Sari la conținut

Fete la traseu


Postări Recomandate

Vizitator bogdanvl
Reputație: 0

1 savu pe varianta dar nu am vazut vreodata una buna pe acolo

2 hans eram zilele trecute in trecere si din mers am vazut o fata acolo

3 la seaca dupa camera de rovignieta pe dreapta e o parcare unde stateau mai demult niste tipe nu mai stiu acum

4 spre brezoi pe valea oltului prin parcari

5 la comdivers cum cobori barajul imediat dreapta dar dun nou nu am mai vazut de ani buni ceva bun pe acolo

6 era o tipa la fantana.... Cum vi de la lordu spre nord la fek e obparcare unde parca mai stateau niste tipe dar nu mai stiu sigur

7 in parcare la vfm dar fereasca dumnezeu :))

Astea sunt toate locurile unde poti sa gasesti fete la strada nu cred ca am ratat vreunu.

Ca o parere personala iti pierzi timpu degeaba pe variante nu ai ce sa gasesyi la traseu mai bn citesti forumul si suni o domnisoara

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

multumesc

 

1 savu pe varianta dar nu am vazut vreodata una buna pe acolo

2 hans eram zilele trecute in trecere si din mers am vazut o fata acolo

3 la seaca dupa camera de rovignieta pe dreapta e o parcare unde stateau mai demult niste tipe nu mai stiu acum

4 spre brezoi pe valea oltului prin parcari

5 la comdivers cum cobori barajul imediat dreapta dar dun nou nu am mai vazut de ani buni ceva bun pe acolo

6 era o tipa la fantana.... Cum vi de la lordu spre nord la fek e obparcare unde parca mai stateau niste tipe dar nu mai stiu sigur

7 in parcare la vfm dar fereasca dumnezeu :))

Astea sunt toate locurile unde poti sa gasesti fete la strada nu cred ca am ratat vreunu.

Ca o parere personala iti pierzi timpu degeaba pe variante nu ai ce sa gasesyi la traseu mai bn citesti forumul si suni o domnisoara

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Fratilor,pe centura cer 50-70 lei...mai puneti diferenta pana la 100-250 lei si futeti ceva de calitate.Hai sa fim profesionisti ce dreaq!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...