Sari la conținut

Ayda prima oară in Cluj


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Cristi stai liniștit că el nu-i țigan,doar curvă de mă-sa si bețivul de tacsu

Bai, si tu vii cu aberatia cu Cristi? (Presupun ca la Borcea te referi.)

 

Si cum pula ma-sa tigan si tac-su tigan si el o fi om alb?

 

Bun, asa-mi trebuie daca m-am bagat in cearta dintre doi tampiti.

Link spre comentariu

Buna dragii mei , va anunț ca am revenit in Cluj pt următoarele 5 zile. Locatia va fi de maine aceeași ca data trecută( park lake), iar serviciile si prețurile rămân neschimbate. Astăzi am locația in blocul Platinia( calea manastur). Va pup dulce😘😘â¤ï¸â¤ï¸

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Interesat de cum a iesit lucrarea ginerului lui Ioan Rus , am facut o vizita Drei Ayda la Platinia.

Dra Ayda, o persoana " decenta", incearca sa se faca placuta, undeva pe la 28 ani, din Bucuresti si, da , de etnie. Se simte si pe timbrul vocii. Are colega, m-am speriat de ea.

Genul mignona, cum imi place mie, dar cu bubite pe fund, mi s-a cam taiat elanul.

Ca prestatie : nivel average: ON simplu, fara artificii , fara zone adiacente, scurt. Nota 6. NP am incercat doar LOT sa nu vad bubitele de pe fund si sa mi piara chefu. Participa, geme, nota 8.

Finalizat in prezervativ. Schimbat 2-3 vorbe.. eram curios cat a luat pe filmul ala. Nu m-am simtit grabit , da m-am icadrat in 30 min. Fara Fk. Gfe 8.

Achitat in avans 150 lei.

De recomandat... ptr pasionati

De revenit... Nu

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

...

Schimbat 2-3 vorbe.. eram curios cat a luat pe filmul ala. Nu m-am simtit grabit , da m-am icadrat in 30 min. Fara Fk. Gfe 8.

Achitat in avans 150 lei.

De recomandat... ptr pasionati

De revenit... Nu

 

Schimbat 2-3 vorbe ... Fara FK ... GFE8.

 

Schimbat 2-3 vorbe => atitudine colocviala manifestata in timpul conversatiei, inseamna nota 6 (pentru ea).

Fara FK => nota 2 (pentru ea). Nota 1 daca o prinzi copiind, si nota 2 daca da profesorului examinator foaia alba, doar cu numele examinatului scris in coltul din dreapta sus.

Media generala pentru GFE 8.

Mie imi da cu virgula. Incerc si cu logaritmi sa vad ce-mi iasa.

Link spre comentariu

Interesat de cum a iesit lucrarea ginerului lui Ioan Rus , am facut o vizita Drei Ayda la Platinia.

Dra Ayda, o persoana " decenta", incearca sa se faca placuta, undeva pe la 28 ani, din Bucuresti si, da , de etnie. Se simte si pe timbrul vocii. Are colega, m-am speriat de ea.

Genul mignona, cum imi place mie, dar cu bubite pe fund, mi s-a cam taiat elanul.

Ca prestatie : nivel average: ON simplu, fara artificii , fara zone adiacente, scurt. Nota 6. NP am incercat doar LOT sa nu vad bubitele de pe fund si sa mi piara chefu. Participa, geme, nota 8.

Finalizat in prezervativ. Schimbat 2-3 vorbe.. eram curios cat a luat pe filmul ala. Nu m-am simtit grabit , da m-am icadrat in 30 min. Fara Fk. Gfe 8.

Achitat in avans 150 lei.

De recomandat... ptr pasionati

De revenit... Nu

Multumesc pt coment si ca idee nu sunt de etnie si dacă a-și fi fost nu mi-ar fi fost rusine sa recunosc, si da îmi pare rau dragilor sa va anunț ca am un coșuleț pe fund nimeni nu este perfect 😂😂😂.O seara frumoasa va pup 😘😘
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Dragii mei futaciosi,

 

Proaspăt terminat de Ayda am zis sa va împărtășesc in câteva vorbe aventura:

 

Locație: 9, nu detaliez deoarece este temporara

Aspect fata: 9, foarte dragutza la fata, super sexi la corp (adică nu trebuie sa te chinui sa se scoale juniorul)

GFE: 10, foarte prietenoasa și comunicativa, pentru mine a fost ca o întoarcere pe vremea stundenției când prindeai o gagica la club, mergeai acasă ai aveai și meniu complet:)

ON: 10, încet și atenta la plăcerea partenerului

NP: 9, am încercat mai multe poziții , lady on top, doggy, man on top, geme foarte plăcut și nu ai cum sa nu termini când vezi acel fund perfect cum se mulează pe junior:). Sincer eu m-am uitat bine și nu am văzut bube, poate trebuie sa îmi ii ochelari, dar sincer când ești cu o fata ca Ayda ar trebui sa te uiți la altceva, piersicuta ei frumoasa, sânii superbi

 

Per total o medie de peste 9, eu o recomand clar, și sper sa îmi iau revanșa dacă mai revine in Cluj.

 

Pupici Ayda unde îți place tie și abia aștept sa te mai aud cum gemi la ureche:)

  • Like 1
Link spre comentariu

Dragii mei futaciosi,

Proaspăt terminat de Ayda am zis sa va împărtășesc in câteva vorbe aventura:

Locație: 9, nu detaliez deoarece este temporara

Aspect fata: 9, foarte dragutza la fata, super sexi la corp (adică nu trebuie sa te chinui sa se scoale juniorul)

GFE: 10, foarte prietenoasa și comunicativa, pentru mine a fost ca o întoarcere pe vremea stundenției când prindeai o gagica la club, mergeai acasă ai aveai și meniu complet:)

ON: 10, încet și atenta la plăcerea partenerului

NP: 9, am încercat mai multe poziții , lady on top, doggy, man on top, geme foarte plăcut și nu ai cum sa nu termini când vezi acel fund perfect cum se mulează pe junior:). Sincer eu m-am uitat bine și nu am văzut bube, poate trebuie sa îmi ii ochelari, dar sincer când ești cu o fata ca Ayda ar trebui sa te uiți la altceva, piersicuta ei frumoasa, sânii superbi

Per total o medie de peste 9, eu o recomand clar, și sper sa îmi iau revanșa dacă mai revine in Cluj.

Pupici Ayda unde îți place tie și abia aștept sa te mai aud cum gemi la ureche:)

Mulțumesc pt coment te pup dulce
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

citeste si topicele prietene inainte de a posta.

Nu este singurul topic in care face aceasta postare. Se pare ca e cam disperat baiatul ca va petrece noaptea singur. ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...