Sari la conținut

madalinaaa 0735366053


Postări Recomandate

Buna,

 

ma numesc Mada,am 28 de ani,1.72 inaltime si 50kg.Sunt o fata draguta si prietenoasa,cu un corp frumos si dornica de a experimenta chestii interesante!Sunt gata sa iti ofer toate momentele care ti le-ai imaginat cu o femeie si toate fanteziile.Ma vei gasi intr-un apartament curat,intr-o zona centrala a orasului.

 

 

Te astept sa ma descoperi si iti promit ca iti voi da toate motivele ca sa te intorci la mine     :date !

 

 

Pozele imi apartin,sunt reale!    :cool:

 

 

 

 

 

Serviciile cu care te voi rasfata sunt urmatoarele:

 

 

#sex normal (protejat)

 

 

#sex oral neprotejat (in functie de igiena)

 

 

#finalizare corporala

 

 

#finalizare faciala

 

 

#finalizare orala

 

 

#69 (sau alte pozitii incitante care le doresti)

 

 

#girlfriendexperience

 

 

#sarutari - frenchkiss

 

 

#masaj erotic

 

 

#masaj de relaxare

 

 

#accept sex oral    :maninlove

 

 

#dus impreuna

 

 

 

 

 

~ NU FAC SEX ANAL ~    :-/

 

 

 

 

 

Sper ca prin aceste servicii sa iti pot satisface dorintele si sa pleci de la mine foarte multumit!    :gifs_ojos

 

 

 

 

 

Tarifele sunt: 100Ron/30minute - 200Ron/60minute ; Outcall Hotel : 450Ron/60minute  (Nu am costuri in plus la nimic)    :angel:

 

 

 

 

 

PROGRAMUL ESTE FLEXIBIL DAR IN PRINCIPIU MA GASITI INTRE ORELE 10:00 - 22:00    :X

 

 

Numar de contact:  0 7 3 5 3 6 6 0 5 3

 

 

 

 

 

Va astept cu drag,Madaaa!     :heart: :heart: :heart:

 

post-262082-0-78329500-1523639954_thumb.jpg

post-262082-0-28406100-1523639967_thumb.jpg

post-262082-0-92276100-1523639975_thumb.jpg

post-262082-0-52921800-1523639985_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Buna,

ma numesc Mada,am 28 de ani,1.72 inaltime si 50kg.Sunt o fata draguta si prietenoasa,cu un corp frumos si dornica de a experimenta chestii interesante!Sunt gata sa iti ofer toate momentele care ti le-ai imaginat cu o femeie si toate fanteziile.Ma vei gasi intr-un apartament curat,intr-o zona centrala a orasului.

Te astept sa ma descoperi si iti promit ca iti voi da toate motivele ca sa te intorci la mine     :date !

Pozele imi apartin,sunt reale!    :cool: 

 

Serviciile cu care te voi rasfata sunt urmatoarele:

#sex normal (protejat)

#sex oral neprotejat (in functie de igiena)

#finalizare corporala

#finalizare faciala

#finalizare orala

#69 (sau alte pozitii incitante care le doresti)

#girlfriendexperience

#sarutari - frenchkiss

#masaj erotic

#masaj de relaxare

#accept sex oral    :maninlove 

#dus impreuna

 

~ NU FAC SEX ANAL ~    :-/ 

 

Sper ca prin aceste servicii sa iti pot satisface dorintele si sa pleci de la mine foarte multumit!    :gifs_ojos 

 

Tarifele sunt: 100Ron/30minute - 200Ron/60minute ; Outcall Hotel : 450Ron/60minute  (Nu am costuri in plus la nimic)    :angel: 

 

PROGRAMUL ESTE FLEXIBIL DAR IN PRINCIPIU MA GASITI INTRE ORELE 10:00 - 22:00    :X 

Numar de contact:  0 7 3 5 3 6 6 0 5 3

 

Va astept cu drag,Madaaa!     :heart:     :heart:     :heart: 

 

 

 

Zona?

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Madalina 0735366053

Buna,

ma numesc Mada,am 28 de ani,1.72 inaltime si 50kg.Sunt o fata draguta si prietenoasa,cu un corp frumos si dornica de a experimenta chestii interesante!Sunt gata sa iti ofer toate momentele care ti le-ai imaginat cu o femeie si toate fanteziile.Ma vei gasi intr-un apartament curat,intr-o zona centrala a orasului.

Te astept sa ma descoperi si iti promit ca iti voi da toate motivele ca sa te intorci la mine     :date !

Pozele imi apartin,sunt reale!    :cool: 

 

Serviciile cu care te voi rasfata sunt urmatoarele:

#sex normal (protejat)

#sex oral neprotejat (in functie de igiena)

#finalizare corporala

#finalizare faciala

#finalizare orala

#69 (sau alte pozitii incitante care le doresti)

#girlfriendexperience

#sarutari - frenchkiss

#masaj erotic

#masaj de relaxare

#accept sex oral    :maninlove 

#dus impreuna

 

~ NU FAC SEX ANAL ~    :-/ 

 

Sper ca prin aceste servicii sa iti pot satisface dorintele si sa pleci de la mine foarte multumit!    :gifs_ojos 

 

Tarifele sunt: 100Ron/30minute - 200Ron/60minute ; Outcall Hotel : 450Ron/60minute  (Nu am costuri in plus la nimic)    :angel: 

 

PROGRAMUL ESTE FLEXIBIL DAR IN PRINCIPIU MA GASITI INTRE ORELE 10:00 - 22

 

Cam asa ceva draga Madalina.

Lumea vrea sa iti indexeze numarul ,pentru asta este facut acest forum.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da . Corect. E de peste Prut. Am rezolvat eu cazul acum 15 min.

Comunicarea are loc in stilul consacrat in trecutul relativ apropiat al fetelor din Republica Moldova - adica exclusiv sms.

O experiență ( a se citi prestatie ) de exceptie a fetei. Personal insa nu cred ca mai revin ( voi explica motivul ) .

Revin maine cu o recenzie completa.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

La fel cum zicea și colegul de mai sus, eu zic ca este din preistorie. Mă programez la ea, ajung cu 15 minute înainte și sun ... nimic. Sun cu 8 minute înainte și .... nimic, doar ca acum începe sms după sms dat de respectiva cu același căcat de adresa dar fără etaj si  fără interfon. II zic ca nu am cum sa ghicesc etajul ca nu sunt Nostradamus, răspuns “la fix vei primi prin sms etaj și interfon”. Mai in spate cu 10 metri un grup de 4-5 persoane se uitau lung la mine, unul chiar a venit lângă mine pe banca. Respectiva vrea sa te scaneze neapărat ….
 

Notele

Caracter : 0

Comunicare : 0

Teapa : 10+ macar aici are nota mare

 

Concluzie : De revenit ? Doar daca ești sadomasochist și iți place teapa
 

NU VA RECOMAND TEAPA ASTA

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

Am revenit cu recenzia completa.

Sunat ieri pentru detalii, tel suna , dar se inchide apelul imediat.

La cateva minute primesc sms cu adresa exacta si serviciile detaliate.

Intreb daca e posibila o programare la orele dupa-amiezii si primesc răspuns pozitiv.

Ajung punctual si nu mai sun ci trimit mesaj ca am ajuns. Primesc repede sms cu interfonul si ultimele detalii si ajung la destinație.

Locatia - o garsoniera ok , baie curata , ceva geluri de dus - nota spre 7-8.

Fata ma intreaba cu accentul specific si simpatic de peste Prut , cat timp doresc sa raman si specific ca o finalizare.

Imi cere plata înainte, ma execut si merg la baie pentru igienizare.

Aveam sa constat ca fata era curata ( probabil facuse un dus inainte ) .

Actiunea a debutat cu un FK foarte frumos si intretinut, transformat treptat intr-un DFK intens si neasteptat de bun.

Am continuat apoi cu un cunni prelung, la care Madalina a raspuns frumos, gemete excitante , s-a udat natural si din abundenta ( plus ca este si foarte stramta inauntru 😊) .

Am revenit un pic la FK si apoi a inceput Madalina un oral nepro foarte bun : eu in genunchi si ea sugand pula lent si cu presiune foarte buna : DT complet pana la baza pulii , lins pe lateral , si iarăși deep.

Nu am finalizat si am continuat oralul in pozitia 69 , unde am constatat ca o suge parca si mai adanc ( s-a si inecat de cateva ori ) , si mai dedicat.

Cred ca am tinut-o aproximativ 10-15 min cu gura in pula ( fara s-o scoata sa respire) si intr-un final apoteotic am finalizat exploziv intr-un CIM care i-a umplut gura de sperma. Nu s-a retras , a cules tot si a fugit la baie pentru decartare.

Am mers si eu sa ma dusez , m-am imbracat si am plecat.

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - mi-a placut mult poza 2 si de aceea am mers finalmente. Nu stiu sigur daca ii apartine , restul sunt reale. Fata nu este vreo frumusete la fata , are trasaturi un pic cam aspre , nu emana finete si feminitate ( strict părerea mea ) , are gropite frumoase cand zambeste , buze subtiri ; sani un pic lasati , carnea destul de tare , par negru, nu grasa - nota 7.5

Oral - 10 , nepro , dedicat , suge impecabil + CIM de efect

Normal - nu știu / nu am încercat.

Igiena - 10 , curata , nu am depistat nimic dubios.

GFE - 10 , FK excelent , amabila , fara pic de graba.

Am achitat 100 RON, 1 finalizare, timp 30 min fix , fara sa fiu grabit in vreun fel.

De ce ziceam ca nu cred ca mai revin , mai ales ca prestatia a fost la cote foarte bune , peste așteptări chiar ?

Cred ca fata este dintr-o zona rurala a Republicii Moldova, si cum ziceam nu are acea finete si senzualiate , chiar frumusete a fetelor provenite din zona.

Nu vreau sa fiu inteles gresit . Este doar parere mea.

Ca faza amuzanta : la întrebarea mea la începutul actiunii daca FK este permis , ea a raspuns ca nu stie ce e aia ( cu toate ca in mesaj scria clar ). M-am amuzat si i-am spus : sarut . La care ea usurata , zice : da, sigur.

Poate managerul care scrie ar fi indicat sa le explice fetelor ce inseamna😊.

A fost funny oricum.

Poate merge la Testate.

O zi buna va doresc!

  • Like 39
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...