Sari la conținut

Impacare cu DeliaPisii si incetarea scandalului


  

13 membri au votat

  1. 1. Vreti ca scandalul dintre mine si DeliaPisii sa inceteze?



Postări Recomandate

Ma simt multumit si prin simplul fapt ca am demonstrat ca nu sunt un labar care ii linge pantofii  precum admiratorii ei si am demonstrat ca am coloana vertebrala.

 

 

E grav insa procentul extrem de ridicat de cei care o ridica in slavi.  

 

Asa au aparut  catastrofe precum Daniela Crudu si Kim Kardashian, explodand prostia si pitiponegeala in lumea civilizata.  

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ma simt multumit si prin simplul fapt ca am demonstrat ca nu sunt un labar care ii linge pantofii  precum admiratorii ei si am demonstrat ca am coloana vertebrala.

 

 

E grav insa procentul extrem de ridicat de cei care o ridica in slavi.  

 

Asa au aparut  catastrofe precum Daniela Crudu si Kim Kardashian, explodand prostia si pitiponegeala in lumea civilizata.

 

Ba ai demonstrat că ești un lăbar cu creierii muci! Un rebut făcut la mișto!
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vrei sa imi cer eu iertare in numele ei?

Imi cer scuze ca esti un depresiv labagiu hartuitor si neiubit de parinti, femei si de viata si imi cer scuze ca nu i-am dat lui tac-tu 5 lei pe un prezervativ acu 25 de ani.

Ah si delia imi cer scuze ca am intervenit, eram plictisit in concediu nu m-am putut abtine :))

Eu peste? Hahahaahaaaa mai idiotile tu nu iti vei revenii vreodata, ironic nu-i asa?

De asta vei ramane depresivu labagiu suprem, ca tu pe langa faptul ca te-ai dus pe pula, nici nu ai reusit sa iti revii in 3 ani, 3 ani coaie... hai jet de aici ca nu imi voi mai pierde nici o secunda din viata de acum pe tine, sa se ocupe soarta de tine, asteptam live-urile alea de ziua ta!

Mulțumesc pentru ca ai intervenit :*

Nu știu cine ești dar ești un drăguț :*

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Las aici un text pentru cine se regaseste, dar cu dedicatie speciala pentru picon, ca pe el il cunosc personal si am pretentii.In acelasi timp si o anume admiratie ca la varsta lui mai are rabdare sa raspunda la orice si la oricine.

 

"A te simți ofensat e o alegere.

 

Dacă îți dă cineva o cărămidă în cap, e un act agresiv monodirecțional care te afectează indiferent de ce optezi să faci.

 

În schimb dacă te înjură un băiat de 14 ani pe internet de morții mă-tii și te ofensezi, ai ales să te ofensezi. Puteai la fel de bine să-l ignori. Să te gândești că e doar un puber anonim și că nu te afectează cu nimic ce latră acolo.

 

A fi ofensat e ca și cum ai dansa. Ofensatorul te provoacă și te invită în ring și tu trebuie să accepți și să te duci după el ca să dansezi. Te ofensezi cu consimțământul tău. E o alegere."

 

Mi se pare ca este textul care reflecta complet cam tot ce se intampla pe 80% din topicele de opinie pe DG si nu numai.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Las aici un text pentru cine se regaseste, dar cu dedicatie speciala pentru picon, ca pe el il cunosc personal si am pretentii.In acelasi timp si o anume admiratie ca la varsta lui mai are rabdare sa raspunda la orice si la oricine.

 

"A te simți ofensat e o alegere.

 

Dacă îți dă cineva o cărămidă în cap, e un act agresiv monodirecțional care te afectează indiferent de ce optezi să faci.

 

În schimb dacă te înjură un băiat de 14 ani pe internet de morții mă-tii și te ofensezi, ai ales să te ofensezi. Puteai la fel de bine să-l ignori. Să te gândești că e doar un puber anonim și că nu te afectează cu nimic ce latră acolo.

 

A fi ofensat e ca și cum ai dansa. Ofensatorul te provoacă și te invită în ring și tu trebuie să accepți și să te duci după el ca să dansezi. Te ofensezi cu consimțământul tău. E o alegere."

 

Mi se pare ca este textul care reflecta complet cam tot ce se intampla pe 80% din topicele de opinie pe DG si nu numai.

Laic, că puncte din pulă!

Nene, ai dreptate, în principiu! Dar știi foarte bine că o lungă perioadă am reacționat cu totul altfel, până când regulamentul, aplicarea lui și direcția forumului, au făcut ca moderarea să fie din ce în ce mai aproximativă și mai permisivă. Astfel, userii agresivi și grobieni (în special trollii, rebrabduiții etc.) nu au mai avut limite, jignind și înjurând, chiar dacă îi ignorai. Recent, dând curs provocării lansate de Amada, timo de o săptămână, nu am răspuns provocărilor acestor nu mulți, ipochimeni. Rezultatul: jigniri și înjurături în continuare. Pai, dacă degeaba nu răspund și ei tot continuă, nu mai bine îi fut în gât? Dacă nu răspund, ri zic că su învins (de parcă ar fi vreun război), dacă răspund calm, zic că mă victimizez, atunci...me dau muie!

Ceea-ce am spus mai sus, e valabil pentru majoritatea userilor, ce au parte de tratamentul mârșav al acestor bolnavi.

Un exemplu: azi, pe alt topic (Poveste), intră Vanatorul de puli în cur și atacă cu jignirile aferente, vreo 4 useri. Fără a fi provocat într-un fel, din senin. Păi...

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Laic, că puncte din pulă!

Nene, ai dreptate, în principiu! Dar știi foarte bine că o lungă perioadă am reacționat cu totul altfel, până când regulamentul, aplicarea lui și direcția forumului, au făcut ca moderarea să fie din ce în ce mai aproximativă și mai permisivă. Astfel, userii agresivi și grobieni (în special trollii, rebrabduiții etc.) nu au mai avut limite, jignind și înjurând, chiar dacă îi ignorai. Recent, dând curs provocării lansate de Amada, timo de o săptămână, nu am răspuns provocărilor acestor nu mulți, ipochimeni. Rezultatul: jigniri și înjurături în continuare. Pai, dacă degeaba nu răspund și ei tot continuă, nu mai bine îi fut în gât? Dacă nu răspund, ri zic că su învins (de parcă ar fi vreun război), dacă răspund calm, zic că mă victimizez, atunci...me dau muie!

Ceea-ce am spus mai sus, e valabil pentru majoritatea userilor, ce au parte de tratamentul mârșav al acestor bolnavi.

Un exemplu: azi, pe alt topic (Poveste), intră Vanatorul de puli în cur și atacă cu jignirile aferente, vreo 4 useri. Fără a fi provocat într-un fel, din senin. Păi...

I-am dat eu like pentru tine :))

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Mi se rupe mie si la majoritate de scandalul tau cu ea.

Daca nu intelegi: Mi se rupe de ea si de tine.

In mintea ta bolnava ea un fel de Diva pe care tu incerci sa cobori la nivel de femeie...

Nu s-a nascut asa cum vezi tu o femeie, dar insista, cine stie, o sa devii poate barbatul care ii place, cel care are demnitatea sa nu-i linga pantofii...

Poate nu ai tu toate tiglele pe casa, insa dai niste raspunsuri lucide si dureros de transante. Bravo!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

 Recent, dând curs provocării lansate de Amada, timo de o săptămână, nu am răspuns provocărilor acestor nu mulți, ipochimeni. Rezultatul: jigniri și înjurături în continuare. Pai, dacă degeaba nu răspund și ei 

 

Nu stiam de provocarea Amadei :))) Tare

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiam de provocarea Amadei :))) Tare

 

Da, s-a abtinut saracu', daca nu voia sa ma futa il pupam pentru asta!  :laugh2

 

 

Ma intelegeti ca eu nu mai vreau inca o Cruduta si Dragusanca  in tara asta care sa spele pe creieri alte generatii intregi de fete?  

 

Am dat peste o melodie numai pentru tine! :)

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

NU MAI DISCUTA! 

 

LAS-O-N DUREREA EI! 

 

FA O PAGINA DE FACEBOOK IMPOTRIVA LIPSEI DE IGIENA PERSONALA, DISTRIBUIE FLUTURASI IN SCARILE DE BLOC, HAI SA NU MAI PUTA TARA CAND VINE VARA!  :hug1

Domnule, nu mai abuza de majuscule! 

:)

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Domnule, nu mai abuza de majuscule! 

:)

oricum nu intelege nimeni, nimic. 

 

PS: Cati or intelege sa se igienizeze corespunzator cand se duc la un gangbang/swing? Bine, si cand te masturbezi te simti mai bine daca esti curat si epilat si deodorizat. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...