Sari la conținut

Breaking news - a turbat Rozkendra !!!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cat despre mine sunt cam luată, de i scutestw-ma de atenție si du-te după ta.

Aaa si ia-ți pastilele.

Cu vypus si ciocan ma întâlnesc acu imediat la băute. Cu max nu pot ca nu e in tara.

Ps vypus are si el pwla mare, nu îți tăia totuși venele! Si e atractiv fizic față de un moș cu pieli sharpey :laugh2

Libidinosule

Esti cam luata dar iesi cu alti 3 barbati?

Dar cine-i prostul?

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Esti cam luata dar iesi cu alti 3 barbati?

Dar cine-i prostul?

Poate tu îți ai sorgintea tot in pădure ca lingăul de curve autor, însă eu nu. Eu si cine ma ia nu vom fi atât de bătuți in cap ca sa nu avem prieteni si putem ieși cu cine ne dorim împreună sau separat.

Daca întâlnesc niste bărbați dragi mie la o vorbă nu înseamnă cs ii si fut sau dacă sunt drăguță cu cineva la fel, vizavi de a ce a zis oligofrenul ce tânjește la pula lui Xo. Înseamnă ca sunt prietenoasă cu cine am chef fara sa dau explicații unui străin de pe net ca si cum ar fi tata sau soțul meu.

 

Destul! Eu nu am chef sa postez pe topicul ăsta ca nu promovez mizeriile. Limbile in cur la prostituate pot fi aplicate si fără participarea mea(forțată).

Numa' bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poate tu îți ai sorgintea tot in pădure ca lingăul de curve autor, însă eu nu. Eu si cine ma ia nu vom fi atât de bătuți in cap ca sa nu avem prieteni si putem ieși cu cine ne dorim împreună sau separat.

Daca întâlnesc niste bărbați dragi mie la o vorbă nu înseamnă cs ii si fut sau dacă sunt drăguță cu cineva la fel, vizavi de a ce a zis oligofrenul ce tânjește la pula lui Xo. Înseamnă ca sunt prietenoasă cu cine am chef fara sa dau explicații unui străin de pe net ca si cum ar fi tata sau soțul meu.

 

Deci te-a luat ca ce, ca nu e clar? Ca amanta?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci te-a luat ca ce, ca nu e clar? Ca amanta?

 

:laugh2  Sotie virtuala.  :laugh2

Cica se marita cu Pisi dupa ce a muit-o pe aici de enspe ori...  :laugh2

Viseaza si ca iese cu Vyp... stie ea ca are pula mare, dar nu s-a futut cu el...  :laugh2

Vise, mai ceva ca Tantricul Cosmar!  :laugh2

 

Asta turbeaza periodic, uita sa-si ia pastilele!  :laugh2

(Nu m-am putut abtine)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vai steaua ta petardă bătrână si bețivancă. Cand plângeai ca nu ai voie sa mergi la birou ca ai numa trening si ți-a luat klm din milă ai uitat? Când urlai beată moartă ca te dau proprietarii Afar din casa ca nu ai plătit vreo 3 chirii si implorai lumea pe forum beată moarta de picai in cap sa vina sa te fută pe ciclu ca sa nu ajungi pe străzi ai uitat? Cand te.a primit klm din arest in casa sa nu ajungi aurolaca pe străzi si tu drept gratitudine il făceai de atunci încoace albie de porci pe forum ai uitat? Când îți blestemai propria soră, propriul sânge?

Tu stii ca dincolo unul se amuza pe chat ca cu tine nu e gluma cu producția personală de alcoolice ca sugi totul si povestea cum îți căra sticlele in amuzamentul celorlalți scroafă bețivă. Scârboasă esti ca te bag iar la ignore vomit direct cu tine. Te scosesem doar sa te raportez cand începi sa te adapi ca ultima scroafă si îneci in alcool. Dar e bine pt stomacul meu sa te bag la loc

 

Spune-ne tot ce ai pe suflet Roz!  :laugh2

Mai penibila ca tine mai rar.

Nu a fost sa am chirira neplatita, nu m-am rugat de nimeni aici, din contra, am refuzat bani si puli...

Klm ma astepta tremurand de nerabdare la poarta.

Esti o psihopata penibila, nimic mai mult. :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Poate tu îți ai sorgintea tot in pădure ca lingăul de curve autor, însă eu nu. Eu si cine ma ia nu vom fi atât de bătuți in cap ca sa nu avem prieteni si putem ieși cu cine ne dorim împreună sau separat.

Daca întâlnesc niste bărbați dragi mie la o vorbă nu înseamnă cs ii si fut sau dacă sunt drăguță cu cineva la fel, vizavi de a ce a zis oligofrenul ce tânjește la pula lui Xo. Înseamnă ca sunt prietenoasă cu cine am chef fara sa dau explicații unui străin de pe net ca si cum ar fi tata sau soțul meu.

 

Destul! Eu nu am chef sa postez pe topicul ăsta ca nu promovez mizeriile. Limbile in cur la prostituate pot fi aplicate si fără participarea mea(forțată).

Numa' bine!

daca se intalneste si barbatu-tau cu vreo 3 fufe la o vorba la suculet?cine accepta asa ceva sau crezi ca o poti face pe ascuns?pai ce esti tu,mai curva decat curvele sau femeie de casa cum sustii ca esti?daca faci asa ceva chiar nu esti normala la cap.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

https://scontent.fotp3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30624101_1016139375217309_3483068492503056384_n.jpg?_nc_cat=0&oh=742d43708ec6298f968e4ddfd6d925b0&oe=5B5B3ED9

Asta-s eu cand am revenit in Romania, faptele erau altele...dar tot despre sushi si sex era vorba! Bine că băiatul a fost cinstit si mi-a "tradus" cât inseamna suma aia de bani ce scria in meniu...că eu făcusem deja comanda! Fată generoasă sunt eu, hm...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...