Sari la conținut

Ne năpădesc TS ?


m1ch3l

Postări Recomandate

  • Oras:moldova
  • Oras:moldova

ma faci sa rad nici nu am ajuns macar in zona .... si nu ma jigni stimate user dar ma rog ma abtin de la injuraturi dau dovada totusi de cei 7 ani de acasa si iti dau dreptate la cele afirmate ceea ce aveti momentan in zona nu sunt transsexuale sunt niste simplii travestiti amarati cu peruci in cap si ciorapi in sutien , felicitari o postare cat se poate de reala bravo felicitari inca o data 

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Nu cred că cele postate de mine se pot considera înjurături... Nu m-ai auzit înjurând. Pot înjura 20 de minute fara să mă repet când sunt nervos!!!

Dar mă deranjează bulangii ăștia nou apăruți si cu tarife de LUX. Au impresia că aici e patria proștilor...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:moldova
  • Oras:moldova

Corect bine zis , din fericire eu nu mai fac parte din categoria lor si ma simt enorm de bine ca nu mai sunt pusa la zid .. ai un mare bravo de la mine pentru cele relatate anterior  :clappinsa stai linistit ca multi pureci nu vor face ...Pacat ca printre vizitatorii site-ului publi24 mai exista si ,,fraieri ,, care pun botu asta e problema mai grava , dar ce isi face omu cu mana lui lucru manual se numeste ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Vizitator
Reputație: 0

Ciorile astea de poponari nici nu știu sa isi scrie anunturile singuri. Traduc alte anunturi cu google translate. Chiar nu merge nimeni peste ei sa le rupa muia?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...