!

Mortule ai prins si tu curaj si deja te bagi in seama cu băieții aici pe forum?🤣🤣🤣 vezi ca te așteaptă fetele de pe CALEA TURZII 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ba pula eu tot timpu' am avut curaj:). uiti? ti-am bagat pula prin gura tot timpu' ma Cataline! adevarul e ca tu esti de Turda:) daca stii ce zic:). mai sugi pula prin strainatate sau te-ai repatriat?

Mortule ai prins si tu curaj si deja te bagi in seama cu băieții aici pe forum? vezi ca te așteaptă fetele de pe CALEA TURZII

Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

ba pula eu tot timpu' am avut curaj:). uiti? ti-am bagat pula prin gura tot timpu' ma Cataline! adevarul e ca tu esti de Turda:) daca stii ce zic:). mai sugi pula prin strainatate sau te-ai repatriat?

Prietene tu ori esti prost ori ai greșit persoana 😂😂😂😂 de la un gipsy ca tine la ce să mă aștept?🖕ðŸ¼ðŸ–•ðŸ¼ðŸ–•ðŸ¼ðŸ–•ðŸ¼ðŸ–•ðŸ¼

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) asa-i? nu-i bai ma Cata! suge-o tu prin alte parti! eu ma pis pe tine labarule. ca intotdeauna! ai fost prost, esti prost si vei muri prost ! da nu-i bai prostia e de cand lumea:) de pe vremea imperiului Roman( daca stii ce zic). stai in banca ta ba pula! nu e de ajuns sa ai aici nick de mare smecher. pana la urma esti o pizda proasta din Turda care o suge ieftin pe aici. 

Prietene tu ori esti prost ori ai greșit persoana de la un gipsy ca tine la ce să mă aștept?

Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

:) asa-i? nu-i bai ma Cata! suge-o tu prin alte parti! eu ma pis pe tine labarule. ca intotdeauna! ai fost prost, esti prost si vei muri prost ! da nu-i bai prostia e de cand lumea:) de pe vremea imperiului Roman( daca stii ce zic). stai in banca ta ba pula! nu e de ajuns sa ai aici nick de mare smecher. pana la urma esti o pizda proasta din Turda care o suge ieftin pe aici.

Delirezi grav de tot...A avut dreptate prietenul tău Ciucurel ca esti prost de bubui si ca mai uiți din când în când să-ți iei pastilele!🖕ðŸ¼ðŸ–•ðŸ¼

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) nu mai bine futi tu ceva ma sclavule:). si pe tine te-am futut in gura maxim. de fapt pe tine te-am futut cel mai aspru:). acum doar te ignor. stii chestia aia despre curiosi? ma indoiesc. 

P.S. ca o curiozitate tu intri aici si citesti recenziile altora si iti faci laba? :))) . asa fac senatorii cica:)))))).

Asa ca nota aparte, maximus asta chiar e tigan? Nu ca ar fi important, dar is curios.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:)))))) vi se pare cunoscut Cristi?:)))))))). Ba Cristi ba! Ba Cristi ba! te recunoaste lumea:)))). plm de labar ce esti! ba Cata dai un Cola la Coaie? cica e bautura lui preferata!

Asa ca nota aparte, maximus asta chiar e tigan? Nu ca ar fi important, dar is curios.

 

 

Cristi stai liniștit că el nu-i țigan,doar curvă de mă-sa si bețivul de tacsu

Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

:)))))) vi se pare cunoscut Cristi?:)))))))). Ba Cristi ba! Ba Cristi ba! te recunoaste lumea:)))). plm de labar ce esti! ba Cata dai un Cola la Coaie? cica e bautura lui preferata!

Cine pula mea ii Cata?😂😂

 

Apropo maxi eu cu Ciucu si cu Cristi te asteptam să mai vi sa ne sugi pl 😂😂😂🖕ðŸ¼ðŸ–•ðŸ¼ðŸ–•ðŸ¼

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

voi toti 3 ma asteptati intr-adevar ! stiu asta! prin piata muzeului parca:))). diferenta e ca ma asteptati sa va fut prin gura :))))))). acum imi dau seama cate traume ti-am provocat ma Cata. a stai ca nu stii cine-i Cata! E un labar din Turda. cica mare justitiar:)))))). un pielea pulii. 

P.S. ce trista ti-e viata ma pedepsitorule daca inca nu ai uitat ce ti-am facut:))))))))). vai de pula ta esti! tristule, mergi si fute ceva!

Cine pula mea ii Cata?

Apropo maxi eu cu Ciucu si cu Cristi te asteptam să mai vi sa ne sugi pl

Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

voi toti 3 ma asteptati intr-adevar ! stiu asta! prin piata muzeului parca:))). diferenta e ca ma asteptati sa va fut prin gura :))))))). acum imi dau seama cate traume ti-am provocat ma Cata. a stai ca nu stii cine-i Cata! E un labar din Turda. cica mare justitiar:)))))). un pielea pulii.

P.S. ce trista ti-e viata ma pedepsitorule daca inca nu ai uitat ce ti-am facut:))))))))). vai de pula ta esti! tristule, mergi si fute ceva!

 

Exact cum am mai spus mai sus esti in mare prost.... vorbesti fără să ai habar 😂😂😂 totusi noi ăștia 3 de care ziceam mai sus te așteptăm să îți mai dăm o muie si daca ne întreabă cineva noi o sa zicem ca ne-am conectat USB la tine in gura ðŸ˜ðŸ˜‚😂😂🖕ðŸ¼ðŸ–•ðŸ¼ðŸ–•ðŸ¼

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...