Sari la conținut

Total 0752 548 492


piroman

Postări Recomandate

  • Oras:galati
  • Oras:galati

Sta pe la I1,cam grasa, tatuata urat si plina de mici urme de taieturi pe maini,unele proaspete, spune ca face total, pe etajul ei astepta un baiat, ceva iz de peşte de la el. Am ramas cateva clipe sa o evaluez si nu stiu de ce, am hotarat sa mai raman. S.a dezbracat si a inceput un oral superficial de cateva secunde, maxim un minut pana mi s.a sculat apoi spune sa ma pun eu deasupra. Am incercat sa o fut asa,dar imaginea mi.a taiat tot cheful si pula m.a lasat. Am pus.o capra, rezultatul acelasi, ea in schimb nu a avut nici o intentie sa rezolve problema si dupa maxim 10 minute in care am incercat sa o fut a zis ca o sa incerc data viitoare ca nu mai am timp acum. Ii platisem deja 80 de lei,un numar total. Nu am avut chef de cearta cu ea si am plecat.

O consider superficiala si destul de urâtă, deci nu prea e futabila.

Note:oral 6, normal 4,larga rau,nu e orientata spre client,atitudine de 5, anal nu am mai avut eu cu ce sa o fut, eu nu mai revin, o consider de evitat

post-114464-0-62926100-1523823014_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu

Full de găuri cu sloboz în coadă.
Oblete, caras sau alte specii n-am văzut prin preajmă.
Am intrat un pic circumspect. Drăguță, un pic cam mult îi place șhaorma, în rest e ok.
Mediu curat, spre surprinderea mea prosoape uscate, curate. Tot cu hârtie mă șterg oricum ar fi.
De cum a pus mâna pe peleu, mi-am dat seama că știe ce face. Sărută, ascultătoare, docilă, o prezență plăcută în pat.
Oralul umed și lent, nu uită de coaie, the best. La normal, am avut impresia că-mi fut vecina când e bărba-su plecat. 
La dos, altă calimeră. A scos borcanul mare de vaselină, a uns toate părțile implicate și treci la treabă.
Cred că-i place. 
Dacă ai o prietenă care se fute în halul ăsta, păstreaz-o!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...