Sari la conținut

😋💓Vizita Daria Oral Deep Cu finalizare�✔


Postări Recomandate

  • Oras:Tanganyika
  • Oras:Tanganyika

Plus cenepeu si grupa sanguina.

La ce s-a ajuns ca sa futi ceva... :slap2

 

 

In concluzie, fata ramane cu pozele tuturori clientilor. Poate isi face o arhiva personala. :snap

 

 

O sa fac o poza la pl sa vada ca nu sunt tigan, poate asa ramane cu o imagine placuta in arhiva. Cred ca ma las de futut. :slap2

 

 

Dragii mei vizita mea se încheie mâine. Am. Sa va rog sa îmi lăsați mesaje pe wapp pentru cei ce vor sa ma viziteze sigur! Nu răspund la. Mesaje cu "buna/ cât e/ cf.. Etc". Am sa ma mai repet odată cer poza de confirmare deoarece vreau sa fiu sigura ca nu primesc vizite de țigani/sau de persoane dubioase. Cer și ofer seriozitate și discreție!

 

Mulțumesc!

 

Cum unii din noi evitam zona palas pentru ca e plin de pesti, ciori, si fete care cer 100-150 de lei (limitate ca timp: 10-15 minute door to door, pt ca urmatorul client asteapta la usa sa faca cunostinta cu tine) care nu fac nici cat o laba, tot asa ea e libera sa faca ori ceara ce vrea.

O fi avut vreo experienta aiurea sau mai multe si vrea sa nu se mai repete.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Ceau dragii mei revin maine după ora 15 în zona palas. Dar puteți sa ma contactați sau sa îmi lăsați mesaj pe wapp și va voi răspunde. ÃŽnsă am făcut o micuța schimbare.

 

150/250 op/on/np

200/300 total

Oralul în funcție de igiena neprotejat!!

CIM/COF/COB/FK GFE/ MASAJDE RELAXARE!! VA PUP CU DRAG 😘😘😘

post-228471-0-64646700-1542910294_thumb.jpg

post-228471-0-59788700-1542910458_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

imi pare rau sa spun asta dar dupa ce ca vrei poze si alte tampenii mai esti si neserioasa.Dupa cateva recenzii bune se pare ca ti s-au crescut aripi dar nu uita ca pentru a te fute pe bani ai nevoie de clienti care in cele din urma vor disparea indiferent de ce servicii oferi.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

imi pare rau sa spun asta dar dupa ce ca vrei poze si alte tampenii mai esti si neserioasa.Dupa cateva recenzii bune se pare ca ti s-au crescut aripi dar nu uita ca pentru a te fute pe bani ai nevoie de clienti care in cele din urma vor disparea indiferent de ce servicii oferi.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

imi pare rau sa spun asta dar dupa ce ca vrei poze si alte tampenii mai esti si neserioasa.Dupa cateva recenzii bune se pare ca ti s-au crescut aripi dar nu uita ca pentru a te fute pe bani ai nevoie de clienti care in cele din urma vor disparea indiferent de ce servicii oferi.

Nui problema ta cf eu. Asa cum tu îți selectezi anumite lucruri sau plăceri asa îmi selectez și eu clienții. Nu sunt o foamea ca să fac pe gratis sau pe nimic. Dar dc îmi duci grija asa de mult?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

No,c-a înnebunit lupul!

 

Spun asta pentru că în ultimile 11 zile(15-25 noiembrie) am făcut un tratament intensiv împotriva gripei folosind cu succes "aspirina săracului"(cine nu pricepe să caute pe "goagăle",pe scurt sexul mărește imunitatea,printre altele,informați-vă și veți înțelege).Am început cu "Floare de colț"(Blonda din Tătărași) și continuat cu "Frumușica"(Școlărița obraznică),"Micul si frumosul Cameleon"(Blonda interesantă), "Îngeraș/Feblețea"(Alina/Ina) de două ori( prima și a treia seară a ultimei vizite a ei în Iași) și am terminat cu "Scufița Rosie"(Daria,titulara acestui topic).

Cele cinci fete au dat tot ce-au avut mai bun,fiecare în felul ei a reușit să mă înalțe în înaltul cerului,după cum am și povestit deaja experiențele la primele trei.

Seară trecută,după câteva încercări eșuate am reușit să pun mâna pe Scufița Roșie,o tânără mică la stat, dar puternică la pat,tânără și neliniștită,zăpăcită la figurat și aș spune puțin și propriu,nebunatică,dar și serioasă,atunci când e cazul,o fată care știe cum să te "îmbrobodească", dar să te și fericească cu o partidă frumoasă de sex.

Cum nu ne văzusem de mult timp, întâlnirea a debutat cu o țigară fumată de ea,iar eu un pahar cu suc și cu o repriză consistentă de bârfă,abilă și pricepută,cum spuneam ceva mai sus,pe nesimțite începe preludiu,numai că de data aceasta,dusă de val,poate am avut și eu ceva contribuție,pune sângele în mișcare, atât în "instalația" mea cât si a ei,presiunea în vene crește o dată cu o scurtă împrospătare,pe rând dar împreună,duș asistat și comentat, sângele dă năvală,iar noi mai mult în fugă ne îndreptăm spre dormitor,unde se consumă una din cele frumoasă și intensă partidă de când ne cunoaștem care se sfârșește printr-o finalizare explozivă reciprocă.Nu știu cum sunt alți,dar la mine satisfacția e înzecit mai mare dacă femeia de lângă mine finalizează,pe bune nu mimată,o dată cu mine,mă simpt mult mai împlinit.Din ultimile șase întâlniri patru au fost cu finalizare reciprocă,de aici și entuziasmul cu care povestesc.

 

Pe scurt câteva note:

 

Locație:9 contează mai puțin,se cazează unde găsește.Totul corespunzător.A mai locuit acolo,zona Palas,apartamentul în care a locuit fata cu monezile de la ușă;

 

Fata: depinde de gusturi,pentru mine în jur de 8,5-9 pentru fizic,iar pentru atitudine se apropie de 10;

 

Oral/n/p : 9,5 în funcție de lista de prețuri făcută publica de fată.Adânc,schimbare de ritm și direcție,foarte umed,69 inclus în meniu,finalizat în CIM.

 

Normal/p:10 nebun,nebun,și iarăși nebun...greu de descris;

 

GFE:10 cu de toate,din momentul intrării în casă până când am plecat, foc continuu;

 

Anal nu am încercat,nu mă pasionează, apropo cu mine Ionel nu are nici o șansă;

 

Igienă:10 totul curat,fără mirosuri;

 

Cadou: în funcție de meniul ales, conform listei de prețuri afișată mai sus;

 

PS:Eu povestesc cele întâmplate la fiecare vizită,dar asta nu înseamnă că este obligatoriu să se întâmple și cu voi la fel,cu aceași intensitate.Luați în calcul chimia, respectul reciproc, încrederea, sentimentul de siguranță. Cu alte cuvinte experiențele trăite pot fi asemănătoare,dar nu identice. Chiar și întâlnirile mele cu o fată diferă între ele,de fiecare dată e altceva,depinzând de mulți factori. Chiar vorbeam recent cu Alina/Îngeraș care îmi spunea că într-un fel se desfășoară acțiunea cu mine și în moduri diferite cu x,y sau z,în funcție de preferințele fiecăruia.Mă simpt obligat să vă spun să luați orientativ cele relatate de mine,vă dau suficiente repere vizavi de potențialul fetelor,dar voi sunteți în măsură să modelați acțiunea fetelor în funcție de preferințele și plăcerile voastre.

 

Să aveți spor în toate și la toate!

Trăiți-vă visurile,până nu e prea târziu!

  • Like 10

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu care credeam că sunt lupul cel "bun" la toate,dar nu-i departe de adevăr nici numele de botez care mi l-ai dat de "Vulpoi".Dacă mai adăugai "bătrân cu o inimă mare și mereu tânără",eram mulțumit pe deplin.Oricum îți mulțumesc încă o dată pentru tot.

Să ai spor în toate și la pungă gros!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@jhon1809,înainte de Crăciun,dacă nu la anul și la mulți ani.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Când te întorci?

Ma întorc când sunteți în stare sa futeti. Ma asteptam la artificii..la vai mama ma fute asta de ma rupe.. O pula... Folosiți-vă pula wuuaii (cu 2 mici excepții) în rest cam greu...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@brett forta,Vrabia mălai visează.Să o crezi tu,eu n-o cred,măcar pentru acele 2"mici"excepții,tot se mai întoarce.Să o ferească sfântul să mai dea ochi cu mine,o transform în fulgi și pene,că să poată ajunge mai ușor la Sibiu,doar așa o "mica excepție",să o țină minte toată viața.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

@brett forta,Vrabia mălai visează.Să o crezi tu,eu n-o cred,măcar pentru acele 2"mici"excepții,tot se mai întoarce.Să o ferească sfântul să mai dea ochi cu mine,o transform în fulgi și pene,că să poată ajunge mai ușor la Sibiu,doar așa o "mica excepție",să o țină minte toată viața.

se intoarce oriunde are clienti platitori

tu crezi ca isi doreste sa aiba in fiecare zi 5 pularai care sa rupa pizda-n ea?

intr-o saptamana s-ar lasa de fututul pe bani

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...