Sari la conținut

Mistress Lilith Constanța


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am abordat-o pe anunțul ei din Publi 24. Cică a lucrat prin Germania si UK. Are si o pagină de web ,,Quenn of Berlin'' .O găsești și pe ,,Fetlife''.Cere, atentie, 150 euro pentru o ora!!! 250 pentru doua si nu are nici măcar studio. Cică dacă am eu vre-o locație ca studioul ei nu e gata. Mai apoi îmi tot dădea mesaje ca sa afle dacă m-am hotărat, să se organizeze si ea...:):):)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, Timisoara
  • Oras:Romania, Timisoara

Pai e exact asa cum spun baietii mai sus :)

Ce fac eu nu e pentru oricine si nu pentru orice buzunar, simplu de tot. Stiti povestea cu strugurii acri...

E business, take it or leave it. 

Si ca sa va updatez cu aceeasi ocazie: pretul va creste curand, sunt foarte solicitata. 

O zi minunata va doresc :)

  • Like 2
Link spre comentariu

A înebunit lumea în plm, după ce că cere 150€ pentru o ședință și nici măcar n-are o locație mai vrea să și mărească prețu nebuna. După spune "Că ce face ea nu e pentru oricine..." Dar ce pula calului bătrân faci de ceri 150€/oră ? Nebuno din salcâm, numai știi cum să faci bani.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

150 euro pe o piață în care tot ce depășește 200 Ron descurajează posibilii clienți, serviciile trebuie să fie cu adevărat excepționale iar reputația pe masura. Ori eu nu am văzut nici o recenzie aici, si cu atât mai mult, nici pe pagina personala. Un om care e dispus să cheltuiască 150 euro pe o sesiune, cum sunt eu de exemplu, ar dori să se asigure ca ia teapa. Eu de tepe sunt sătul.

  • Like 1
Link spre comentariu

Pai e exact asa cum spun baietii mai sus :)

Ce fac eu nu e pentru oricine si nu pentru orice buzunar, simplu de tot. Stiti povestea cu strugurii acri...

E business, take it or leave it. 

Si ca sa va updatez cu aceeasi ocazie: pretul va creste curand, sunt foarte solicitata. 

O zi minunata va doresc :)

 

Vad ca iti place sa te linga cainele. Lui nu ii mai ceri bani ?

Link spre comentariu

Pai e exact asa cum spun baietii mai sus :)

Ce fac eu nu e pentru oricine si nu pentru orice buzunar, simplu de tot. Stiti povestea cu strugurii acri...

E business, take it or leave it. 

Si ca sa va updatez cu aceeasi ocazie: pretul va creste curand, sunt foarte solicitata. 

O zi minunata va doresc :)

 

Vad ca iti place sa te linga cainele. Lui nu ii mai ceri bani ?

post-264255-0-59371600-1526143707_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...