Sari la conținut

Denisa 0731472291


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

I am really curious to what your goal is here. I understand the men here as it is a prostituteforum.

Either you are gay. Or mayb you are one of those fat feminists craving attention wannabes.

I feel sorry for you. You have 1000s posts here. Your life must be really boring to spend all your time here.

 

And again you miss the point completely.

I dont care that she is gone. I lost nothing. I lost a lie.

I dont change nothing about my story.

Is the truth. And the truth is out there. The pictures spoke for themselves.

If this is who she wants to be. Then i wish her the best. Anger is always the first choice. But it was my mistake trusting someone whos not worth it. And she is talented. And i wish to believe that after all the fakeness there was still good.

Is your fault if you cant see these 2 things differently.

Anyways. I dont come checking back here. I dont bother what you say.

The dancefloor is yours again.

Get your fat ass on the dancefloor ;)

 

After checking your previous posts. I realise im right about you.

I feel even more sorry about you now.

You reply in every prostituetopic.

You should marry brett.

I must feel really lonely.

You crave the attention of all the prostitutes in their topics.

Mayb you should install grindr on your phone.

Is the gayversion of tinder.

 

Insulting me will not make you a better person as you were saying...

And I don't care for insults.

On other topic last night I was trying to stop a flame, not look for attention.

You do not regard what I say, but this is your longest post so far.

I told you I don't believe that people change and you just proved that.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:_
  • Oras:_

Am fost si eu la ea cu cateva saptamani in urma, si nu o sa stau acum sa fac o recenzie completa, o pastrez in caz ca mai revine... Dar pot spune ca a fost o experienta foarte placuta

 

Denisa arata foarte bine, frumoasa la fata, par lung si sanatos, un corp perfect, slim, forme foarte bine definite, piele neteda si intinsa, carne tare, sani superbi, fund si coapse excelent conturate. 10+ pentru aspect

 

In timpul actiunii a fost foarte cooperanta, a acceptat tot ce i-am cerut, si-a dat silinta, nu m-a grabit si se vedea ca incearca sa faca totul mai bine dupa rebranduire (se stie ca a avut inainte un alt cont pe care nu era ff serioasa), si foarte curata. Cu exceptia faptului ca era un pic timida si un pic prea serioasa, totul a fost perfect. 10 pentru serivicii

 

De asemenea si locatia e bine intretinuta, singura problema fiind lipsa aerului conditionat. 9

 

 

**********************************************************************

 

Acum legat de mizeria care se intampla pe aici, eu plec mereu de la premiza ca toate curvele au pesti, si ma impac cu gandul asta, la fel cum toate supermaketurile au paznici. Acum probabil in cazul Denisei au fost mai amatori, si nu au stiut cum sa pastreze discretia, si au dat banuieli multora de pe aici, si s-a ajuns la discutii pe tema asta....

Desi este plauzibila si varianta lui MIKI de aici , nu cred ca se chinuie nimeni sa regizeze asa ceva, daca era o problema din asta se rezolva direct cu smardoiala intre ei.

 

Eu cred ca retardul asta de belgian, buna12, s-a gandit ca e vremea sa se insoare, si pt ca nu avea prea multe optiuni, s-a gandit sa vina in Romaina la saraci. Asa, cu putini bani isi gaseste una misto, o plimba putin si dupa o duce acasa, si aia incantata ca a dat norocul peste ea se insoara cu el, fara sa stea pe ganduri.

 

Omul se vede ca studiase bine forumul (zicea ca s-a dus dupa una si la Calarasi, stie si ca Adina se fute neprotejat, etc), cu siguranta s-a si vazut cu mai multe, ca sa aiba de unde alege. In conditiile astea, cand a gasit-o pe asta, frumoasa, si tanara, a zis ca e numai buna; nici nu lucra de prea mult timp sa aiba kilometrajul ridicat, dar avea si suficienta experienta, ca sa nu se chinuie el prea mult, era numai buna s-o duca acasa si sa se insoare.

 

Asadar, se vede cu ea, baga ceva bani, o scoate prin oras, etc, si zice ca planul lui e ca si implinit, practic prostul a fost orbit, credea ca totul se intampla exact cum isi propusese el, in timp ce ea se bucura ca gasit o metoda sa scoata bani usor.

Belgianul ii inghite orbeste toate minciunile, fiind atat de mandru ca isi realiza planul, uita complet ca de fapt femeia visurilor este o fosta prostituata, si nu sta nici o clipa pe ganduri ca ar putea sa il si minta. Desi avea numraul de telefon si numele ei real, abia dupa cateva saptamani bune se gandeste sa le caute si pe google, sa se uite pe profilul ei de fb, etc, sa afle mai multe despre ea. 

 

In final, cand descopera ca ea ii spusese numai minciuni, si mai mult, este si casatorita, visul lui se duce naibii, si nu mai poate nici sa doarma nici sa manance, cand realizeaza cat de prost este. Asa ca simte nevoia sa se razbune, si se apuca sa publice aici informatii personale despre ea, si sa ii anunte neamurile etc, desi ipocritul se victimizeaza si se tot lauda cat de mult crede el in Dumnezeu.

 

Dupa mine, buna12 isi merita pe deplin tzeapa si soarta, a crezut orbeste o curva, fara cea mai mica retinere, si fara sa se sinchiseasca sa faca un minim de verificari, inainte sa inceapa sa o finanteze. Si daca s-au si vazut cateva saptamani, inseamna ca ea i-a oferit ceava pentru cei 800euro, deci nu ar trebui considerata tzeapa, pana la urma o noapte intreaga cu o tipa costa intre 300-1000+ euro.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

In concluzie, din cauza cacatului asta belgian, si prostiei lui native, acum am pierdut o tipa foarte misto de aici, care avea mult potential.

 

N-a pierdut nimeni nimic, curvele nu prea se retrag cat mai pot fute/fi futute, cel mult iau pauza. Asta nu a apucat sa lucreze suficient cat sa-si faca plinul, probabil a plecat pe undeva sau lucreaza cu circuit inchis o vreme. Se vor mai scurge multe sute de litri de sloboz pana sa-si incheie asta cariera.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Note in urma vizitei:

 

Aspect:9 fata Corp:9.50

FK:doar pe buze,deci 7

OP:7 fara deep,nu m-a lăsat să o împing de cap in deep

NP:8.5 placut,geme,se misca binisor.Finalizat in misionar in prezervativ.Mi s-a parut destul de stramta.

Punctul forte e aspectul:mai ales la corp.Are sanii mari,superbi,picioare frumoase,fundul bombat

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Note in urma vizitei:

Aspect:9 fata Corp:9.50

FK:doar pe buze,deci 7

OP:7 fara deep,nu m-a lăsat să o împing de cap in deep

NP:8.5 placut,geme,se misca binisor.Finalizat in misionar in prezervativ.Mi s-a parut destul de stramta.

Punctul forte e aspectul:mai ales la corp.Are sanii mari,superbi,picioare frumoase,fundul bombat

Salut, cand ai vizitat o pe Denisa?

Link spre comentariu
  • Oras:_
  • Oras:_

Oricum fetita era praf pe servicii.In schimb la corp arata extraordinar de bine.Atitudine destul de distanta specifica curvelor care lucreaza pentru paduche (peste)

 

Arata super, si intr-adevar nu se implica prea mult, dar mi-a placut ca era destul de permisiva si nu facea fitze aiurea. Deci puteai sa faci ce vrei dar trebuia sa muncesti mai mult tu. Si daca ma gandesc bine deasupra se misca chiar misto.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...