Sari la conținut

Larisa 28 masaj/cuddling/ erotism (no sex) 0736737499


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

In primul rand sa stiti ca nu purtati o conversatie cu ea, ci cu Randunica. E un fel de PR al domnisoarei (o sa vedeti cum vor curge minusurile la postarea asta, bine ca nu ma intereseaza).

Am fost la aceasta fata in cursul zilei de ieri. Mi-a spus ca habar n-are cum arata forumul asta. Poze nu vrea sa puna pentru ca ii e frica sa n-o recunoasca cineva. Are o fetita de 8 ani si a interactionat cu multa lume in ultimii ani. O inteleg din punctul asta.

E o fata simpla dar, inteligenta, face asta pentru ca are nevoie de bani. Am apreciat sinceritatea.

Nu se pricepe prea tare la masaj. Insa, planul a fost atins, descarcarea s-a efectuat cu succes, clientul multumit!

 

Note:

Aspect: 8 (poate primi mai mult de la cei ce prefera skinny)

Locatie: 10

GFE: 10 (cred ca face FK, pe mine nu m-a interesat.

Am lasat 200 lei pe masuta!

De recomandat, DA! Merita cunoscuta...

  • Like 7
Link spre comentariu

In primul rand sa stiti ca nu purtati o conversatie cu ea, ci cu Randunica. E un fel de PR al domnisoarei (o sa vedeti cum vor curge minusurile la postarea asta, bine ca nu ma intereseaza).

Am fost la aceasta fata in cursul zilei de ieri. Mi-a spus ca habar n-are cum arata forumul asta. Poze nu vrea sa puna pentru ca ii e frica sa n-o recunoasca cineva. Are o fetita de 8 ani si a interactionat cu multa lume in ultimii ani. O inteleg din punctul asta.

E o fata simpla dar, inteligenta, face asta pentru ca are nevoie de bani. Am apreciat sinceritatea.

Nu se pricepe prea tare la masaj. Insa, planul a fost atins, descarcarea s-a efectuat cu succes, clientul multumit!

Note:

Aspect: 8 (poate primi mai mult de la cei ce prefera skinny)

Locatie: 10

GFE: 10 (cred ca face FK, pe mine nu m-a interesat.

Am lasat 200 lei pe masuta!

De recomandat, DA! Merita cunoscuta...

Buna dimineata!

M-a dezamagit complet recenzia ta. Iti spun cu toata sinceritatea.mai ales ca iti poti permite sa oferi detalii care nu au nici o legatura cu sedinta noastra in sine. Dat fiind faptul ca iti expui pareri gresite desi m-ai cunoscut si ai vazut foarte bine cu cine stai de vorba si ca sunt o persoana capabila si cumsecade. In primul rand nu scrie nimeni in locul meu,pot si eu sa scriu cateva cuvinte,am trecut si pe la scoala si nu am nevoie de purtator de cuvant sa scrie in locul meu. Ti-am spus ca nu am treaba cu forumul la modul la care pentru mine este o platforma noua pe care nu am intrat foarte des si pe care am descoperit-o de curand. Chiar daca Randunica imi este prietena nu inseamna ca sunt sub aripa ei sau mai stiu eu ce alte lucruri se pot concluziona. Nu sunt sub aripa nimanui,lucrez pentru mine,dupa cum ai spus si tu este o chestie de moment pentru ca asta a fost acum situatia,am avut niste probleme si cu siguranta le voi rezolva mai devreme sau mai tarziu.

Cred ca prin discutiile avute cu mine ai observat ca stai totusi de vorba cu o femeie inteligenta,matura si trecuta prin viata,nu am mevoie de PR sa ma reprezinte pentru ca o pot face cu brio singura.

Cred ca acest forum este menit sa aduca informatii reale legate de aspectul fizic si de serviciile oferite de prestatoare. La modul la care pregatim pe urmatorul sa stie daca o vizita este sau nu binevenita. Nu e cazul sa inventam pareri si sa facem presupuneri.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca tot este de recenzat o sa las si eu cateva randuri aici despre Larisa. Daca o pot compara cu cineva as spune ca are trasaturi apropiate de Irina Pitica in varianta fara tatuaje. Cu siguranta punctul forte il reprezinta sanii superbi pe care ii detine si care ii vin de minune cu corpul ei micut. Numai vorbind cu ea tradeaza varsta pentru ca este o femeie matura dar dupa fizic nu ii dai mai mult decat unei pustoaice de liceu. Pacat ca eram pe fuga pentru ca mi-a fost destul de greu sa ma dezlipesc din bratele ei si sa ma dau plecat. Am avut parte de o sedinta de mangaiala si pupaceala dar care s-a scurs repede, fara sa stiu cand a trecut timpul. Este amuzanta si copilaroasa dar le are cu comunicarea.

De ajuns a fost foarte usor de ajuns, este vecina cu Randunica si data viitoare sper sa le pot convinge la o sedinta de nebunii cu amandoua. Locatia ok, nu m-am dus in inspectie dar am avut parte si de peripetii. Nu le spun pt ca am promis ca nu dau din casa. Dus impreuna, unde ne-am pupat si ne-am mangaiat. Iar ma gandesc la sanii ei superbi care mi-au ramas in minte. Pe bune, din punctul meu de vedere, Larisa nu are nevoie de poze. Mai ales ca nu vrea sa fie recunoscuta cumva.De specificat ca este exact ce trebuie pentru cone prefera skinny. Este cu adevarat skinny. Dar natura a tinut cu ea si i-a dat carnita fix unde trebuia.😜 Am sarit peste masaj. Ne-am tinut in brate, ne-am sarutat si m-am delectat si cu pasarica ei delicioasa. Inca am gandul acolo la ea. Sper sa nu se lase asa repede cum spune ea.

Eu voi mai trece pe la Larisa.

O recomand clar fara dubiu.

Am lasat 150 lei pentru o ora de joaca! 😀

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna seara domnilor forumisti,

 

Sunt un membru vechi al forumului, dar nu am mai postat de cativa ani ... mai mult din cauza ca s-au imputinat recenziile si s-au inmultit injuraturile. Este adevarat si ca nu prea am mai experimentat noutati in ultimul timp.

Eu sunt un fan al masajului erotic, intotdeauna mi-a placut un masaj bine facut de catre o femeie frumoasa, care se si termina placut.

 

Prin urmare, fiind in zona, astazi am decis sa incerc sa vad daca reusesc sa o intalnesc pe misterioasa Larisa, cea fara poze.

 
Larisa este o surpriza foarte placuta. Este miniona la 1.60, subtire, si cu niste sani extraordinari. Cand o vezi prima data nu stii ce iti atrage atentia, ochii verzi sau sanii foarte fermi care stau pe corpul colegei de la liceu dupa care erai inebunit. Daca nu stii ce varsta are sau nu ai vorbit cu ea, clar ai zice ca este la liceu inca.
Asadar, stat putin de vorba sa ne cunoastem, este o prezenta foarte placuta. Purces la dus si revenit inapoi cu un prosop pe mine.
Este clar ca este la inceput, nu mi-e clar daca asa e cu toata lumea, insa cu mine a avut o oarecare timiditate foarte discreta care a contribuit si mai mult la senzatia de prietena din liceu. Am insistat sa o dezbrac eu ca sa pot sa ma bucur de sanii care se lasau asteptati sub bluza scurta.
Ma intind pentru masaj. Da isi da silinta si da inca invata. Cautati o maseuza experimentata si cu forta in maini ... nu e ea. Cautati iubita din liceu care incearca sa va rasfete ... atunci ati venit unde trebuie.
Mangaieri, senzatii, gustat piersicuta ... exceptionala... revenit la sani ... fantastici ... mmm da ...
 
Rezumat:
  • Locatia - 9 -curat, ok, in ansamblu rezidential, nu prea ai ce sa reprosezi..
  • Igiena fetei - 10 - absolut impecabila - si mama ce buna a fost
  • Aspect - 10 - Atentie, la aspect tineti cont ca fiecare are fanteziile lui. Larisa ... sigur este fantezia mea. Nu am mai vazut miniona cu sanii asa faini si ochii verzi. 
  • Masajul - aaaa da ... 7 pentru efort .... .
  • Erotism si finalizare manuala - 9 - da clar, facut clic, exista chimie, placut rau de tot
  • Atitudine / GFE - 10 - de ce 10 aici ... pentru ca m-a facut sa ma simt ca in liceu.

Ca sa nu uit, platit halatul 150.

Concluzie: eu revin saptamana viitoare. Cum au zis si colegii, zice ca nu va face mult asta. Eu sper ca si daca renunta public, sa pastreze un cerc de abonati, caci eu ma inscriu.

Seara buna

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Desi nu sunt fan doar ... masaj, saptamana viitoare sigur ii fac o vizita, chiar si fara poze, ca imi place cum scrie si cum se descrie. :)

PS : daca nu prea se descurca la masaj, n-ar fi o problema ca poate sa mai invete de la Randunica :)

Asa ca, Irina, dai si tu fetei niste meditatii. :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună!

Eu sunt Larisa.

Am 28 de ani însă datorita conformatiei mele skinny și miniona (160cm/42kg) par cu mult mai copilaroasa spre adolescenta.

Sunt o fire timida și recunosc ca sunt la început.

Cu domeniul sunt cumva familiarizată, am lucrat o vreme la recepție intr-un salon de masaj erotic.

În postura de masează mă aflu încă la început.

Mai am multe de învățat de aceea sper sa nu mă luați prea tare pentru început.

Țin sa menționez ca nu voi pune fotografii cu mine din motive personale. Aspectul meu fizic este doar pentru cei care prefera femeile slăbuțe, cu sânii mari frumoși,parul lung roșcat și trupsor tras prin inel.

Cu drag voi răspunde întrebărilor voastre dar va rog insistent sa nu îmi cereți poze pentru ca nu voi oferi.

Punctul meu forte sunt sânii.per total sunt o femeie plăcută. Cu aspect îngrijit și de calitate. Prin urmare sper sa fiu contactată de domni îngrijiți, cu bun simt și educați.

Va aștept sa ne cunoaștem și sa va convingeți singuri.

Serviciile pe care vi le pot oferi sunt cele care țin de masaj. În mare parte erotic,body, mângâieri, îmbrățișări, etcetera. Pe partea de relaxare somatic mai am de exersat și de învățat. Însă sunt o persoana openmind și cu siguranță vom petrece timp de calitate împreună.

Permit sărutul și cunnilingus dacă reușim sa avem acea chimie și evident dacă îmi place și mie de tine. Îmi rezerv dreptul de a refuza bărbații cu care consider ca nu as putea avea o ședință reușită.

Nu ofer contact sexual. Finalizarea se face prin tehnici de masaj,cu diferite părți ale corpului sau prin handsjob.

Locația mea este în titan. În Complexul rezidențial Răsărit de soare. Lucrez singura în locație.

Pentru o ședință de masaj costurile încep de la 100 Ron 30 de minute/150 Ron 60 de minute. Pot varia în cazul în care se doresc și ceva chestii mai complexe.

programul meu este de luni pana vineri de la ora 9 pana la ora 17.

Nu sunt disponibila seara și în week-end.

Rogu-te si clarifica afirmatia :

Imi rezerv dreptul de a refuza barbatii cu care consider ca nu pot avea o sedinta reusita.

 

Adica mai in detaliu ?

Link spre comentariu

Vrem poze.

Multumim

  

Poze nu avem?

  

Să sperăm că într-o zi îți schimbi părerea. Dacă vrei să iti motivezi clienții. Până atunci...fară supărare...

  

Nu ar fi ok sa pui o poza doua?

  

nu voi pune poze cu mine.

niciodata

NU VOI POSTA POZE CU MINE. VA ROG FRUMOS SA NU MAI INSISTATI. ACEST SUBIECT ESTE INCHIS.

MULTUMESC!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Rogu-te si clarifica afirmatia :

Imi rezerv dreptul de a refuza barbatii cu care consider ca nu pot avea o sedinta reusita.

Adica mai in detaliu ?

Totusi....cum sta treaba ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Ps. Pentru sarlatanu.

Nu are cum sa fie ea, cealalta nu avea tzatze :))

Doar daca nu cumva Larisa are silicoane...

Larisa ?? Ai ?

Link spre comentariu
Vizitator just another john
Reputație: 0

Salutare!

 

Am vizitat-o saptamana trecuta. Programare stabilita prin SMS cu o zi inainte, confirmata (si de mine, si de ea) cu aproximativ o ora inainte sa ajung la locatie, in complexul Rasarit de Soare.

Larisa, micuta si slabuta, arata bine bine, este lipicioasa si in general o prezenta placuta.

 

Corp armonios, slim. Pielea alba, fina, netatuta. Dragalasa la chip.
Am fost incantat de ea atat vizual cat si tactil.
Igiena impecabila si miroase frumos. La saruturi am simtit ca este fumatoare (nu foarte deranjant).
Sanii medii, nu asa de mari pe cat ma asteptam. Doar relativ la dimensiunea ei as putea spune ca sunt maricei.
Daca vreti sa o vizitati pe Larisa pentru ca ati citit "sani mari", sa nu va asteptati la ceva gen Lucie Wilde.

Apartamentul este curat, frumos amenajat, cu tot ce ai nevoie la baie. La sfarsitul sedintei s-a oferit sa ma spele pe spate.

Mi-a placut personalitatea ei, calda, senzuala, glumeata, mereu zambitoare.
Uneori canta odata cu melodia de la televizor si mi s-a parut foarte dragut acest lucru. Are voce :)
Un minus aici este ca m-am simtit putin grabit sa incepem masajul si saruturile au debutat abia dupa terminarea acestuia.

Accepta saruturi, nu accepta FK.
Accepta cunnilingus contracost (+50 RON). Am aflat de costul suplimentar cand eram deja cu botul in pasarica si am acceptat (arata foarte bine piersicuta mica, fara vreun miros deranjant). A fost prima (si, sper, ultima) data cand platesc in plus pentru cunnilingus. Nu stiu ce dracu a fost in capul meu.
Daca intarziati, o faceti pe timpul si banii vostrii. Urmatoarea programare era fix dupa a mea, fara marja de eroare in ceea ce priveste timpul.
Am fost certat putin ca am intarziat 10 minute, cu toate ca ea nu era pregatita cand am ajuns, fiind abia iesita de la dus si primindu-ma "imbracata" intr-un prosop.

Masajul a fost ok, inceput cu masaj de relaxare si apoi masaj cu tot corpul (body-to-body).
Mi-a spus sa ma intorc pe fata si am continuat cu saruturi pe buze (la initiativa mea), mangaieri, saruturi pe corp, pe gat... un preludiu foarte placut.
Am pus-o apoi pe spate sa-i gust piersicuta mica si frumusica, dupa care a propus ea sa schimbam la un 69 in care m-a terminat cu un handjob care a inclus si masarea oo-lelor.

Si, inca ceva legat de fizicul fetei, cand s-a pus in pozitia 69 sa-l maseze pe gogu am observat cat de bine arata talpile ei (pielea fina, si lipsita de bataturi). Cu toate ca nu am un interes pentru footjobs, mi-a placut acest detaliu si cred ca cei cu un fetish pentru asta vor fi incantati.

Halat 200 RON, pentru 1 ora minus cat am intarziat.
Pentru masaj, exista optiuni mai bune.
Eu unul as mai vizita-o pentru frumusetea fizica, senzualitate si igiena.
Problemele mele principale sunt locatia indepartata de mine si programul aproape inaccesibil, dat fiind ca nu sunt in zona ei.
Ar fi mult mai convenabil daca ar lucra uneori sambata sau duminica si ar lua o zi libera in cursul saptamanii.

 

That is all.

Link spre comentariu

Nu vrea sa recunoasca?

  

Ps. Pentru sarlatanu.

Nu are cum sa fie ea, cealalta nu avea tzatze :))

Doar daca nu cumva Larisa are silicoane...

Larisa ?? Ai ?

  

Credeam ca mai mica si mai slabuta decat Irina nu exista :))))))

Buna!

Nu am silicoane.

Suta la suta natural.

Link spre comentariu

Buna!

Pentru inceput as vrea sa le multumesc celor care au dorit sa scrie o recenzie despre mine.

Va multumesc celor care m-ati vizitat. Cred ca sunt o persoana norocoasa pentru ca pana acum am avut numai vizite cu barbati super ok.

Va astept cu drag si astazi pana la ora 17.

O zi frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Eram curios despre Larisa si am facut o vizita foarte scurta la ea sa vad daca e ok.

Eu sigur o sa fac si ceva vizite mai lungi in cel mai propiat viitor pentru ca Larisa este o tanara foarte frumoasa si amabila.

Ca sa aveti o comparatie fizica exacta, seamana cu Irina Pitik in varianta fara nici un tatuaj. Insa cu mult mai draguta la fata si la atitudine. Sanii punctul forte.

Am ales o sedinta foarte scurta de 30 de minute in care m-am simtit exceptional in prezenta ei. Mai ceva ca o prietena din liceu cu care ai un preludiu placut fara sex. Are ceva al ei, ceva frumos, o sclipire in privire.

Nu pot sa ii dau note pentru partea de masaj, eu m-am ales cu doua dusuri si o sesiune foarte placuta de sarutari imbratisari cunni si o finalizare super rapida din cauza mea pentru ca eram super mega excitat de aspectul ei fizic.

Chiar si fara poze nu e de ratat.

Inteleg de la ea ca nu va sta foarte mult timp in domeniu sau ca va pleca din tara in curand.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu cred ca seamana cu Irina Pitik, daca era asa nu aveam ce sa caut la ea, dar chiar nu are nici o legatura si asta e foarte bine, Larisa e mult, mult mai draguta, educata si foarte haioasa. :) Fac si recenzie dar nu acum. :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...