Sari la conținut

roxanica29&extreme89=big love


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Daca aveti de discutat,discutati aici

 

Tu sti unde gresesti aici ca fara sa vrei te dai de gol 

Dai dovada clara ca esti o inima singura care probabil a fost respins intr.un mod mai mult sau mai putin placut de domnisoara Roxana si de aici frustrarile dar din moment ce nu ma intereseaza te las sa ti savurezi neputinta oricum o treaba e evidenta aia ca tu nu ti folosesti neuronii ci instinctele de aici greseli peste greseli..

Nu e vina nimanui ca de a lungu vietii nu ai invatat niste lucruri elementare despre ce inseamna a te face agreabil pentru o persoana cu care relationezi 

In rest toate bune distractie placuta in aberatie 

 

Zici sa fiu banat hmm..e cumva forumul tau si eu nu stiu ? Sau nu mai poate lumea sa vorbeasca liber ca te ai gasit tu justitiarul acestui site? Habar nu ai cat poti sa fi de sec sti cum e nu te uita la om uita-te la fapte sa ti dai seama cat il taie inteligenta

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Tu sti unde gresesti aici ca fara sa vrei te dai de gol

Dai dovada clara ca esti o inima singura care probabil a fost respins intr.un mod mai mult sau mai putin placut de domnisoara Roxana si de aici frustrarile dar din moment ce nu ma intereseaza te las sa ti savurezi neputinta oricum o treaba e evidenta aia ca tu nu ti folosesti neuronii ci instinctele de aici greseli peste greseli..

Nu e vina nimanui ca de a lungu vietii nu ai invatat niste lucruri elementare despre ce inseamna a te face agreabil pentru o persoana cu care relationezi

In rest toate bune distractie placuta in aberatie

 

Zici sa fiu banat hmm..e cumva forumul tau si eu nu stiu ? Sau nu mai poate lumea sa vorbeasca liber ca te ai gasit tu justitiarul acestui site? Habar nu ai cat poti sa fi de sec sti cum e nu te uita la om uita-te la fapte sa ti dai seama cat il taie inteligenta

nu am fost respins never,ia--o pt tine si lasa-ne in pln,ai umplut pag cu prostii si aberatii..ti-am tot zis sa o lasi mai usor,ca sa scrie lumea recenzii,dar esti batut in freza..prea prost pt mileniul 3!!!ca m-a refuzat,zici?nu am cunoscut-o dar nici nu vreau.de ce sa dau banii pe un produs care nu ma satisface?eu am zis de mult ca nu vreau sa o cunosc,si gata,dar tu...tu..tot lake si frustrat ramai..te intreb cate recenzii ai la fete?altele decat roxanica29, asa bune si rele.cate?nici macar una..deci o arzi pe laba
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

nu am fost respins never,ia--o pt tine si lasa-ne in pln,ai umplut pag cu prostii si aberatii..ti-am tot zis sa o lasi mai usor,ca sa scrie lumea recenzii,dar esti batut in freza..prea prost pt mileniul 3!!!ca m-a refuzat,zici?nu am cunoscut-o dar nici nu vreau.de ce sa dau banii pe un produs care nu ma satisface?eu am zis de mult ca nu vreau sa o cunosc,si gata,dar tu...tu..tot lake si frustrat ramai..te intreb cate recenzii ai la fete?altele decat roxanica29, asa bune si rele.cate?nici macar una..deci o arzi pe laba

 

Mai omule intelege un lucru simplu 

Forumul e public si fiecare e liber sa se exprime in limita unor reguli existente ale paginii Nu vad care e problema ta viata mea sau a altei persoane de pe site Inceteaza ti am mai spus e o prostie chestia care ai declansat.o  ..Va sa zica nici macar nu o cunosti ..scuza.ma dar deja aici am dreptate cand spun ca aberezi Si atunci cum iti permiti sa faci chestia asta Nu e putin deplasat ? Gandeste-te tu in mintea ta e vreo preocupare pe care o ai tu viata mea sau a ei ? Fa abstractie de discutiile de pe forum stai tu cu tine 5 minute si pune cap la cap lucrurile sa mi zici o concluzie 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

nu am fost respins never,ia--o pt tine si lasa-ne in pln,ai umplut pag cu prostii si aberatii..ti-am tot zis sa o lasi mai usor,ca sa scrie lumea recenzii,dar esti batut in freza..prea prost pt mileniul 3!!!ca m-a refuzat,zici?nu am cunoscut-o dar nici nu vreau.de ce sa dau banii pe un produs care nu ma satisface?eu am zis de mult ca nu vreau sa o cunosc,si gata,dar tu...tu..tot lake si frustrat ramai..te intreb cate recenzii ai la fete?altele decat roxanica29, asa bune si rele.cate?nici macar una..deci o arzi pe laba

 

Va sa zica imi ti evidenta ? Tine-o calm ca nu stau pe forum pentru recenzii desi am fost la multe fete de pe site nu ma stiu multe cu identitatea de aici asa ca...

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

nu am fost respins never,ia--o pt tine si lasa-ne in pln,ai umplut pag cu prostii si aberatii..ti-am tot zis sa o lasi mai usor,ca sa scrie lumea recenzii,dar esti batut in freza..prea prost pt mileniul 3!!!ca m-a refuzat,zici?nu am cunoscut-o dar nici nu vreau.de ce sa dau banii pe un produs care nu ma satisface?eu am zis de mult ca nu vreau sa o cunosc,si gata,dar tu...tu..tot lake si frustrat ramai..te intreb cate recenzii ai la fete?altele decat roxanica29, asa bune si rele.cate?nici macar una..deci o arzi pe laba

 

Sau sunt obligat daca am fost la la vreuna sa vomit aici viata mea intima si cate ore am stat calare si cu cine ...Chill vere n.ai sa vezi 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

nu ma fraere..tu suferi de laba...macar recunoaste cinstit ,fii barbat!

 

Hai sufera tu acolo linistit de dragul a 2 persoane pe care nici macar nu le cunosti Bafta..Tu cauti acum sa te jignesc ? N.ai sa vezi cu oamenii astia ca tine nu trebuie multa bataie de cap mai devreme sau mai tarziu ii pune viata prin natura ei unde le e locul Abereaza cum poti mai bine :)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

nu ma fraere..tu suferi de laba...macar recunoaste cinstit ,fii barbat!

 

Cat de copil poti sa fi numai asa prin limbaj ...se vede ca habar n.ai de niste lucruri oricum ...tine.o tot asa 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

nu ma fraere..tu suferi de laba...macar recunoaste cinstit ,fii barbat!

 

De asta nu ai dormit tu azinoapte linistit de cea ce fac eu ... :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  Cine ma cunoaste stie mai bine care sunt suferintele mele cine nu banuieste si la mine bate vantu un om destept baga in seama ce vrea si ce ii prezinta interes nu se ocupa cu viata celor din jur ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Te macina frustrarea si prostia,este? :))

Nu raspunde...

 

Ba culmea ca asta fac si inchei subiectu definitiv 

Pierd prea mult timp cu un nimic uman de obicei nu o fac si deja am depasit timpul regulamentar ...Hai sanatate 

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Ä‚știa care ma pupati în cur atât. App..aveti cumva idee dc mi.am pus poze cu fatza? Pt ca pot🤣🤣 si nu am nimic de ascuns.. Dar oooo.. dacă pun 2 poze acum..o ia topicul razna ma jur🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Aici nu e nimic funny :))

Păi 112 ce este?

Il cunosti?

Stii cum arata?

Il stiu eu..este fooooarte amuzant fizicul lui..spui ca e păpușă.. chuky

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Păi 112 ce este?

Il cunosti?

Stii cum arata?

Il stiu eu..este fooooarte amuzant fizicul lui..spui ca e păpușă.. chuky

 

E unu din bancu ala cu 2 scheleti se trag de piele? :O  :laugh2 

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

Extreme iubire..asta a deschis un topic numai si numai pt noi puiule... Abia astept sa te simt..sa.ti simt pl cum aluneca ușor în mine..sa ma pui caprita si sa ma fti tare tare si sa ma întinzi pe spate si sa vi cu pl lângă gurita mea..ahhh...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...