Sari la conținut

Buna sunt Livia


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna eu sunt Livia o tanara in varsta de doar 19 ani. Ofer momente de neuitat domnilor generosi plus masaj de relaxare si mici fantezii (in limita bunului simt bine inteles). Ma reprezinta discretia si igiena. Astept sa ma suni pentru a discuta mai multe detalii te sarut dulce. Nu raspund la numerele private!
Program 09:00-22:00

Ca servicii: oral neprotejat in functie de igiena , normal protejat, masaj relaxare, finalizare corporala + fantezii ( depinde ) Ca si zona Ciresica

100 ron / fin, 200 ron h la mine, fac si deplasari 250 de lei la client sau hotel.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna eu sunt Livia o tanara in varsta de doar 19 ani. Ofer momente de neuitat domnilor generosi plus masaj de relaxare si mici fantezii (in limita bunului simt bine inteles). Ma reprezinta discretia si igiena. Astept sa ma suni pentru a discuta mai multe detalii te sarut dulce. Nu raspund la numerele private!
Program 09:00-22:00

Ca servicii: oral neprotejat in functie de igiena , normal protejat, masaj relaxare, finalizare corporala + fantezii ( depinde )

100 ron / fin, 200 ron h la mine, fac si deplasari 250 de lei la client sau hotel.

post-259893-0-88057800-1524909651_thumb.jpg

post-259893-0-81102400-1524909661_thumb.jpg

post-259893-0-63199200-1524909670_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna eu sunt Livia o tanara in varsta de doar 19 ani. Ofer momente de neuitat domnilor generosi plus masaj de relaxare si mici fantezii (in limita bunului simt bine inteles). Ma reprezinta discretia si igiena. Astept sa ma suni pentru a discuta mai multe detalii te sarut dulce. Nu raspund la numerele private!
Program 09:00-22:00

Ca servicii: oral neprotejat in functie de igiena , normal protejat, masaj relaxare, finalizare corporala + fantezii ( depinde ) 

100 ron / fin, 200 ron h la mine, fac si deplasari 250 de lei la client sau hotel.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna eu sunt Livia o tanara in varsta de doar 19 ani. Ofer momente de neuitat domnilor generosi plus masaj de relaxare si mici fantezii (in limita bunului simt bine inteles). Ma reprezinta discretia si igiena. Astept sa ma suni pentru a discuta mai multe detalii te sarut dulce. Nu raspund la numerele private!
Program 09:00-22:00

Ca servicii: oral neprotejat in functie de igiena , normal protejatmasaj relaxarefinalizare corporala + fantezii ( depinde ) 

100 ron / fin, 200 ron h la mine, fac si deplasari 250 de lei la client sau hotel.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pentru inceperea sezonului,m-am gandit ca este mai ok daca v-as face o surpriza de miscorare de pret , de astazi programul meu este  7:00- 22:00 ,iar preturile : 100 / fin, 150 h. la mine, iar pentru deplasari 250 de lei.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna eu sunt Livia o tanara in varsta de doar 19 ani. Ofer momente de neuitat domnilor generosi plus masaj de relaxare si mici fantezii (in limita bunului simt bine inteles). Ma reprezinta discretia si igiena. Astept sa ma suni pentru a discuta mai multe detalii te sarut dulce. Nu raspund la numerele private!
Program 09:00-22:00

Ca servicii: oral neprotejat in functie de igiena , normal protejatmasaj relaxarefinalizare corporala + fantezii ( depinde ) 

100 ron / fin, 200 ron h la mine, fac si deplasari 250 de lei la client sau hotel.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fatah...lasama sati zik civa ti rog !

 

Ia tată poezia asta pi cari o tăt ripeți...si bago la semnatura ta !!!

 

Cind vriei un "up" pi topingu tau...baga un selfi...da unu nou. Baga o vorba dulşi...o glumita...civa...dar nu ti repeta ântruna ka on cd zgîriiat...ie boooring !

 

;)

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Ai scris istorie fa Amelio, ai fost Utilizatoarea Lunii, singura curva din Constanta care a luat trofeul asta si acum dai si safturi gratis.

Te-am si futut in trecut ca sa nu incapa indoiala ca vorbesti cu vreun necunoscator, doar intrebare am.

De ce pula mea scrii asa? Te-ai retardat?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ai scris istorie fa Amelio, ai fost Utilizatoarea Lunii, singura curva din Constanta care a luat trofeul asta si acum dai si safturi gratis.

Te-am si futut in trecut ca sa nu incapa indoiala ca vorbesti cu vreun necunoscator, doar intrebare am.

De ce pula mea scrii asa? Te-ai retardat?

Auzi Old George...da zi cistit akuma...tio placut cum team futut ??? :)))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

traieste in trecute da-o in sange da curva proasta

revin mai tarziu sa o aduc cu picioarele pa pamant

Nu uita so aduşi şi pi măta cînd rievi !!! O faşim spitroast...dăo dreaq di bagaboantă !!!

 

:)))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah prostule...dice sa vin io la Bucurieşti cînd poti sa vi tu ka tăți țărani la mare ?

 

Stai linistit...ti primiesc frumos...promit ka dak ma suni din tinp...numi şterg dîrele maro ciel putin 3 zili ânainti di sosirea linbi tali !!! Halimeai dingleberry'urili tăti ku pofta di interlop !!!

 

:)))))))

 

Doua chesti iti moi zik...

 

Unu...di fata asta...Livia...âmi plaşi...si nu ma țiganiesc ku tini aci.

 

Doi...nu ti simti ka ultimu lache săi dai bani lu Pisicu pi conturi dastea ci teor facut sa ti simti zeu...cind colo țio tras preşu di sub chicioari si țio băgat tată frumusețe di pula pi gît di țio crăcanat amigdalili ???

 

:))))))))))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Mah prostule...dice sa vin io la Bucurieşti cînd poti sa vi tu ka tăți țărani la mare ?

 

Stai linistit...ti primiesc frumos...promit ka dak ma suni din tinp...numi şterg dîrele maro ciel putin 3 zili ânainti di sosirea linbi tali !!! Halimeai dingleberry'urili tăti ku pofta di interlop !!!

 

:)))))))

 

Doua chesti iti moi zik...

 

Unu...di fata asta...Livia...âmi plaşi...si nu ma țiganiesc ku tini aci.

 

Doi...nu ti simti ka ultimu lache săi dai bani lu Pisicu pi conturi dastea ci teor facut sa ti simti zeu...cind colo țio tras preşu di sub chicioari si țio băgat tată frumusețe di pula pi gît di țio crăcanat amigdalili ???

 

:))))))))))

 

hai fa ca am stat 2 minute concentrat si am reusit sa citesc

platesc fa ca imi permit dar nu inteleg ultima parte.. cine mi-a tras presu da sub picioare ??

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...