Sari la conținut

Dame Cu Circuit Inchis/la Recomanadare


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut Baieti,

Am citit cu real interes thread. Imi place ideea de a merge pe recomandare si chiar sunt amator si consumator de fete deosebite care merg de la peste 100 eur / ora. Ideea e ca in cta sunt putine fete care pot solicita sume mai mari de bani si sa se ridice cu adevarat la standardele unor servicii de lux. Daca aveti cunostinte de asemenea fete sunt deschis.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut Baieti,

Am citit cu real interes thread. Imi place ideea de a merge pe recomandare si chiar sunt amator si consumator de fete deosebite care merg de la peste 100 eur / ora. Ideea e ca in cta sunt putine fete care pot solicita sume mai mari de bani si sa se ridice cu adevarat la standardele unor servicii de lux. Daca aveti cunostinte de asemenea fete sunt deschis.

Am inteles ca esti si "consumator" de fete deosebite...Ce zici..ne poti impartasi si noua din experientele tale de "consumator" ?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

intai salutari tuturor! 

vad ca nu s a mai scris de mult la acest topic si as fi vrut sa intru si eu intr un cerc de genul, financiar stau foarte bine,dar nu cred  ca asta e problema. treaba e cu recomandarea si cum nu sunt cunoscut pe forum cred ca vb singur, 

nu mi place sa schimb damele des (numar pe degete fetele testate si mai toate mi au lasat un gust amar), in trecut avand prietene de "distractie" , 3,4,chair cu care plecam blat 2 3 zile  la munte sau ici colo, o sera mai romantica si asta era, dar de cand "police officer" (sotie) am zis ca nu vreau amanta punct. Daca ma prinde la fete platite mai mai iarta stiu dar daca ma prinde cu amanta ma lasa in puta goala. 

acum ca m am inrolat tribului de ciocanari poate prind ceva mai matur si calitativ:)

oricum o astept pe domnisoara amelia sa ajunga acasa sa o vizitez si eu sa mi mai treaca din amaraciunea experientelor trecute. sper sa fie cum a ti laudat o:)

multam!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.......
  • Oras:.......

intai salutari tuturor! 

vad ca nu s a mai scris de mult la acest topic si as fi vrut sa intru si eu intr un cerc de genul, financiar stau foarte bine,dar nu cred  ca asta e problema. treaba e cu recomandarea si cum nu sunt cunoscut pe forum cred ca vb singur, 

nu mi place sa schimb damele des (numar pe degete fetele testate si mai toate mi au lasat un gust amar), in trecut avand prietene de "distractie" , 3,4,chair cu care plecam blat 2 3 zile  la munte sau ici colo, o sera mai romantica si asta era, dar de cand "police officer" (sotie) am zis ca nu vreau amanta punct. Daca ma prinde la fete platite mai mai iarta stiu dar daca ma prinde cu amanta ma lasa in puta goala. 

acum ca m am inrolat tribului de ciocanari poate prind ceva mai matur si calitativ:)

oricum o astept pe domnisoara amelia sa ajunga acasa sa o vizitez si eu sa mi mai treaca din amaraciunea experientelor trecute. sper sa fie cum a ti laudat o:)

multam!!

http://yoursmiles.org/msmile/fun/m0161.gif

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

merci beaucoup pentru sfat, eu am incercat sa aleg calea usoar:D:D dar o sa caut

problema mea este ca inca nu m am obisnuit cu : xxxRON pt 1h sex

nu ca s chitra ca nu sunt dar nu prind mare placere la sexul automat si sa iau 3 4 ore sau mai mult e aceeasi chestie plus ca ajung  la 4 cifre cu siguranta

mi ar fi palcut o cina pe undeva mai discret sa relaxezi spiritul si apoi o sticla de vin bun pt cateva ore fara CEAS 

astea s mofturi de amanta stiu, dar  nu nu, fara:(

 Amelia, la tine am vrut sa vin singur luni dar mi ai raspuns din b , dupa care m a corupt prietenul meu si am ajuns un pic impins in alta parte unde am avut numa' belele. 

Deci te astept:)

Link spre comentariu

      Engine fetele de care vorbeam eu sint pe la 200 ora. Daca doresti sa stai relax poti negicia cu fetele. Eu zic ca la 500 pentru 3 ore te lipesti fara probleme. Deci nu e suma mult prea mare. Tu ai specificat ca vrei sa mergi la Amelia si nu prea era corect din partea mea fata de ea, sa vin imediat si sa iti si alte nume de fete. Se putea interpreta ca ti-as recomanda pe altcineva si Amelia nu merita asta. Dar cum am mai spus, in afara de Amelia mai exista fete cu calitati deosebite. 

       Deci incearca pe Amelia si dupa aceea am sa iti dau exemple nominale. 

Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Fratilor subscriu si eu ...merita un 500 RON ptr o experienta mai deosebita ,si un GFE mai intens ,mai ales ca mereu plecat si prin alte tari nu ai parte de GFE.Deci intru si eu in hora  :laugh2 .Si implicit poate inscris intr-un cerc mai restrans.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

cam asta caut si eu dar este greu de intrat....mai avem timp:)

si pana la urma aveti drepatate, cred ca la 500 ron sunte fete bune care iti pot oferii un3 ore cu ceva program bun

ramane de testat:D:D

Link spre comentariu
Vizitator spirielf
Reputație: 0

Salut, cine mai stie ceva despre aceste dame de lux cu circuit inchis(mers pe recomandare)? As fi interesat!!! Va multumesc anticipat si daca stie cineva imi poate da un pm?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...