Sari la conținut

Larisa 28 masaj/cuddling/ erotism (no sex) 0736737499


Postări Recomandate

Bună!

Eu sunt Larisa.

Am 28 de ani însă datorita conformatiei mele skinny și miniona (160cm/42kg) par cu mult mai copilaroasa spre adolescenta.

Sunt o fire timida și recunosc ca sunt la început.

Cu domeniul sunt cumva familiarizată, am lucrat o vreme la recepție intr-un salon de masaj erotic.

În postura de masează mă aflu încă la început.

Mai am multe de învățat de aceea sper sa nu mă luați prea tare pentru început.

Țin sa menționez ca nu voi pune fotografii cu mine din motive personale. Aspectul meu fizic este doar pentru cei care prefera femeile slăbuțe, cu sânii mari frumoși,parul lung roșcat și trupsor tras prin inel.

Cu drag voi răspunde întrebărilor voastre dar va rog insistent sa nu îmi cereți poze pentru ca nu voi oferi.

Punctul meu forte sunt sânii.per total sunt o femeie plăcută. Cu aspect îngrijit și de calitate. Prin urmare sper sa fiu contactată de domni îngrijiți, cu bun simt și educați.

Va aștept sa ne cunoaștem și sa va convingeți singuri.

Serviciile pe care vi le pot oferi sunt cele care țin de masaj. În mare parte erotic,body, mângâieri, îmbrățișări, etcetera. Pe partea de relaxare somatic mai am de exersat și de învățat. Însă sunt o persoana openmind și cu siguranță vom petrece timp de calitate împreună.

Permit sărutul și cunnilingus dacă reușim sa avem acea chimie și evident dacă îmi place și mie de tine. Îmi rezerv dreptul de a refuza bărbații cu care consider ca nu as putea avea o ședință reușită.

 

Nu ofer contact sexual. Finalizarea se face prin tehnici de masaj,cu diferite părți ale corpului sau prin handsjob.

Locația mea este în titan. În Complexul rezidențial Răsărit de soare. Lucrez singura în locație.

Pentru o ședință de masaj costurile încep de la 100 Ron 30 de minute/150 Ron 60 de minute. Pot varia în cazul în care se doresc și ceva chestii mai complexe.

 

programul meu este de luni pana vineri de la ora 9 pana la ora 17.

Nu sunt disponibila seara și în week-end.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bine ai venit pe piata , Larisa !

Mi-ai starnit curiozitatea...oare cum arati....dar cum ai pielea...cat de permisiva esti.

Iar locatia ta imi este cunoscuta.

Oare esti colega cu Irina Ruxandra , felina cu ochii verzi ?

Succes....si clienti seriosi si educati !

  • Like 1
Link spre comentariu

Bine ai venit pe piata , Larisa !

Mi-ai starnit curiozitatea...oare cum arati....dar cum ai pielea...cat de permisiva esti.

Iar locatia ta imi este cunoscuta.

Oare esti colega cu Irina Ruxandra , felina cu ochii verzi ?

Succes....si clienti seriosi si educati !

Colega cu Irina sunt doar când avem vreo colaborare. În rest fiecare cu treaba ei,cu locația ei. Lucram vis a vis. Ne facem cu mana dacă e cazul.

Dacă te întrebi cum arat te gândești la o varianta Irina cu sâni mari și un pic mai mica de înălțime. Tot alba.tot slabuta. Tot cu ochii verzi.

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna!

Vreau sa mentionez inca o data pentru cei care doresc sa vina la mine ca nu ofer contact sexual.

Tocmai am fost deranjata de un domn care se pare ca nu a inteles acest aspect. eu in alta parte anunt nu aveam decat aici, pana acum cateva minute cand am postat ceva pe anuntul telefonic. Iar programarea domnului vizitator a fost facuta ceva mai matinal.

Nu cred ca are sens sa va faceti o programare si sa cereti altceva decat vi s-a spus ca se ofera.

Link spre comentariu

pare interesanta dcrierea , darimi poti spuen te rog sani ce nr au  3-4-5.?

sanii mei sunt precum doua pere tari si bine coapte. delicioase si numai bune de degustat. 5-6-7-8 incolo.

acum serios, fa-ti timp si vino sa le vezi. te asigur ca se potrivesc perfect in palma oricarui barbat care iubeste sanii ideali. si care nu au nevoie sa ii compare cu numere sau dimensiuni.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

sanii mei sunt precum doua pere tari si bine coapte. delicioase si numai bune de degustat. 5-6-7-8 incolo.

acum serios, fa-ti timp si vino sa le vezi. te asigur ca se potrivesc perfect in palma oricarui barbat care iubeste sanii ideali. si care nu au nevoie sa ii compare cu numere sau dimensiuni.

 

Nu ar fi ok sa pui o poza doua?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Interesant. Mereu am vrut sa merg la un masah erotic cu finalizare. Insa n as prea crede ca va reusi sa ma termine. :-? In alta ordine de idei...cum trebuie sa arate clientul caruia ii permiti sa faca sex oral tie si sa te sarute fk? Accepti atingeri in zonele itime, pe sani?

  • Like 1
Link spre comentariu

Să sperăm că într-o zi îți schimbi părerea. Dacă vrei să iti motivezi clienții. Până atunci...fară supărare...

Buna!

Fiecare dintre noi avem motivele noastre pentru care alegem sa ne expunem sau sa nu ne expunem.

Pana una alta,fara suparare, daca cineva isi doreste sa ma cunoasca datorita prezentarii sincere si oneste pe care am facut-o, ma va vizita si fara expunerea mea in fotografii. Probabil pe parcurs vor exista pareri ale celor care m-au vizitat si care pot confirma aspectul meu fizic. Nu cer taxa de deranj celor care doresc sa ma cunoasca si nici celor care considera ca nu sunt pe gustul lor.

Poate ca unele dintre noi avem temeri,frici,diverse probleme care sa ne motiveze sa alegem temporar acest domeniu si nu dorim sa ne expunem. Pentru mine este un dimeniu in care nu intentionez sa raman mult timp. Este temporar.

Pot garanta insa ca atata vreme cat voi oferi masaj voi face tot posibilul ca serviciile mele sa fie de calitate.

Iar cine refuza sa ma cunoasca pentru ca nu dorec sa afisez poze este liber sa faca ceea ce doreste.

Eu mi-am expus oferta aici ca informatii si imi voi pastra parerile privitoare la expunerea fotografica.

As fi putut frumusel sa intru pe pagini de facebook pe la diverse fete si sa iau fotografii pe care sa le decupez si sa le dau ca fiind ale mele.

Am preferat insa sa fiu onesta si sa imi fac o descriere sincera a aspectului meu fizic fara sa mint cu poze false doar ca sa fac unora pe plac cerintei de a vedea poze.

Daca -am starnit curiozitatea cu sigiranta voi primi si vizite pe care le voi onora c seriozitate si cu siguranta vor fi confirmate calitatile si probabil defectele mele vazute de fiecare asa cum le-am putut afisa.

Nu doresc sa motivez clienti care pot fi motivati doar de poze.

Vreau sa motivez clienti care sa aiba incredere ca sunt o femeie de calitate si de acest aspect se vor convinge singuri cand ma vor vizita.

Multumesc pentru intelegere si va rog nu mai solicitati poze si nu mai angrenati subiectul legat de poze pentru ca din punctul meu de vedere este un subiect inchis.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...