Sari la conținut

CONTURI FAKE create pentru a duce lumea in eroarea


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Animalule , eu nu-mi caut sustinere si afirmare nicaieri  , ca nu am de ce.

 

Vezi cum ajungi (fara sa vrei)  la vorba mea  , ca aici zace  toata creatia ta  si sustinuta  de niste Clone ptr. a face trafic cu o panarama de om , vai de steaua lui , ca userii corecti si-au dat seama  cu ce psihopat au de-a face  si te-au  abandonat rand pe rand , fara sa te mai baga in seama .  :laugh2

 

PS: Sa ai spor , panarama . Vezi ce mai inventeza un asistat social pana de Pasti , ca sa-si umple indeajuns timpul  pe care il are .  Sa ne faci si o poza cu frigiderul si sa ne arati aici .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Animalule , eu nu-mi caut sustinere si afirmare nicaieri  , ca nu am de ce.

 

Vezi cum ajungi (fara sa vrei)  la vorba mea  , ca aici zace  toata creatia ta  si sustinuta  de niste Clone ptr. a face trafic cu o panarama de om , vai de steaua lui , ca userii corecti si-au dat seama  cu ce psihopat au de-a face  si te-au  abandonat rand pe rand , fara sa te mai baga in seama .  :laugh2

In miile de postari unde minti ca un schizofrenic ca esti patron,intelectual,IT-ist,muist......nu cauti cu disperare sa te afirmi?

Pozele de schizofrenic cu portofelul cu 5 bancnote de 100 lei,cu bratara de haur si multe altele,nu au fost postate sa pari si tu un mare mahar?

PS.Mitomane schizofrenic,pe cine incerci sa minti ca am fugit de tine?Ai uitat ca a ras tot site-ul de tine cand nu mai stiai cum s-o dai la intors cand te-am invitat la L incontro.Tu te uiti in oglinga sa vezi cum arati mortaciune subnutrita?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Indeasa gogosi , panarama , poate se umple singur frigiderul  pana de sarbatori.

A minti si a aplica aceleasi diversiuni , ca un copil retard , e totul in cazul tau . Sunt si singurele care in momentul de fata te mai autoconoleaza .

 

Hai , paste fericit (intentionat am scris cu litera mica , doar esti o oaie suficient de prosta , ratacita de  turma ) ...adica tot aici , unde in alta parte  ?  :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Simtome specifice "cadoului" primit de la Delia P. Progresu.Oamenii au fost foarte clari,3 luni ai impartit pc. manual,apoi ai primit si tu un script de mila,sa-ti poti da singur cele 70 mii pc.

Baga penicilinele alea in anus ca te vedem la Socola in curand.

Probabil vorbesti din experienta proprie cu primitul cadourilor!La cate conturi SP ai "primit" de la enoriasi ai ajuns sa crezi ca toti procedeaza ca tine.

Ghici ce?

Nu-i asaðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Simtome specifice "cadoului" primit de la Delia P. Progresu.Oamenii au fost foarte clari,3 luni ai impartit pc. manual,apoi ai primit si tu un script de mila,sa-ti poti da singur cele 70 mii pc.

Baga penicilinele alea in anus ca te vedem la Socola in curand.

Apropos...*simptome*

 

Cat plm sa te mai corectez?ðŸ˜

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3

Probabil vorbesti din experienta proprie cu primitul cadourilor!La cate conturi SP ai "primit" de la enoriasi ai ajuns sa crezi ca toti procedeaza ca tine.

Ghici ce?

Nu-i asa

:clapp
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Lasa ca te consoleaza Betty. Sa pui caciula pe stiulete. E epidemie de herpes genital !

Pentru Cristiano,buboiul plin de puroi al lui Betty e visul lui de-o viata.Iti dai seama cata zeama de piersicuta poate sa suga de acolo?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pentru Cristiano,buboiul plin de puroi al lui Betty e visul lui de-o viata.Iti dai seama cata zeama de piersicuta poate sa suga de acolo?

:))))))

Bonus e si o basina

Link spre comentariu
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3

Pentru Cristiano,buboiul plin de puroi al lui Betty e visul lui de-o viata.Iti dai seama cata zeama de piersicuta poate sa suga de acolo?

sa dea D-zeu sa faci epidemie de ce ai scris ca as avea eu, si tu si restul care latrati a prost! Sa va ajute D-zeu dupa cum ganditi!
  • Like 17
  • Minus 34
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

sa dea D-zeu sa faci epidemie de ce ai scris ca as avea eu, si tu si restul care latrati a prost! Sa va ajute D-zeu dupa cum ganditi!

Exista si un Dumnezeu al stoarfelor infecte?

Link spre comentariu
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3

Mercedesa, nu e bine sa arunci blesteme ca mereu se intorc impotriva. Iar ai multi clienti de stai toata ziua pe forum ???

NU am aruncat blesteme analfabetuleeeee! Am zis sa va de-a D-zeu dupa cum ganditi! Asta nu este blestem saracie, asta e adevar! Ce imi doresti tu mie sa cada pe tine!
  • Like 13
  • Minus 34
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

sa dea D-zeu sa faci epidemie de ce ai scris ca as avea eu, si tu si restul care latrati a prost! Sa va ajute D-zeu dupa cum ganditi!

Sa fac epidemie??? :laugh2  :slap2

Stii ce inseamna epidemie,taranca basita care ai venit in Bucuresti incaltata in papuci de plstic cu tocurile in fata.

Daca nu te aducea Bebe legata cu lantul de gat,in bucuresti azi sugea-i pula la cainii maidanezi in satul tau jegos.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pai Miky are burta aia (ca tine) , ma pisatule !? In creierul tau alcoolizat ai confunadat sclavul  , ca eu nu m-am aflat niciodata in postura aceea. Intreaba-l pe Picon , poate el era la tinerete , cu masca de gaze pe maimuta  , crezand ca se se apropie razboiul nuclear     :laugh2

 

PS: Tocmai ce spuneam ca arunci cu rahat  aiurea  si Ion (clona) pune botul la vrajeala ta , ba chiar te indeamna sa faci trafic  , mizand pe prostia ta  caracteristica .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

sa dea D-zeu sa faci epidemie de ce ai scris ca as avea eu, si tu si restul care latrati a prost! Sa va ajute D-zeu dupa cum ganditi!

Cum să facă fă, epidemie?

  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...