Sari la conținut

Dușmanii-mi poartă pică...☺️


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Toți dușmanii mei sa se semneze aici.

 

Oare se merita sa faci rebranding doar din cauza dusmanilor?

Astept opinii sincere. Invidia este o boala? Se naste din lipsa de ocupatie sau din frustrarile interioare ale fiecarui om / nascute din eșecuri ?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Invidia este o boala? Se naste din lipsa de ocupatie sau din frustrarile interioare ale fiecarui om / nascute din eșecuri ?

 

Intotdeauna  invidia a reprezentat o frustrare  , iar lipsa de ocupatie a reprezentat negresit o modalitate propice de accentuare constanta a acestei boli . 

 

Daca nici pe Nimfomane  nu observi asemenea sentimente manifestandu-se la liber , apai unde ? :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Oamenii slabi psihic = eșec = frustrare = răutate dușmănie = invidie.

 

Oamenii fericiti = sinceri = corecti = prosperitate = Inesuka.

Moare yoyo de ciuda, isi face sepuku in cur, fraerul.

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Oamenii fericiti = sinceri = corecti = prosperitate = Inesuka.

 

Inesuka pana nu faci sex anal si nu iti pui silicoane nr 5 nu o sa ai prosperitate si nu o sa fi un om fericit :cry2 :cry2

  • Like 3

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Toți dușmanii mei sa se semneze aici.

 

Oare se merita sa faci rebranding doar din cauza dusmanilor?

Astept opinii sincere. Invidia este o boala? Se naste din lipsa de ocupatie sau din frustrarile interioare ale fiecarui om / nascute din eșecuri ?

 

 

merita*

 

 Iote, ma,  ca xoxo stie cum e cu diateza reflexiva!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Toți dușmanii mei sa se semneze aici.

 

Oare se merita sa faci rebranding doar din cauza dusmanilor?

Astept opinii sincere. Invidia este o boala? Se naste din lipsa de ocupatie sau din frustrarile interioare ale fiecarui om / nascute din eșecuri ?

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Oamenii slabi psihic = eșec = frustrare = răutate dușmănie = invidie.

 

Oamenii fericiti = sinceri = corecti = prosperitate = Inesuka.

Si eu sunt corect si sincer 

:)

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu

 

 

Oamenii fericiti = sinceri = corecti = prosperitate = Inesuka.

:slap2

 

 

 

Depinde cum percepi tu fericirea! 

 

Eu de exemplu n-as fi fericita sa ma fi nascut femeie,  sa-mi pun silicoane si botox, sa ma vopsesc blonda cu extensii , practic nefiind mandra de infatisarea pe care mi-a dat-o Dumnezeu  si sa ajung sa  ma prostituez pentru bani din Oradea pana la Londra  riscand mereu sa contactez vreun BTS  si sa stau toata ziulica pe forum sa ma cert cu niste taranoi cocalari  de Moldova dusi cu capul in care sa le demonstrez ca sunt "fericita", dar in realitate nu sunt decat o tafnoasa semandicoasa mica total deprimata care nu are nicio directie de urmat in cariera (no offence :blushing2)

 

 

Eu daca ma nasteam femeie ma consideram fericita dupa ce aveam vreo doua masterate terminate, un job de vis bine platit intr-o companie recunoscuta, asa pana la 26-30 de ani, si un barbat chipes, inteligent si bogat precum actorii de la Hollywood si doi copii fericiti , iar pe contul meu de Facebook sa postez citatele mele proprii de succes, nu ale altor oameni.  

 

 

Ca barbat sunt fericit daca sunt implinit profesional, sentimental  si daca sunt sanatos tun sau daca am toate nevoile implinite din piramida lui Maslow (sau macar jumatate din ele).  ATAT! 

 

 

 

 

 

Dar aici ai mare dreptate.

 

 

Oamenii slabi psihic = eșec = frustrare = răutate dușmănie = invidie.

 

 

 

 

 

 

Da, in viata nu pierd oamenii rai, ci oamenii slabi fizic/psihic, oamenii fara niciun talent sau abilitate  si oamenii saraci .

 

 

In Game of Thrones mereu se intampla asta. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Oamenii slabi psihic = eșec = frustrare = răutate dușmănie = invidie.

 

Oamenii fericiti = sinceri = corecti = prosperitate = Inesuka.

EU SUNT CEL MAI NEFERICIT OM CARE TI-A RASPUNS VREODATA PE FORUMUL ASTA DAR NU CRED CA TE-AI SIMTIT "DUSMANITA" VREODATA DIN PARTEA MEA.

 

http://catchquotes.com/wp-content/uploads/2014/11/1-Braveheart-quotes.jpg 

 

I NEVER HAD A CHANCE TO LIVE. BUT I LOVE YOU LADIES. I REALLY LOVE YOU.  :kiss2 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

:slap2

 

 

 

 

 

Eu daca ma nasteam femeie ma consideram fericita...

 

 

 

 

 

 

 

DACA FACEAM SEX IN GRUP SI AJUNGEAM SA-L SPERII PE ROCCO SIFFREDI CU APETITUL MEU SEXUAL , FACEAM CATE 2 FILME (MINIM: UNUL SA VAD CUM ESTE SI INCA UNUL SA FIU SIGURA CA AM INTELES BINE... ) PENTRU FIECARE FETISH INTERESANT (DE LA PREMIUM BUKKAKE SI FACEFUCKING LA KINK.COM, TOATE SITE-URILE) SI LUAM 10 AVN-URI LA RAND. 

 

De implinit profesional si la-la-la ce esti stai pe forum-ul asta sa sacai niste femei. Sigur ca da... Implinitii nici nu stiu ca exista platforma asta, ca n-au timp de prostii.  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...