Sari la conținut

Cristina prima vizita in Mures !!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna tuturor, pupici Cristinei.

Am început cu o programare PM de cum a anunțat ca vine.

M-am pregătit pentru o partida cu de toate NP, OP, AP.

Și le-am primit cu vârf și îndesat.

Am ajuns la programare, îndrumat telefonic.

Apartament nou, zona frumoasa.

Fata foarte ok, deschisă, comunicativa.

Am povestit puțin și apoi am făcut dus împreuna.

M-am trezit foarte repede, cu așa o fata frumoasa și dornica sa te satisfacă.

Am pus prez și am trecut la OP, apoi 69 cu limbi și supt umed și adânc.

Apoi NP și AP - a fost minunat 2-3 poziții și am finalizat.

Apoi pauza de Țigara la ea și apa la mine și ne-am mângâiat pana m-am trezit iar și am continuat in multe și minunate poziții cu NP și AP cu doggy, lot, reverse LOT, pe spate, pe burta și in alte feluri.

Eu la acțiune, ea in acțiune am dat pana am obosit și asudat.

Din păcate am obosit și timpul deja ajungea spre o ora și am renunțat la a mai finaliza ca nu cred ca reușeam încă o ora dacă mai încercam, cu toate ca ma simțeau minunat sa schimb găurile și simțurile.

Plecat, plătit 250 și recomandare de revenit.

Weekend placut tuturor.

A zis ca are cei mai mulți clinti de pe Publi - așa ca forumul a devenit puțin de forma pentru unele și unii.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor, pupici Cristinei.

Am început cu o programare PM de cum a anunțat ca vine.

M-am pregătit pentru o partida cu de toate NP, OP, AP.

Și le-am primit cu vârf și îndesat.

Am ajuns la programare, îndrumat telefonic.

Apartament nou, zona frumoasa.

Fata foarte ok, deschisă, comunicativa.

Am povestit puțin și apoi am făcut dus împreuna.

M-am trezit foarte repede, cu așa o fata frumoasa și dornica sa te satisfacă.

Am pus prez și am trecut la OP, apoi 69 cu limbi și supt umed și adânc.

Apoi NP și AP - a fost minunat 2-3 poziții și am finalizat.

Apoi pauza de Țigara la ea și apa la mine și ne-am mângâiat pana m-am trezit iar și am continuat in multe și minunate poziții cu NP și AP cu doggy, lot, reverse LOT, pe spate, pe burta și in alte feluri.

Eu la acțiune, ea in acțiune am dat pana am obosit și asudat.

Din păcate am obosit și timpul deja ajungea spre o ora și am renunțat la a mai finaliza ca nu cred ca reușeam încă o ora dacă mai încercam, cu toate ca ma simțeau minunat sa schimb găurile și simțurile.

Plecat, plătit 250 și recomandare de revenit.

Weekend placut tuturor.

A zis ca are cei mai mulți clinti de pe Publi - așa ca forumul a devenit puțin de forma pentru unele și unii.

multumesc de vizita si ma bucur ca te-ai simtit bine in prezenta mea ...pupici

Link spre comentariu

Am promis ca vin cu o recenzie si ma tin de promisiune.

Astăzi mi-am facut drum prin Tg. Mures si cu atle treburi si ca sa ajung la Cristina. Am sunat cu 30 min.înainte sa ajung dar nu a raspuns apoi dupa ce am ajuns am sunat iarăși si am avut noroc ca cineva nu si-a respectat programarea si am putut sa o vizitez pe Cristina. Locatia in Tudor apartament nou frumos ferit de ochii curiosi. Am gasit blocul puti mai greu dar in cele din urma am ajuns unde trebuie îmi deschide Cristina, o fata frumoasa trecuta putin de 30 de ani cred dar pe placul meu: bruneta,undeva pe la 1,65 cu un corp frumos, machiata dar stilata un fund numai bun de patruns. M-am dus la ea dupa recenziile facute din alte localitati si pentru anal indeosebi ca nu mai facusem de cam mult timp. Pana eu m-am dezbracat am mai discutat si am intrat la dus si apoi ea. Imi pare rau ca nu am facut dus impreuna. Apoi când a venit eu stateam in picioare si ea a inceput sa imi faca un oral din genunchi,oral care a fost super bun cu scuipaturi cu supt bilute,apoi am trecut eu la actiune si i-am dezmierdat pasarica asa vreo 5 minute bune si pe urma mi-a pus prezervativul si a trecut la NP ea deasupra si in tot cazul fata asta stie sa se miste si cand eu i-am facut oral isi masa sanii si se excita se vedea ca îi place cea ce face. Dupa putin timp de normal am trecut la AP ea deasupra si cu spatele la mine,are un fund bestial si nu am mai rezistat mult si am finalizat în funduletul ei. Sincer as mai fi vrut sa raman pt.o finalizare dar nu imi permitea timpul,telefonul meu bazaia intruna dar e bine si asa.

Inca o data minse confirma ca si Tagu Muresul e oras mic pentru ca dupa ce am iesit din bloc m-am intalnit cu cineva,o cunostinta de la mine din oras care cred ca tot la Cristina mergea, dar asta e suntem colegi de breasla.

 

Notele nu le mai dau ca nu mai am timp sa scriu dar asa o medie 9,5.

 

De revenit cu siguranta si s-ar putea sa revin zile astea daca mai ramane Cristna pe la noi pana luni.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Am promis ca vin cu o recenzie si ma tin de promisiune.

Astăzi mi-am facut drum prin Tg. Mures si cu atle treburi si ca sa ajung la Cristina. Am sunat cu 30 min.înainte sa ajung dar nu a raspuns apoi dupa ce am ajuns am sunat iarăși si am avut noroc ca cineva nu si-a respectat programarea si am putut sa o vizitez pe Cristina. Locatia in Tudor apartament nou frumos ferit de ochii curiosi. Am gasit blocul puti mai greu dar in cele din urma am ajuns unde trebuie îmi deschide Cristina, o fata frumoasa trecuta putin de 30 de ani cred dar pe placul meu: bruneta,undeva pe la 1,65 cu un corp frumos, machiata dar stilata un fund numai bun de patruns. M-am dus la ea dupa recenziile facute din alte localitati si pentru anal indeosebi ca nu mai facusem de cam mult timp. Pana eu m-am dezbracat am mai discutat si am intrat la dus si apoi ea. Imi pare rau ca nu am facut dus impreuna. Apoi când a venit eu stateam in picioare si ea a inceput sa imi faca un oral din genunchi,oral care a fost super bun cu scuipaturi cu supt bilute,apoi am trecut eu la actiune si i-am dezmierdat pasarica asa vreo 5 minute bune si pe urma mi-a pus prezervativul si a trecut la NP ea deasupra si in tot cazul fata asta stie sa se miste si cand eu i-am facut oral isi masa sanii si se excita se vedea ca îi place cea ce face. Dupa putin timp de normal am trecut la AP ea deasupra si cu spatele la mine,are un fund bestial si nu am mai rezistat mult si am finalizat în funduletul ei. Sincer as mai fi vrut sa raman pt.o finalizare dar nu imi permitea timpul,telefonul meu bazaia intruna dar e bine si asa.

Inca o data minse confirma ca si Tagu Muresul e oras mic pentru ca dupa ce am iesit din bloc m-am intalnit cu cineva,o cunostinta de la mine din oras care cred ca tot la Cristina mergea, dar asta e suntem colegi de breasla.

 

Notele nu le mai dau ca nu mai am timp sa scriu dar asa o medie 9,5.

 

De revenit cu siguranta si s-ar putea sa revin zile astea daca mai ramane Cristna pe la noi pana luni.

multumesc frumos de vizita si ma bucur ca te-ai simtit bine alaturi de mine :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Cristina miercuri sau joi mai esti prin mures ? As vrea sa te vizitez dar numai atunci imi permite programul. Mersi. Te pup

Din pacate nu cred ca voi mai fi si miercuri in oras, dar pe viitor poate reusim sa ne sincronizam !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...