Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Miskine, hai cu Meniul zilei.

 

Covrigi de la Starbucks ai mai bagat in tine?

de cand a scos-o pe amada in oras, nu mai are bani nici de scobitori

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Bonjour, Mos Izmana! Comment allez-vous? Ce ne poti spune despre tentativele de asasinat asupra ta, intreprinse de agenturile straine si dusmanii de pe forum?

 

PS Pun pariu ca lacrimile alea sunt de tristete si singuratate.

Io am fugit în munți.

Tu tot îndrăgostit de Clarice?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In your nightmares
  • Oras:In your nightmares

Io am fugit în munți.

Tu tot îndrăgostit de Clarice?

 

Te-a trimis si pe tine Firea in vacanta, Mos Izmana. Sa nu uiti sa pui cateva poze cu orezul cu paine.

 

Iar mergand pe logica ta, se pare ca tu esti indragostit lulea de @picon. Inca un motiv care explica ura ta fata de femei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Te-a trimis si pe tine Firea in vacanta, Mos Izmana. Sa nu uiti sa pui cateva poze cu orezul cu paine.

 

Iar mergand pe logica ta, se pare ca tu esti indragostit lulea de @picon. Inca un motiv care explica ura ta fata de femei.

Înghiți? 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Te-a trimis si pe tine Firea in vacanta, Mos Izmana. Sa nu uiti sa pui cateva poze cu orezul cu paine.

 

Iar mergand pe logica ta, se pare ca tu esti indragostit lulea de @picon. Inca un motiv care explica ura ta fata de femei.

Orez cu paine,n-am,doar ciorba la borcan.

post-4015-0-14833200-1535104805_thumb.jpg

post-4015-0-24016300-1535104869_thumb.jpg

post-4015-0-81479700-1535104923_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Te-a trimis si pe tine Firea in vacanta, Mos Izmana. Sa nu uiti sa pui cateva poze cu orezul cu paine.

 

Iar mergand pe logica ta, se pare ca tu esti indragostit lulea de @picon. Inca un motiv care explica ura ta fata de femei.

Sa sugi pula lu' asta.

post-4015-0-97420000-1535105093_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ai cont pa mortii si familia matii da sclav =)) vorbeam despre celalalt cont al tau sclav amuzant ce esti

care ma terminatule ? Tu crezi ca ma cheama xoxo, care isi cumpara conturi SP la saptamana dupa ce motanul le baneaza? :))))) Baga mare: ce conturi am eu ? macar sa te faci de cacat pana la capat. Aud !!!!

 

#xoxo_prepare_to_be_humiliated

  • Like 1
Link spre comentariu

care ma terminatule ? Tu crezi ca ma cheama xoxo, care isi cumpara conturi SP la saptamana dupa ce motanul le baneaza? :))))) Baga mare: ce conturi am eu ? macar sa te faci de cacat pana la capat. Aud !!!!

 

#xoxo_prepare_to_be_humiliated

 

cumpar baga-ti-ai pula in ma-ta ca d-aia muncesc pa uber sa fac conturi pa nimfomane cu 16euro bucata

asta inseamna sa fii mafiot

nu sclav ca altii care face 100 de conturi si joaca la fazan cu ele =)) futu-va-n gura da rupti cu prostution in frunte si raion sa mi-o suga

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...