Sari la conținut

Eliza incall-outcall 0736490971


Vizitator gyulia94

Postări Recomandate

  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
On 10/27/2018 at 8:41 AM, lazy said:

Dupa cateva PM-uri la care a raspuns amabila, am vizitat-o si eu pe titulara topicului. Inca de cand am citit o recenzie mai veche in care colegul spunea ca are o barbie asa, mai “voluntara”, m-am uitat cu atentie la ce se vedea in poze si imaginea mi-a ramas in …memoria reziduala. Sa ma explic de ce…va explic asta: am ajuns in fatza locatiei fara un telefon dat in prealabil fetei. In timp ce ma  asezam pe bancuta din fatza blocului, pregatit de un telefon gen “cum mi-o fi norocu’”, in bloc intra rapid o fata…Apuc sa-I vad barbia din profil. Si pac…imi intra by default memoria aia de care va ziceam…1 match found = Gyulia!

 

Astept 5 min., sa ajunga in locatie. Apelez, salut si o iau la sigur:” Asa-i ca ai urcat adineauri in bloc…aveai o sacosa alba si o geaca neagra pe tine?” A izbucnit in ras, a recunoscut si m-a poreclit “interpolule!” (Eu, bucuros ca n-a iesit “interlopule”! )Si ma invita la hogeac…lift, etaj…cioc-cioc, intru. Poze reale, inalta, bine facuta, tzatzele incorsetate. Click-ul de la telefon se continua. Fata este super de treaba, naturala si dezinvolta…nicio surpriza neplacuta!

 

 

Nu eram decis cat timp sa raman, ca mai aveam trebi unfinished, asa ca ii zic ca achit deocamdata 200 si mai vedem “dupa”, si dupa ce mai verific telefonul. Accepta razand, fumam 2 tigari, ii explic ce si cum vreau de la ea timp de o ora. Trecem la igienizare… in acelasi timp dar nu si loc, pen’ca are 2 bai. Reintram in dormitor, si incepe sa se ocupe de mine cum i-am zis, si eu de ea, tot cum i-am zis. S-au desfasurat, in ordine aleatorie si alternativa, FK sustinut, tits- fuck, ON, NP, 69, …si cam atat in first round, cu “decartare” pe pieptul generos al Gyuliei. Profesionista, a stiut sa astepte cat am vrut pana sa sa ma ridic.

 

 

A urmat acelasi ritual de igienizare: simultan dar separat. M-am cerut la hidratare si ne-am pus la palavre. Intr-adevar, ii place sa vorbeasca…pentru mine asta e un plus, ca de-asta aveam nevoie atunci, adica sa le uit p-ale mele. Si cum socializam noi despre una-alta, vorbind mai mult ea…incepe sa se joace din nou pe la inghinalele mele, desface usurel picioarele…cu o viteza invers proportionala cu debitul verbal (!!!)…O senzatie super mishteaux ( asa mi-a zis mie un francofon ca se scrie “misto”!!!). Si vede ca incepe ceva activitate p-acolo, asa ca decide ca e cazu’ sa se ocupe si oral. Ca sa detaliez, asta a- nsemnat autoflagelare cu organu’ pe oraji, aspiratie, mostenitorii cazati temporar in cavitatea bucala… Arta orala, jur. Prietenu’ de jos a fost de acord cu tratamentu’, mai ales cu montarea protectiei cu gura. Si ne apucam de un LOT prelungit de duduia patu’. Era prea cool  actiunea, sau eu prea lenes ( “lazy”, deh) ca sa mai schimb ceva la ritm sau pozitie…Dupa vreo doojda’ minute in care a desenat frumos cu dosul diferite hieroglife intre picioarele mele, am renuntat la lenevie si am trecut in misionar. In scurt timp “baietii” mei au facut cunostinta cu protectia. Gyulia a avut din nou rabdare sa ma linistesc…apoi am mai flecarit un pic. Cam asta a fost… cand am scos portofelul sa achit inca o suta pentru timpul petrecut, chiar mi-a reprosat ca de ce ma grabesc si ca nu ma da nimeni afara…Door to door o ora si ceva, cred… Ia sa trec si la notarea “a la carte”:

 

 

 

 

 

Locatie: 10, niciun repros. Binecunoscutul Rond Alba Iulia- “inima prostitutiei..” cum bine a zis un confrate. Stiam ca “e grele” cu parcatu’ si n-am venit cu auto…Dush, prosop curat, gel…conditii cu tot ce trebuie.

 

 

Corp: 8,5-9….sunt de acord ca exista fete mai frumoase si mai bine facute. Craci lungi, destul de inalta, buze si limba numai bune pt.  FK.  Sanii sunt un pic lasati…pentru mine nederanjanta chestia asta…mai ales ca si-i suge in timpul actiunii si te lasa sa faci ce vrei cu ei.

 

 

Igiena: 10. “Gogoasa” fara nimic suspect. Inainte de actiune s-a spalat pe dinti.

 

 

ON: 9,5, ca am auzit ca 10 se da la swallow si 9,75 la DT…pentru mine astea nu-s un “must have” cu orice pretz.

 

 

NP, FK, LOT: Tot 10. N-am cum altfel, pen’ca a facut pana la detaliu ce, cum si cat am vrut.

 

 

GFE: si aici dau maxim. Amabila, abordabila in diverse subiecte, se muleaza pe client. Departe de genul “pitzi”.

 

 

Tarif: 300/mai mult de o ora.

 

 

 

 

 

O experienta care, pentru ca a fost exact ce-mi trebuia atunci, a meritat fiecare leutz. Pot spune ca a existat “chimia” aia, asa c-o sa revin. Va salut cu respect si astept criticile aferente…

 

Sarumana, in weekend lucrezi? M-am autocitat cu recenzia pentru ca nu mai pot, deocamdata, sa-ti trimit PM. 

Link spre comentariu
Vizitator Eliza.sweet
Reputație: 0
Acum 4 ore, tot_lazy a spus:

Sarumana, in weekend lucrezi? M-am autocitat cu recenzia pentru ca nu mai pot, deocamdata, sa-ti trimit PM. 

Buna, din păcate nu lucrez în week-end, 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...