Sari la conținut

Noua in oras 0739697140 fost 0729353391


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ești o scursura umana

Îmi doresc sa scrii si tu o recenzie

Nu sa pupi toate vacile

Esti un prost. Intra pe profilul meu prostul naibi si vezi cate recenzii am scris din 2012 si pana acum.Eu cand scriam recenzii pe forumul asta tu te jucai cu puța in praf. Am, cred ca peste 70 de recenzii idiotul dracului. Acum insa nu mai scriu fiindca prosti ca si tine pe care Pisicuts ii lasa sa faca ce vor, nu merita sa mai primeasca informatii. Asa ca taci in pizda ma-ti daca nu stii ce vorbesti.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bravo despasito.Ai castigat. Poti sa-l iei pe Pisicuts de mana si tot forumul este al vostru.

Viata este prea frumoasa ca sa-mi fac nervi cu idioti ca tine.

Pisicuts pana nu il vad banat pe acest idiot eu nu voi mai posta nimic aici. Poti sa te speli pe cap cu acest forum care a ajuns penibil.

Multumesc membrilor si fetelor pe care i-am cunoscut personal, fiindca majoritarea au fost oameni cu bun simt si de caracter.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bravo despasito.Ai castigat. Poti sa-l iei pe Pisicuts de mana si tot forumul este al vostru.

Viata este prea frumoasa ca sa-mi fac nervi cu idioti ca tine.

Pisicuts pana nu il vad banat pe acest idiot eu nu voi mai posta nimic aici. Poti sa te speli pe cap cu acest forum care a ajuns penibil.

Multumesc membrilor si fetelor pe care i-am cunoscut personal, fiindca majoritarea au fost oameni cu bun simt si de caracter.

Da. Chiar asa. Ma alaturez confratelui adrian10 si mai invit si alti useri care au interesul sa citeasca recenzii. Sa vedem cum arata acest site daca scriu doar prostanaci gen despasito,alcapone...

Daca nu vor fi recenzii nu vor mai fi interesate nici fetele sa fie prezente ,ca urmare va fi un site de batjoc intre userii comentatori,agramati.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

Da. Chiar asa. Ma alaturez confratelui adrian10 si mai invit si alti useri care au interesul sa citeasca recenzii. Sa vedem cum arata acest site daca scriu doar prostanaci gen despasito,alcapone...

Daca nu vor fi recenzii nu vor mai fi interesate nici fetele sa fie prezente ,ca urmare va fi un site de batjoc intre userii comentatori,agramati.

 

de acord!

de ceva vreme sunt promovati si pe aici, ca de altfel in toata societatea romaneasca, doar nulitatile, anagramatii si distrusii...

de o vreme si eu intru mai rar aici, pentru ca devine penibil! doar injuraturi si intrigi

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...