Sari la conținut

Micuta kyky 0743305712


grecu69

Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

buna ma numesc kyky, sunt o fata micuta simpatica si jucausa,te astept intr-un ambient placut sa ne relaxam,igiena si intimitate garantata rog si ofer seriozitate, mai multe detalii la telefon 0743305712 .

Am sunat 150 finalizarea 200 ora on-np

Link spre comentariu
Reputație: 1389
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Va Salut.

Una scurta.

Am fost la fata.Tin sa cred ca pozele sant reale.

22 de ani declarati.

150/nr.on+np

Locatie.Langa H.Ramada,apartament modest dar curat.

Fata ii de un 6 fizic și oral.

Atitudine ok,comunicativa.

Vroiam ceva mai fraged dar nu mi-a iesit, mi-a zis că are un copilas,confirmat cu sânii care ia expus ochilor.

Normal ii dau 8.

Nu se trage,geme și se umezește natural.

Are un lindic nervos,ai ce suge dacă îți place ðŸ˜.

Nu am fost grăbit.

De recomandat:dacă mai scade prețurile,poate.Altfel nu merita investitia.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Felicitari pr curaj! Singura in locatie? (in ultima vreme am plecat de la mai multe pt ca am gasit cate un pestisor ascuns pe undeva - devine moda vad)

  • Like 4
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Reputație: 1389
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Felicitari pr curaj! Singura in locatie? (in ultima vreme am plecat de la mai multe pt ca am gasit cate un pestisor ascuns pe undeva - devine moda vad)

Garsonieră,in bucătărie nu am intrat.

Nu mi sa părut nimic suspect.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Felicitari pr curaj! Singura in locatie? (in ultima vreme am plecat de la mai multe pt ca am gasit cate un pestisor ascuns pe undeva - devine moda vad)

Astia ascunsi sunt de obicei loverboy care le-au prostit pe saracele fete ca le iubesc si stau acolo ca vezi Doamne sa le protejeze. Ei de fapt insa sunt niste trantori, niste paria, niste scursuri ale societatii. Adevaratii pesti, protectori sau manageri 😠nu se expun in halul asta.
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:pe aici
  • Oras:pe aici

Astia ascunsi sunt de obicei loverboy care le-au prostit pe saracele fete ca le iubesc si stau acolo ca vezi Doamne sa le protejeze. Ei de fapt insa sunt niste trantori, niste paria, niste scursuri ale societatii. Adevaratii pesti, protectori sau manageri 😠nu se expun in halul asta.

Zici ca le faci reclama la pesti ca fiind mari oameni de afaceri :))

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Am fost si eu la domnisoara la corp micuta de inaltime sani foarte mici si lasati la fata ok doar ca avea niste carii . Optat op np o ora 200. Primul numar un oral foarte bun unde am si finalizat . Nr 2 inceput cu un oral la fel de bun dupa continuat vreo trei pozitii terminat pe la spate.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

dupa 3 zile de incercari la diverse ore fara sa raspunda incepe sa ma lase cheful... Parea din categoria incepatoare si mie imi plac astea :innocent

Grecu si Matxxx voi cum v-ati programat? Pe la ce ore?

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Si ei trebuie sa manance.

Eu n-am nici o treaba cu cine, ce si unde manaca.... Personal am descoperit 3 pestisori care monitorizau de aproape actiunea (anul asta) si cum am scris pe topicul unei dre. din CJ (aici http://nimfomane.com/forum/topic/113079-tanara-strada-horea-47/page-2 ) eu cu stavridul infipt in cur nu pot. E optiunea mea sa nu ma risc cand stiu ca exista un peste in zona. In general nu-mi place pescuitul, mai ales asta spontan :laugh2

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Mai eu mas risca la tipa asta, ce parere aveti se merita ?? :))

go 4 it !!!  :clapp  uita-te prin casa si zi-ne si noua daca are ceva in acvariu sau nu. Eu n-am nimic impotriva pestilor civilizati (care nu se ascund prin incaperea alaturata sau dulapuri)

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:La mine
  • Oras:La mine

Fiindca imi plac fetele mai mici si slabute am revenit la "dsoara". Prima data nu am fost nemultumit, dar 150 pe nr mi s-a parut mult.

Surpriza - Tariful acuma e 100 / nr; cam asta e categoria, anyway.

Alta surpriza - cred ca e gravida, are un inceput de burtica si ce-i mai important, sanii sunt umflati si mie mi-au placut grozav.

Fata nu e urata, cred ca acu cativa ani era chiar frumoasa. Acuma pare putin ... uzata, ca nu stiu cum sa zic. Cel mai deranjant e dantura, care e praf.

In rest e ok, fata e amabila (cu zambetul pe buze tot timpul) si incearca sa-ti faca pe plac. Nu mi-a comentat la nimic, dar nici eu nu i-am cerut nustiuce.

Per total un numar simplu, ON, NP si gata; atata am vrut.

La sfarsit am vazut intre hainele puse la uscat un adidas 42, dar posesoru nu era prin preajma (sau era bine ascuns)

Eu cred ca mai merg, pana nu avanseaza burta (nu-s neaparat fan de prego)

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...