Sari la conținut

Cristina prima vizita in Mures !!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor , numele meu este Cristina si vreau sa va anunt ca din data de 12-04-2018 voi vizita pentru prima data orasul vostru si sper ca voi reusi sa va satisfac toate dorintele  , despre mine se pot citi ceva recenzi in orasele vizitate anterior , poze si alte detalii , serviciile mele sunt totale si scopul meu este sa te simti cat mai bine in prezenta mea , in speranta ca v-am trezit ceva interes , astept cu nerabdare parerile si opiniile voastre ...pupici !!! :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna,

Unde vei avea locatia? si aproximativ cate zile ramai  ? sa ne facem programul in functie de asta...

Astept raspuns!

Multumesc

Locatia va fi la un apartament dar o zona deocamdata nu stiu sa spun , ma voi orienta in momentul cand ma voi caza , initial voi sta 3 zile dar daca este cerere voi prelungi vizita , pupici .

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Lasa si un numar de telefon unde putem sa te contactam

0747944559 dar se vede si in semnatura cu rosu , telefonu lva fi accesibil dupa ce ma voi caza si pregatita sa iau programari ...pupici si abia astept sa va cunosc !!!

Link spre comentariu
  • Telefon: popescuandrei8888
  • Oras:Targu-Mures
  • Telefon: popescuandrei8888
  • Oras:Targu-Mures

La cum o sa dea navala lumea la tine,bag seama ca nu mai pleci de aici..e jale pe aici si daca ramai, o sa ai alocat locul 1, 2 si 3 de la topðŸ˜

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna.

Astept sa ajungi in Mures sa pot sa-ti fac si eu o vizita. Poti sa ne spui ceva despre programul tau? Pana la ce ora seara?

In functie de locatie voi sti mai multe , voi anunta toate detaliile dupa ce ma cazez ... :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

In functie de locatie voi sti mai multe , voi anunta toate detaliile dupa ce ma cazez ... :kiss3

Încă nu ai ajuns și deja ne-ai înfierbântat.

12pagini scrise in 2 zile.

Eu nu mai am stare încă o zi.

Abia aștept sa te văd.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Un numar de telefon ar trebui sa putem contacta

https://nimfomane.com/forum/topic/112363-cristina-prima-vizita-in-mures/

Servicii: Sex oral (protejat,neprotejat), sex normal (protejat),sex anal(protejat) masaj erotic, body si relaxare, cunnilingus, FK , 69, diverse fantezii in limitele bunului simt,finalizare pe corp.

Cadoul incepe de la:

150 ron finalizarea (sex oral, normal,si anal) 

250 ron 1 ora (2 finalizari sex oral , normal si anal) 

50 extra pentru CIM sau COF

Contact --0747944559 sau PM

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor , eu abia ce am ajuns in oras incerc sa ma instalez repede ca mai apoi sa facem si ceva eventuale programari , serviciile mele sunt destul de diversificate si de o buna calitate asa ca ma puteti incerca cu incredere :girly, locatia este un apartament curat si cochet iar despre cum sa ajungeti la mine va voi spune la telefon  0747944559  :kiss3 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...