Sari la conținut

❤️Anais La Hotel sau Domiciliul Meu❤️


Postări Recomandate

Vizitator cuni
Reputație: 0

sincer va spun si eu st mirata ca nu am primit nicio recenzie pentru ca au fost cateva persoane la mine dupa forum....sa speram ca totusi pana la urma isi fac curaj si isi vor spune parerea va pupic❤

Daca ar fi fost lucruri negative, ar fi fost repede comunicate. Probabil ca persoanele in cauza nu au ce sa spuna nimic de rau. Deci e de bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Daca ar fi fost lucruri negative, ar fi fost repede comunicate. Probabil ca persoanele in cauza nu au ce sa spuna nimic de rau. Deci e de bine.

asa tragi tu concluziile cand mergi la curve? daca nu se scrie nimic de rau despre ele, inseamna ca sunt bune? :)) sunt convins ca ai cateva tepe la activ

Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Unii sunt mai pudici sau... se incurcă in cuvinte,le place doar faza cu cloptul.

Poate va trece unul care stie sa scrie nu doar sa dea la buci.Sau nu vrea sa o impartă cu nimeni ? Stii cum zic ;) Mai sunt dinaceeia cu... sa moară si capra vecinului ce plm :) că nici eminescu nu a murit bătrân cu stiloul plin :))) si creangă a luat :) râie de la capre când a fost in suceava.Acum depinde era capră adevarată sau una in 2 picioare ..stii cum zic...

 

 

 

Pune un meniu cu servicii si preturi sa ne facem o"ideie" cum zicea Dem Rădulescu :)

Poate ni se face pofta de niste pulpite in sos sau

un piept de puicuta rumenit frumos la soare.

Poate imi vine apă in gurita si tragem o dubla cu chef Foa si coiful de cauciuc ;)

See u next time.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

buna😌

150 fin 250 h

iti pot oferi:oral protejat/neprotejat(in functie de igiena personala)

normal(doar protejat)

fin orala si faciala este contra cost(50de lei)

69

masaj

accept cunnilingus si annilingus

Fk(doar daca igiena este corespunzatoare si in functie de compatibilitatea dintre noi doi)

💋â¤ï¸ðŸ¤—😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare colegi,

 

Prins fiind cu multe treburi, din păcate ma însor, nu am apucat sa las o recenzie mai repede.

 

Sunat la inculpata și planificat o întâlnire după 40 min, revenit cu un telefon când eram prin apropiere. Am fost la ea când avea locația in Şelimbăr, cam rau drumul însă locația Ok însă era garsonieră. Fetele foarte amabile m-au servit cu o apa iar după ce am fumat o tigare m-am cerut la baie. Ispita ma aștepta în camera torturi gata de acțiune. Aici nu vreau sa intru in prea multe detalii însă tot ce pot spune este ca am avut parte de FK la greu!!! După finalizare am mai servit o tigare, ne-am mai destins putin și am început și partea a doua care din păcate nu a fost și cu finalizate, vina mea.

 

ON - 9

NP - 9

 

Decartat 250 lei pentru aprox 70 min

 

De revenit cu siguranța!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator johnny89
Reputație: 0

am ajuns si eu azi la "Anais"

 

locatia e ok ,apt in avantgarden 3, curat , dotat cu prosoape , papuci etc.

 

Fata 9: e drăguță ,inalta , bine proportionată numa' bună de lovit puțin abătută dar a fost ok

 

NP : 9

ON : 9 mi-a placut dar ramane loc de mai bine..

 

amenda: 150 lei

Link spre comentariu
Vizitator cuni
Reputație: 0

Buna daca o sa revin sigur cu cea mai mare placere te pupicc o seara faina sa ai!

Seara ar fi mai faina daca in oras s-ar afla o fiinta de vis, numita Anais.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...