Sari la conținut

Dragi doamne, domnițe, prestatoare


Postări Recomandate

  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Nu am crezut ca va veni ziua in care o sa deschid asemenea topic. DAR :

1. Daca prestați servicii si nu sunteți plătite la sfârșit si nu aveți curaj sa dați in vileag specimenul eu nu am cum sa va ajut odată contactata. Apelați la o colega cu cont roșu sa il pună la coltul fetor cu număr de telefon, spuneți la admini, faceți clonă si deschideți topic anonim. Soluții tot găsești. Dar eu nu sunt mama răniților si nu va pot rezolva toate problemele.

 

2. Daca un țepar îți zice la vizită ca este x de pe forum, fie si un user mai agresiv, nu e musai sa fie adevărat. Putea sa zică ca e si fotbalist sau părintele patriarhiei la o adică.

 

3. Daca imi trimiți un cu un cioroi ceafa lata in poza ca după nr de telefon de la programare ai stat sa il cauți pr fb eu nu ii voi folosi fotografia pe forum ca nu-s secretara ta, dar imi tai pofta de mâncare pe toată ziua.

 

4. Pisicuts este singurul care ia decizii pe acest forum si eu prefer asta. Nu o sa ma bag niciodată sa il influențez si cand eu cu el vorbim avem chestii diferite de discutat decât despre postacii de forum.

 

Eu nu numesc domnișoară/doamna, dar nu stiu cum vine unei fapturi feminine idei ca ii postez eu sau atac orice țepar. Daca mai vin si alteia las si eu asta aici sa se înțeleagă ca nu-s. Sunt plecată.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...