Sari la conținut

😋💓Vizita Daria Oral Deep Cu finalizare�✔


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Buna dragiii mei. Ma numesc Daria am 22 de ani 1.60 inaltime 48 kg bruneta slim. Prestez Oral Deep indiferent de dimensiuni normal si anal(protejate/anal in functie de marime) masaj erotic CIM/COF/COB/ FK/GFE.  69  footboj maine voi ajuNge la voi in oras. 

 

Sunt o fata selectiva imi place sa ofer placere dar sa si primesc:) Nu primesc persoana de etnie sau colorati

Nu primesc persoane in stare de ebrietate sau sub influienta alcoolului 

post-228471-0-07744400-1522663353_thumb.png

post-228471-0-01519200-1522663414_thumb.png

post-228471-0-28945900-1522663445_thumb.png

post-228471-0-14185300-1522663489_thumb.jpg

post-228471-0-85888200-1522663517_thumb.png

post-228471-0-36116100-1522663552_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:NY
  • Oras:NY

Nu primesti persoane de etnie sau colorati? Nu primesti tigani sau primesti decat barbati albi ca laptele si blonzi?

Nu primesti persoane in stare de ebrietate sau sub influenta bauturilor alcoolice? Pui fiola sa testezi alcoolemia? Care e limita maxima de alcoolemie admisa?

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Nu primesti persoane de etnie sau colorati? Nu primesti tigani sau primesti decat barbati albi ca laptele si blonzi?

Nu primesti persoane in stare de ebrietate sau sub influenta bauturilor alcoolice? Pui fiola sa testezi alcoolemia? Care e limita maxima de alcoolemie admisa?

Buna; unele persoane de etnie (roma/tigani) nu se poarta cu traditie si spun ca sunt romani.... dar eu tot colorati sunt. Nu am nimic cu ei doar ca sunt obraznici si aroganti

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Momentan nu stiu sigur...sa zic ca pana in Paste . Am sa ajung undeva pe la orele 16.  Ca si zona ori in centru ori aproape ee mall Tarife 150/250 si ca si disponibilitate 10/22 seara. Cine doreste programare sigura este rugat sa imi lase mesaj si eu sa confirm. Numar de telefon si anunt pe.publi voi avea maine cand sunt pe drum. Multumesc . Pupici :* :* :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna draga mea,

 

Doua rugaminti am la tine :

 

1. In zona carui mall o sa ai locatia ? Palas sau Iulius ?

2. Sa nu uiti sa ne lasi un numar de contact pe Iasi. Maine sau poimaine o sa-mi fac o programare din timp.

 

Te pup.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Heii buna dragilor ajung in Iasi cam pe la ora 19 pana ma instalez mai dureaza o ora sa zic nr este 0749410647. Zona centru pe str profesor anton. 💋💋 in seara aceasta voi lucra pana la 01.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dragiii mei. Ma numesc Daria am 22 de ani 1.60 inaltime 48 kg bruneta slim. Prestez Oral Deep indiferent de dimensiuni normal si anal(protejate/anal in functie de marime) masaj erotic CIM/COF/COB/ FK/GFE.  69  footboj maine voi ajuNge la voi in oras. 

 

Sunt o fata selectiva imi place sa ofer placere dar sa si primesc:) Nu primesc persoana de etnie sau colorati

Nu primesc persoane in stare de ebrietate sau sub influienta alcoolului 

:)) care-i diferenta dintre stare de ebrietate si sub influenta alcoolului? (sunt carcotas, stiu:))

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dragiii mei. Ma numesc Daria am 22 de ani 1.60 inaltime 48 kg bruneta slim. Prestez Oral Deep indiferent de dimensiuni normal si anal(protejate/anal in functie de marime) masaj erotic CIM/COF/COB/ FK/GFE.  69  footboj maine voi ajuNge la voi in oras. 

 

Sunt o fata selectiva imi place sa ofer placere dar sa si primesc:) Nu primesc persoana de etnie sau colorati

Nu primesc persoane in stare de ebrietate sau sub influienta alcoolului 

:)) care-i diferenta dintre stare de ebrietate si sub influenta alcoolului? (sunt carcotas, stiu:))

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

E acelasi lucru dar ma refeream la persoanele ce consuma droguri. Nu pot sa spun " nu primesc drogati" e urat... o dau mai frumos. Si app n-ai cf a? 🙄😅🤨🤨

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@deejayz,dorești neapărat răspuns?Este reglementat prin lege. Dă căutare pe google și ai să afli.Fata este obosită de pe drum.Este nouă. Las-o să se acomodeze puțin.

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

E acelasi lucru dar ma refeream la persoanele ce consuma droguri. Nu pot sa spun " nu primesc drogati" e urat... o dau mai frumos. Si app n-ai cf a?

Stiu, eram carcotas, dupa cum am spus. Persoane in stare de ebrietate sau sub efectul substantelor stupefiante :) doar glumeam. Nu mi-o lua in nume de rau.

Pana una, alta, astepti sa ajungi in Iasi si sa-ti fac o vizita.

Drum bun!

 

@deejayz,dorești neapărat răspuns?Este reglementat prin lege. Dă căutare pe google și ai să afli.Fata este obosită de pe drum.Este nouă. Las-o să se acomodeze puțin.

Baroane, daca ai citi cu atentie ce am spus, ti-ai fi dat seama ca a pus in acelasi context, aceeasi idee. Nimic mai mult. A fi in stare de ebrietate este similar cu "sub influenta alcoolului"

 

Alles gut. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

E acelasi lucru dar ma refeream la persoanele ce consuma droguri. Nu pot sa spun " nu primesc drogati" e urat... o dau mai frumos. Si app n-ai cf a?

Stiu, eram carcotas, dupa cum am spus. Persoane in stare de ebrietate sau sub efectul substantelor stupefiante :) doar glumeam. Nu mi-o lua in nume de rau.

Pana una, alta, astepti sa ajungi in Iasi si sa-ti fac o vizita.

Drum bun!

 

@deejayz,dorești neapărat răspuns?Este reglementat prin lege. Dă căutare pe google și ai să afli.Fata este obosită de pe drum.Este nouă. Las-o să se acomodeze puțin.

Baroane, daca ai citi cu atentie ce am spus, ti-ai fi dat seama ca a pus in acelasi context, aceeasi idee. Nimic mai mult. A fi in stare de ebrietate este similar cu "sub influenta alcoolului"

 

Alles gut. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@deejayz,Conform Codului rutier,nu sunt simulări cei doi termeni.(este vorba de o abatere și de o infracțiune ).

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@deejayz,Conform Codului rutier,nu sunt simulări cei doi termeni.(este vorba de o abatere și de o infracțiune ).

Da' de ce te-ai axat asa tare pe codul rutier? Ca eu nu vorbeam despre codul rutier, abateri si infractiuni. :)) 

Iti spuneam ca starea de ebrietate este sinonim cu influenta alcoolului.

Ex: Baronul este in stare de ebrietate = Baronul este sub influenta bauturilor alcoolice.

 

Care este intelesul? In fine, poluam topicul domnisoarei inutil.

De data asta fie ca tine :p

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eram si eu puțin cârcotaș.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@colericul,Am citit toate postările la adresa ei.O cunosc foarte bine. Știu de ce este în stare.

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Va mananca pe amandoi... vedeti ca Daria mai are si o nuia cu care nu se sfieste sa-si loveasca clientii (am citit intr-o recenzie :p )

 

Daca o vizitati, sa nu va treaca prin cap sa o atingeti pe par, e capabila sa va scalpeze cu toate  cele 40 de kilograme ale ei... Nu glumesc, la mine a tipat si de acolo s-a cam terminat pentru mine placerea (nu cautati recenzie caci nu i-am facut dar am cateva postari in care mi-am precizat punctul de vedere referitor la ea cand erau niste controverse).

⚠⚠Facem runda 2 la meci cand vin la Gl ? Te tine ? ☺

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...