Sari la conținut

Andreea tinerica 19 ani - 0721798974


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Buna,am fost si la aceasta "domnisoara" este este ok ca si servicii si atitudine la fel nimic wow,cam acelasi cu colega ei,colega se descurca putin mai bn chiar

http://nimfomane.com/forum/topic/103047-alexandra18-ani-0734044418/page-3?do=findComment&comment=4055125

Pozele sunt reale si din locatie la fel ca si colega si o cam avantajeaza si pe ea

 

Normal - 7

Oral - 7

Anal - nu

Gfe - 8

Aspect - 7 ,155cm

Locatie - 8

Pasarica - 7

Pret - 100/200 la fel corect ar fi 80/150 e doar parerea mea.

Recomandare - hmm da de incercat

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

am vizitat fatuca asta de atatea ori ca nu i-am mai tinut socoteala ...buna in draci ,daca te cunoaste dezinhibata si intotdeauna proclient nu ca altele care dupa cateva vizite in loc sa fie multumite ca le esti client fidel o dau in balarii .....oral bun cu tente de deep si normal cu de toate in toate pozitiile ...participativa si mereu vesela .Nu face anal si nu face neprotejat nimic dar pe mine tocmai asta m-a determinat sa revin mereu ...pentru ca am sentimentul ca este o tipa curata ...de altfel de fiecare data in privinta curateniei nu am avut ce sa-i reprosez .Nu faceam aceasta recenzie daca nu ar fi plecat peste hotare asa ca este cat se poate de reala ...nu este nicidecum o reclama ,pentru ca nu mai este in tara si din cate stiu nu are de gand sa mai revina....apropo o mai gasiti pe colega si prietena ei ALEXANDRA numai cateva zile pentru ca pleaca si ea  dupa ANDREEA ...doua fete minunate si foarte profesioniste desi sunt tinerele .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

am vizitat fatuca asta de atatea ori ca nu i-am mai tinut socoteala ...buna in draci ,daca te cunoaste dezinhibata si intotdeauna proclient nu ca altele care dupa cateva vizite in loc sa fie multumite ca le esti client fidel o dau in balarii .....oral bun cu tente de deep si normal cu de toate in toate pozitiile ...participativa si mereu vesela .Nu face anal si nu face neprotejat nimic dar pe mine tocmai asta m-a determinat sa revin mereu ...pentru ca am sentimentul ca este o tipa curata ...de altfel de fiecare data in privinta curateniei nu am avut ce sa-i reprosez .Nu faceam aceasta recenzie daca nu ar fi plecat peste hotare asa ca este cat se poate de reala ...nu este nicidecum o reclama ,pentru ca nu mai este in tara si din cate stiu nu are de gand sa mai revina....apropo o mai gasiti pe colega si prietena ei ALEXANDRA numai cateva zile pentru ca pleaca si ea dupa ANDREEA ...doua fete minunate si foarte profesioniste desi sunt tinerele .

Bine că te-ai trezit acum!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...