Sari la conținut

😋💓Vizita Daria Oral Deep Cu finalizare�✔


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Luni ajung sigur disponiblia cu ora 14. Zona palas

150nr(30 de min cu tot cu dus)

 

 

200ora (oral+normal+anal 2fin/ 1 nr total si 1 nr oral cu fin orala timp de 50 de min sau un nr mai lung)

 

 

250 2 fin - 1 nr total-1 nr oral cu fin orala/faciala/ french kiss/69/ cim/cof/cob/gfe/footjob/dominare si uro activa

 

😗😙😙😙

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@numberone,dacă vor fi vizitatori, vor fi în cunoștință de cauză, fiindcă au primit toate informațiile de la început și au la dispoziție recenziile de pe alte localități unde a lucrat colega.

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

curios ar fi cati prosti vor veni la tine cu scorurile astea , de pescuit poate reusesti sa pescuiesti ceva in iasu ala.palas raiu curvelor din centru .iti pui si tu 4 5 anunturi ca e la moda mai aratati si fata in poze 

Noi suntem prosti ca mergem la femei adevarate ? :laugh2 Dar tu cand il vizitezi pe Ionel si ii dai 2-3 lei pentru o ora, cum este ??? 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

curios ar fi cati prosti vor veni la tine cu scorurile astea , de pescuit poate reusesti sa pescuiesti ceva in iasu ala.palas raiu curvelor din centru .iti pui si tu 4 5 anunturi ca e la moda mai aratati si fata in poze 

.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu încerc să dau de ea,dar nu reușesc.

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna seara si bine v-am gasit dragii mei,

 

In urma cu doua zile, daca nu ma insel, am facut o vizita domnisoarei mentionate in acest topic.

 

Sunat, programat si prezentat la usa. De dupa usa, intr-o costumatie sexy, ma intampina Daria cea venita de pe meleaguri straine. Dupa o scurta socializare ma cer la baie unde constat ca nu am avut prosop si am fost nevoit sa ma sterg cu prosoape de bucatarie dintr-un sul mare iar baia era uda pe jos de puteam cu usurinta sa-mi rup gatul. Dupa dus ma prezint in pat unde incepem cu un oral si continuam pana la finalizare orala. Numarul al doilea nu a fost finalizat cu succes pentru ca domnisoara a tinut mortis sa se amuze din cinci in cinci minute din motive doar de ea stiute, prin urmare cheful din tura doi a disparut brusc. Imbracat, socializat, plecat.

 

Si avem asa :

 

- Locatie : 5 - un covor semi-slinos pe jos in camera de actiune, prosop nu, la baie iti rupi gatul

- Fizic : 8 - e pentru amatorii de slim. Fund fain, sani mici, draguta la chip

- Oral : 8 - adanc, cu ritm, sustinut, cu ceva deep si atentie imprejurimilor. Aici chiar le are

- Normal : 7 - fara prea mare interes din partea ei si cu multa hlizeala inutila

- Anal : - aveam de gand dar hlizeala ieftina m-a facut sa renunt

- GFE : 2 - imi pare rau, dar de data asta a dat-o in bara rau

- Igiena : 10 - fara mirosuri, epilata

 

In concluzie eu zic pas domnisoarei la urmatoarele vizite prin Iasi si o recomand daca are o revizuire a atitudinii.

 

Sa aveti un weekend mirific.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bine v-am regăsit stimate și stimați colegi de "suferință".

 

După o lună de zile de activitate intensă,în toate planurile,atât la cele două joburi(muncă aproape nonstop) cât și în plan personal și familial,cu multă muncă dar și distracții(patru la număr,din care una de trei zile la Vatra Dornei,cu care ocazie mi-am încărcat "bateriile"la maxim)și două aniversări foarte importante sufletului meu,timp în care nu am neglijat vizitele la fete(de exemplu pe Alina am vizitat-o de fiecare dată,o dată chiar de două ori),am găsit puțin timp să scriu o recenzie ceva mai consistentă(nu la acelaș nivel cu a colegului Leonida).

În această dimineață după o vizită "de duzină"(nicio fată de"încredere" nefiind disponibilă)în timp ce admiram "forfota"de pe Ștefan cel Mare,un amestec plăcut ochiului, porumbei matinali și fete care de care mai frumoase(eram să spun cucuiete),băieți romantici dar și "aburiți",cu Poliția Locală care le mai tăia din elanul tineresc, câțiva stropi,mirosul plăcut al florilor de tei,mă "prinde flama"odată cu întețirea ploii,și încep să curgă,cu viteza gândului,imagini,trăiri, sentimente de mult trecute sau orezente,un mozaic greu de descris în cuvinte,amintiri care de care mai plăcute.

Și uite așa am ajuns fără să vreau la Daria,a fetiță alintată,distrată dar și serioasă în acelaș timp, frumoasă( nu prea frumoasa din Pădurea Adormită),eu i-aș da chiar nota 9,chiar dacă doi colegi,mai "zgîrciți" i-au dat 8.Unul mai dintr-o bucată,cum dealtfel numele ales sugerează și altul mai confuz(sau cel puțin eu am rămas confuz citind cele două recenzii făcute Dariei).

Acum câteva zile(încă eram foarte ocupat și necăjit că nu pot să dau de ea,după ce am folosit patru căi de atac)având ceva timp la dispoziție (culmea în prima parte a zilei)sun,fără speranța,dar totuși sun pe principiul"încercarea moarte nu are"și culmea,fata răspunde și era liberă,stabilim întâlnirea in 15min.După un mic incident(rămâne secretul nostru)ajung în cuibușorul fetiței,apartamentul în care a lucrat până de curând Laura.

Fata,după dau jos receptorul interfonului,ca de obicei când intru în acel apartament,mă invită în bucătărie unde printre mângâieri și pupături(începute încă de la intrarea în apartament)prepară două cafele,de fapt șederea în bucătărie a fost preludiul preludiului (iertată fiindu-mi exprimarea),nu știu dacă a fost ceava chimie sau pur și a fost "strategie",dacă mă iau după cele spuse de primul coleg (Colericul,cel care marți a răpit fata,iar noi sunam de zor,stie el unde a dus-o și telepatic a lăsat-o fară curent,la propriu,asta în cazul în care colegul are puteri telepatice ,glumeam desigur) înclin să cred că a fost totuși.

De îndată ce cafeaua a fost sorbită până la ultima picătură drumurile noastre sau despărțit,eu la baie,unde știam ce mă așteaptă în acea baie,iar fata în camera de "lucru".Întors de la baie începe distracția,preludiul început în bucătărie continuă, mângâieri, pupături,FK inclus,mici șicanări, joculețe,în prealabil i-am spus că totul este posibil(ea a decis). Continuăm cu oral neprotejat plăcut și bine executat,se apropie de Andreea de la top(totuși e încă departe),normal protejat diferite poziții.În locul analului am preferat finalizare orală(m-a prins în zi bună pentru mine și "nebună" pentru ea,atunci când sunt "greu de ucis"așa că vrând nevrând a avut mult de muncă).Cred ca s-a depășit 30min de activitate continuă,la care fata nu a comentat nimic doar puțin surprinsă de cele întâmplate (crezând că mă termină în 5min).

Timpul a expirat așa că pe scurt notele:

 

Locatie-8,5-fata nu are nici o vină,ca de altfel toate fetele care închiriază pe perioade scurte (proprietarii fac puțin și cer mult vezi cazul Andreei de la top care a plecat din cauza patului care scârția si scarție în continuare,Laura care a fugit din acest apartament,Alina-Ina-Inna care a refuzat apartamentele oferite de mao multe ori și exemplele pot continua).

 

Aspect fizic-9 am notat-o si mai sus.

GFE:10-început încă de la telefon,a fost pe placul meu.

 

Oral/NP-9

 

Normal/P-9,5,plăcut implicare totală(poate că am intrat în jocul ei și puțină chimie).

 

Anal- mi-a propus dar am preferat din nou oral.

 

Igiena:10 totul perfect în urma vizitelor făcute de mine în toate "ungherele"fetei.

 

Mă întorc cu siguranță ,numai să nu fie la concurență Alina.

 

Plătit 150 pentru o finalizare.

 

PS.Să mă scuze fata si voi deasemenea. Stimați colegi Colericul și Coldfusion sper ca nu v-ați supărat. Coldfusion,bănuiesc că la a doua vizită s-a întâmplat ceva,dar amândoi sunteți maturi și vaccinati și treceți mai departe.

 

Să aveți spor în toate!

  • Like 12

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

P.S.Va rog să mă scuzați S-au strecurat câteva greșeli.Scriu de pe mobil și n-am mai avut timp să corectez.

Să !aveți spor în toate

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@>black29<,și-a prins păsărica în laț de teamă să nu-i fie cumva furată de unul curios ca tine.

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ți se pare.Eu am reușit să i-o fur(e adevărat numai o singură dată),tu nu.

  • Like 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@>black29<,am apreciat în mod deosebit topicele deschise de tine și recenziile făcute fetelor vizitate.Bravo!(m-am oprit aici)

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

@>black29<,am apreciat în mod deosebit topicele deschise de tine și recenziile făcute fetelor vizitate.Bravo!(m-am oprit aici)

Numai bine si multa sanatate maestre!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@Potolea,nu mai este.A stat trei zile.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bine ai revenit pe meleagurile noastre.

Era și este nevoie de "modele de bune practici"atât pentru fete cât și pentru noi băieții.

Să ai parte numai de întâlniri frumoase.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...