Sari la conținut

Breaking news - a turbat Rozkendra !!!


Postări Recomandate

delia are pulpele eu am halvaua cu cacao

 

 

Linisteste-te putza mica ca purtam discutii

 

 

Promovam ștoarfe dar cu o anumită măsură? Ca altfel îți frec cacaoa aia peste bot in văzul tuturor mai socialule si don Juan ule

 

 

rozkendra am ceva si pentru tine

 

 

Esti sigur ca vrei sa latri la mine?

Vezi ca întâmplător sunt serioasă si faci prea mult deranj

Tu stii f bine ca pot sa te las sa savurezi si singur si stii ca una din dați nu o sa mai fie de durata a câtorva luni. Ci ceva permanent!

You better watch IT, you're on thin ice ma friend for quote a long while

 

 

Nicu ala târfă mica si proastă, uro pe educația ta

 

 

Tu diaree albinoasă, zdreanța si cârpă tuturor. De cand morții lu curva aia proasta de mă-ta iti permiți sa vorbești despre mine, pres de țigani si cocalari infecți, slobozita s

Dracu

Vezi ce tu ți-ai căutat.o cu .ine acu multe luni cand fără minima conversație te.ai luat de mine sa imi urăști moartea.

Si ce,i in garu ma.tii de lepăda ca am poze de storfet in haine de produs cu tot cu moaca aia constipata si le trimit pe pont cancann nu le piste, pe forum, cu pozeleu micușor si gabrieliti de pe fb

Nici scuipată in fata nu meriti cârpă de cioreti

 

 

Pisicuts , când vin la Oradea , și asta va fi curând , te fut in draci !!!

 

 

tanya iti dau halva cand vii la oradea sa moara rozkendra de necaz :))

 

 

 

Ok. Prea bine :) așteaptă.te la suveniruri cu minevypus si ciocan. Nu ca nu as avea pofta sa ii fut ceea ce nu simt cu tine niciodată

a da si ești părăsit.si privat si plec si de pe forum :)

 

:slap2

Link spre comentariu

Ma pis pe tine ca de obicei

 

 

Sunteți niste ștoarfe vomite si /sau cacate pe cur. Cine se sinucide? Eu care am dat flit la maxim 3 zile si cam de 3 ori pe zi unui cocalar pârlit. Ok..oi fi pierdut mult timp in preajma lui, dar nu mi-a tras.i

O la mwe si nu m-a vândut cum faceți voi cu iubi :laugh2

Laicelor! Si eu chiar am opțiuni! Muuulte! Si nu de o ora

Tărănci tâmpe cocalwrese :laugh2

 

Bai ce naiba ???

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

vedeti fa curvelor da lux cum va jucati cu curu pa langa pula sculata ?

Țin să-ți reamintesc ca eu am o atracție fata de pisicuts dinainte sa știu ca exiști tu ,rozkendra și etc ,etc :)

Și mai țin să-ți reamintesc ca eu chiar vreau halva :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Taci si nu mai cita! Las ca vine xo sa te șteargă, poof dispari ca si cum nu ai fi existat vreodată.

Ma rog, tre sa te fi obisnuit sa fie ca si cum nu exiști. :laugh2

 

Episoadele continua. Acum VisTantric a muscat-o pe Rozkendric si acum sufera de cultul personalitatii  :slap2

 

#xanax_dominatrix

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Episoadele continua. Acum VisTantric a muscat-o pe Rozkendric si acum sufera de cultul personalitatii  :slap2

 

#xanax_dominatrix

 

Adica io daca ma intalneam cu VisTantric deveneam The Deceiveric? :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

O iubești atât de mult pe ma-ta ca ii dai numele și cine știe ce alt detaliu lui xo in pm. Atât de duce capul de centurista cu regim hotelier sa îți faci mama reperabilă de unul care se șterge cu tine la pulă si te lasă in pubela ca pe un șervețel umed.

Tristă esti, ca imi rezultă cu vomă :(

 

 

Ma rog, o las in pace. Centuriată e prea proastă sa respire. Da detalii despre mama in pm, da fb la toată lumea care o muieste si apoi plânge ca cineva o sa ii contacteze bunica își pune singura informațiile despre dosarul penal pe forum si cate si mai cate.

O ceapa te depășește in IQ, îți este o forma net superioară de inteligență.

"Nimeni nu e suficient de inteligent ca sa convingă un prost ca e prost" La Fontaine

 

 

Ma pis pe cățeaua care te-a fătat clonă aurolaca

 

 

Zdreanță ii curva proastă de ma-ta. V-am zis lingăi împuțiți ca daca vreți sa lingeți in găuri toate lărgitele si peticitele vlfaceti-va programare saracii de net, nu ma implicați pe mine ca nu sunt gunoi lăsat la tomberon ca tine sau vita proasta de mai sus. Voi scursurile societății puteți sa țineți impreuna, dar direct. Fara sa murdăriți pe altii

 

 

Cine morții tu esti sa imi spui mie când sa vorbesc sau nu aurolac, clona de mana a zecea si sărăcie ce te ții după fundul meu sa vezi ce fac pe net ca altfel nu ai cum. De te bagi in seama singur cu japca ca eu nu dau un scuipat pe gunoaie ca tine sa le observ macar, darămite sa adresez o vorbă prima.

Blestemata fie cățeaua de ma-ta ca proaste si jegoase puli au fost la ea deodată cand te-a conceput.

Marș lovi-te-ar malaria ca nici urina nu mi-aș spurca-o sa te spăl. Sa ti se usuce pula si sa ți-o bage Ciomu la marinat. Laolaltă cu stafidele alea, malformat asezate ca esti un pres de net pt curve prostie si murdare ca infecțioasă in cauza care se lauda cu ulcior pe net. Esti lingău de infecții.

 

Nimeni nu o ajuta nimeni pe dominatrix ??? A dat strechea in turbata asta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

Te astept cu maxim entuziasm sa te mutilez pe viață. Habar nu ai cat o sa ma amuze sa ma distrez cu tine, fiind acoperită legal pt ca in legitimă aparare nu se impune punctual o limita a violență sau a cruzimii si nici moral nu-s constrânsă. Din contră sunt f sadică in defensivă.

Hai odată, grăbește-te ca dau rotocoale ca un tigru pana sa fie lăsat in arenă

 

PENTRU POSTERITATE !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

Postat Astazi, 21:21

vanatoru de prosti, on 28 Apr 2018 - 9:19 PM, said:snapback.png

 

TOP 10 CURVE PROASTE DE PE NIMFOMANE.COM

 

  1. VANATORU DE PROSTI :first
  2. VANATORU DE PROSTI
  3. VANATORU DE PROSTI
  4. VANATORU DE PROSTI
  5. VANATORU DE PROSTI
  6. VANATORU DE PROSTI
  7. VANATORU DE PROSTI
  8. VANATORU DE PROSTI
  9. VANATORU DE PROSTI
  10. VANATORU DE PROSTI

 

 

APEX, MARS CA ESTI PROASTA !!! =)))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Handicapatul asta care horcăie a moarte si își va da ultima suflare pe forum nu a înțeles nici până in ziua de astăzi ca pisicuț va ignoră raporturile când e vb de mine, nu imi spune niciodată de ele si nu le bagă in seamă. Pt ca ma cunoaște suficient cat sa știe ca nu încep ceva. Singurele warnuri sau bănari primite sunt in urma certurilor noastre personale. Mai multvreusiti sa il iritați si sa va ia pe voi la ochi ca il deranjați din ale lui, fiind o fire comodă.

Ba bosorogule, forumul e o proprietate privată. Precum casa ta sau a ma-tii. Adminul poate decide sa păstreze ușă închisă cand mortăciunea de picon ciocane sau clonații pt ca așa vrea pula lui.

NU te mai băga in seama cu mine. Ma daci sa vomit de scârbă !

 

 

Aaa si te blestem sa îți vina moartea rapid si in chinuri sa nu îți mai arda de futut lumea la cap pe forum.

Blestemat sa fii sa intre moartea in rine de acum in fiecare zi puțin cate puțin! :laugh2

 

off saraca femeie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...