Sari la conținut

0722.770.012 MILF DE 45 DE ANI.


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Sa începem...deci..sun la nr din anunț..ajung la locație,la Romtelecom..fata in fata cu hotel Prahova..sun la scară..ajung la etaj..deschide.O doamna la chiar 45-46 de ani..arata bine, nu-i rea..dar mahalageoaica..genul ala din șatră.Intru..la telefon ca si fată'n față.. vorbește frumos.. oarecum respectuos.Are aluniță dinaia facuta de pe timpul lui Ceaușescu..verde pe față..se purta atunci..ce'i drept.Apoi zic ca vreau sa fac un duș..zice ca are teava sparta la cadă..zic ok..aia e..in gandul meu.Apoi zice sa pun mana pe calorifer ca e cald sa ma mai încălzesc.Am stat vreo 5 minute de vorbă.. m-am încălzit..dupa care trecem la treabă.

Apropo..la telefon m-am înțeles cu ea la 50 de lei finalizarea..am vbit frumos..si poate de asta.O mai sună un client intre timp care ar vrea să vină.Imi cere banii.Trecem la treabă.Nu vrea capra si oral sub nici o formă..nu mi-a zis care'i treaba si n-am insistat.Mi'o scoala cu putin lubrifiant..pune prezervativul..zice ca vrea eu peste.Ok..trec peste si ii dau pana imi dau drumul.

Halat: 50 lei

Locație: vis a vis de Romtelecom..hotel Prahova.Singura in locație.

De revenit..e um pic cam tare in gură ( e tiganca..ce vrei?) Dar trebuie sa stii cum sa o iei si sa vorbești cu ea.Nu cu toti se comportă la fel.Eu as reveni la ea in caz de nimic..sau urgență gen o finalizare rapidă.

Acestea fiind spuse..ciocane tari va doresc!Spor

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Mai dai si de dastea.Sincer e a doua..prima fiind baba din 9 mai..tot pe 50 de lei.Ele au fost corecte..adica mi-au zis de la telefon si bun început ca accepta dar doar in condițiile astea.Nu mai zic ca de la baba din 9 mai am scos un 50 de lei de la 150 cat cerea si cere ea..ca o nesimțită ce e..ceea ce clar nu merită..

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sefu'...daca cu tine a fost "înțepată" asta nu înseamnă ca s cu toată lumea.. știi ce zic.. ești dsstul de matur sa înțelegi asta..cred..

Prietene la ce etaj este?

Văd că spui de mine că sunt destul de matur,dar recenzia ta este 90% că și a mea, doar că eu am dat 70 nu 50 lei caută 1 pagina in urma, deci despre ce vorbim? De ce te umflii in outze?de ce șefu daca cu mine a fost intepata si ție ți.a oferit aceleași servicii?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Pur si simplu așa m-am exprimat eu..cu "șefu"..nu stiu ce ai înțeles tu.Și ce legătură are cât a dat fiecare?nu văd unde bați.Eu m-am referit strict la faptul că depinde de fiecare cum se face plăcut cu aceste țigănci tari in gură și cu voce aproape de bărbat.Atâta tot..

Vreau să o "capsez" și pe aia care e la fel de mahalagioaica și înțepată..din câte am înțeles..care face anal pe 50 de lei(stă prin Malu Roșu parcă) dar îți moare pula când deschide gura(așa zic băieții pe aici).Vreau sa vad cu ochii mei cum ma simt in preajma ei..sunt masochist hahahaaha

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Nu mi s-a întâmplat vreodată sa merg la o curva si sa refuze sa suga p*&a. Speechless.

Am patit eu sa ma refuze sa-i bag limba-n cur! Da' cred ca stiu de ce... si nu e in avantajul ei. In fine, la ce au unele in gura, cred ca ti-ar face o favoare sa nu vrea sa intri in contact cu focarul de infectie. Dintii aia de taranci chiar ascund intregi ecosisteme de patogeni in canioanele alea. 

 

Pur si simplu așa m-am exprimat eu..cu "șefu"..nu stiu ce ai înțeles tu.Și ce legătură are cât a dat fiecare?nu văd unde bați.Eu m-am referit strict la faptul că depinde de fiecare cum se face plăcut cu aceste țigănci tari in gură și cu voce aproape de bărbat.Atâta tot..

Vreau să o "capsez" și pe aia care e la fel de mahalagioaica și înțepată..din câte am înțeles..care face anal pe 50 de lei(stă prin Malu Roșu parcă) dar îți moare pula când deschide gura(așa zic băieții pe aici).Vreau sa vad cu ochii mei cum ma simt in preajma ei..sunt masochist hahahaaha

La Ana te referi? Nu este rea de felul ei, e doar o masca. Are la inceput atitudinea ostila, "harneala" de maidan, dar se indulceste imediat daca esti "baiat de zahar", daca intelegeti ce vreau sa spun. Ca si brunetica de la Paulesti. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Am patit eu sa ma refuze sa-i bag limba-n cur! Da' cred ca stiu de ce... si nu e in avantajul ei. In fine, la ce au unele in gura, cred ca ti-ar face o favoare sa nu vrea sa intri in contact cu focarul de infectie. Dintii aia de taranci chiar ascund intregi ecosisteme de patogeni in canioanele alea.

 

La Ana te referi? Nu este rea de felul ei, e doar o masca. Are la inceput atitudinea ostila, "harneala" de maidan, dar se indulceste imediat daca esti "baiat de zahar", daca intelegeti ce vreau sa spun. Ca si brunetica de la Paulesti.

Habar n-am cum o cheamă Laure.Stiu doar ca e infecta in caracter si felul de a vorbi si de a te primi..din ce zic baietii in recenzii pe aici.Nu o recomandă nimeni..nici la dușmani 😂

eu știu și înțeleg foarte bine ce zici..nu știu dacă și prietenul emachines...

  • Like 4
Link spre comentariu

Habar n-am cum o cheamă Laure.Stiu doar ca e infecta in caracter si felul de a vorbi si de a te primi..din ce zic baietii in recenzii pe aici.Nu o recomandă nimeni..nici la dușmani 😂

eu știu și înțeleg foarte bine ce zici..nu știu dacă și prietenul emachines...

Pe ana o strica gura dar daca te duci de 2,3 ori la ea iti garantez ca o sa.ti schimbi părerea ...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

M.am întâlnit involuntar pe strada cu ea in dreptul sediului Telekom, mary că așa o cheamă pe posesoarea topicului, dar arata destul de rău, eu am fost la ea acum ceva timp de două ori dar ieri era palidă și slabă cu cearcăne.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Pe ana o strica gura dar daca te duci de 2,3 ori la ea iti garantez ca o sa.ti schimbi părerea ...

Ana a invatat cate ceva in ceea ce privese comunicarea, intre timp. Culmea, in timp ce multe o iau razne, Ana se educa si invata sa faca diferenta (in limita posibilitatilor si oportunitatilor, desigur). Probabil o ajuta etnia, ei sunt mai salbatici, asa... :blushing2  Pot doar sa spera ca o tine. 

 

M.am întâlnit involuntar pe strada cu ea in dreptul sediului Telekom, mary că așa o cheamă pe posesoarea topicului, dar arata destul de rău, eu am fost la ea acum ceva timp de două ori dar ieri era palidă și slabă cu cearcăne.

I-o fi fost dor de tine ca nu te-a mai vazut demult si n-a dormit bine, s-a masturbat toata noaptea...  :girly

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...