Sari la conținut

Recenzii Amelia


Postări Recomandate

  • Oras://
  • Oras://

Fost aseara la Amelia , fata raspunde prompt la apeluri, locatie cunoscuta de multi, usor de gasit pt necunoscatori..

 

Oral : 9..cu DT si gargara multa cu coaiele mele

Normal : ii place muuult pula se infige de parca theres no manana 10

Anal : MAXIM, am zis. Fata asta are cel mai lung matz ma jur..ii place maxim 10

Igiena : aici e o mica problema ...la pizda era ok dar la noada curului avea niste flori in plm de zici ca ii pregatea de " taiat motzu "..

Amenda .. :  Moca pt ca sunt un utilizator al forumului

 

Am inteles de la domnita ca accepta si dubla penetrare anala..data viitoare ii rup fesu cu un amic. Salutari

 

vorbeste precum scrie? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Lasă temu ca amenințări de-astea goale am făcut și eu ieri, m-am apucat azi de comentat sa fiu și eu aici cu voi

 

 

Acum am realizat ce-ai vrut sa zici, legat de...amenintarile goale!  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Deh, incep sa-mbatranesc, ce sa-i faci? ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

acum ti-e rusine cu graiul moldovenesc? :laugh2

esti penibila cu modul in care stalcesti cuvintele intentionat

Mah flacau...singuru penibil...singuru pi dinafara jocului asta...credema...iesti tu !!!

 

Tu iejti ala di cari noi tati facim misto aci ! Tu iejti ala cari propuni futaiuri, da habar nari cui propuni ! Cielianti...tăți...ştu !!! Tati or ântieles di mult fara sa li iegsplici cariva. Ţii trebe sati desenam. Tății sie distreaza cînd vini cîti un prost ka tini...futacu lumi, cum nu so mai vizut...si ka tini tăți vor so futa pi Amelia !!! Tu ti uiti la o poza di profil...si tearunci ka proasta ân pula...si porma ma rogi sa pun poze sati dovidesc io ții ci curva fotomodel îs ! Cit di papagal sa fi ???

 

Tu sa zişi "saru mina Tanti Amelia" ka nu tiam lasat sa ti fasi di tat cacatu si țeam dat "flit" la timp. Io prişep cai grieu pientru tini akuma...ca oi halito ka ultimu bleg...si vrei sa salviezi apariențili di gigolas...da laso asa kum o cazut. Noi tati ni fasim ka nam auzit !!! Credima...tăti gagicili...alea cari vi tu pi topingu lor ku vrajala dasta băşită...tăți flacai...they're all in on it !!! Tu iesti singura victima !!! Bini...tu si prostu asta di xoxo...cari la fiel ka tini ie confuz si derutat !!!

 

Io îs pi Nimfo ca sa ma amuz fix ku prostanaci ka tini !!! Gigolaşiulie !!!

 

:))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Mno, tanti, mis curios profund di șe naveț somn, cu liniuța șea dinainti di ț !

 

Ieste, dupi cum ziși însuși dicșionaru' cela, o greutati pi cari no poartă mulți răzăși ! 

Creieru ie cel mai mare organ, cel mai greu și cel care ti fași di câcat în momentili când ai nivoi di iel !

 

No, când iești bolând, nici Dumnizău nu cieri !

Da când oi afliat di saitu aista ... si puati prișepi că șiva câcat posezi în loc di creir !

 

Darmite, tin pula mia di prost dacî astai cu liniuța șeia tot șe ai priceput tu din pățania ista !

 

Dați-l în mădular-UL .. acolo !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

taranca pulii, aiurelile alea le-ai scris sa le citesti tu, sa vezi ca esti dusa cu capul.

Scrie ca lumea, nu esti amuzanta, esti o penibila fara margini !

Exact aşa declară toți proştii când nu mai dețin argument!

 

Să ştii că nu mi-am propus niciodată sa fiu "amuzantă" pentru proşti!

 

Gigolaşiulie !!!

 

:)))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Exact aşa declară toți proştii când nu mai dețin argument!

 

Să ştii că nu mi-am propus niciodată sa fiu "amuzantă" pentru proşti!

 

Gigolaşiulie !!!

 

:)))))

 

nu esti pt nimeni.

cine-ti zice, te prosteste, sa pui botu la pula

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...