Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In the Moon
  • Oras:In the Moon

Pai cum vine asta, esti hermafrodita si ai si pula? Asta nu stiam =))

Labus stiam ca esti homo! Nu-mi-o spurc pe gura ta decat daca iti scoti proteza, mi-e frica ca mi-i zgarii la cat de nehalita esti!
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pai cum vine asta, esti hermafrodita si ai si pula? Asta nu stiam =))

 

Labus stiam ca esti homo! Nu-mi-o spurc pe gura ta decat daca iti scoti proteza, mi-e frica ca mi-i zgarii la cat de nehalita esti!

Ce legătură au astea cu topicul fetei? 

Să revenim la recenzii!

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

util ar fi sa faci si tu acelasi lucru

ai futut tot luxul cu injuraturile tale de oligofren

Util ar fi să-ți bagi mințile-n cap și să nu mai trollezi. Presupunând (deși știi bine că nu e așa), că am făcut ceea-ce spui (btw...care sunt acele înjurături, mincinos ordinar), ăsta e un motiv să trollezi aici? Ia dă tu un exemplu și nu mai posta aiurea pe topicele fetelor, nu mai jigni userii care intervin pe acele topice, nu mai continua scandalul și arată-ne tu, ce user corect și civilizat ești! Poți? Eu zic că nu, dar aștept să mă contrazici.

Baftă!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Mega City One
  • Oras:Mega City One

tocmai ce am demonstrat ca picon asta e bara bara cu motanul . Bine ca Victorase, te-ai dat singur de gol, sa vezi cum o sa ai postere cu moaca de **spam editat** in preajma casei sa stie tot cartierul cu ce te ocupi.

Da ce'a facut Bobita ? Cica ancheta e in curs

  • Like 1
Link spre comentariu

Va salut!

Azi am prins bilet la Cristina pentru a doua oara (revizitat) aceeași alegere și ca și data trecuta.... Început programul cu gândul sa dau și pe la spate, dar nu am mai avut același gând când s-a declanșat ON-ul... Ceva de mare angajament de mi-a schimbat programul cu CIM....

Oralul e din categoria grea gen Atuu direct nota 10.

Locatie, baie, prosop asa cum se cere în astfel de activități - mulțumit având in vedere ca nu eram la cumpătat de case.

Merci Cris

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Va salut!

Azi am prins bilet la Cristina pentru a doua oara (revizitat) aceeași alegere și ca și data trecuta.... Început programul cu gândul sa dau și pe la spate, dar nu am mai avut același gând când s-a declanșat ON-ul... Ceva de mare angajament de mi-a schimbat programul cu CIM....

Oralul e din categoria grea gen Atuu direct nota 10.

Locatie, baie, prosop asa cum se cere în astfel de activități - mulțumit având in vedere ca nu eram la cumpătat de case.

Merci Cris

 

Bravo pentru ca te-ai abatut de la norma si n-ai facut ca specimenele de deasupra :clapp

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Achitat 180 tigri.

 

S-a scumpit din nou? Sau asta e tariful pentru 1h?

Scuze nu gasesc prima ta recenzie ca sa ma edific, ar fi si complicat in 40+ de pagini pline de rahat. Or fi si trollii astia buni la trafic pe termen lung, dar stiu ca pe noi doar ne incurca  :no2 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

S-a scumpit din nou? Sau asta e tariful pentru 1h?

Scuze nu gasesc prima ta recenzie ca sa ma edific, ar fi si complicat in 40+ de pagini pline de rahat. Or fi si trollii astia buni la trafic pe termen lung, dar stiu ca pe noi doar ne incurca :no2

Din ce am citit este 180 h, sincer eu am tot încercat sa o prind dar nu am avut acest noroc
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai este activa,stiti? Cine a foost de curand la ea? Nici poze nu am vazut cu ea. Am tot sunat dar nu raspunde

Nu raspunde, incearca la alta, e plin pe aici... De ce ti-a casunat pe ea, daca nici macar nu stii cum arata? Iar de inghitit nu mai inghite de cativa ani.

  • Like 3
Link spre comentariu

Bună ziua,

 

Va anunț ca ultima mea zi de lucru a fost vineri. (Saptamana care tocmai s a incheiat, oricum a fost redusa la 1, maxim 2 pers pe zi, si acele persoane fac parte din categoria celor pe care ii cunosc de mult...)

 

Având in vedere situatia actuala, o perioada de timp nu voi lucra.

 

Multumesc pentru înțelegere.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...