Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania, Timisoara
  • Oras:Romania, Timisoara

For all Bitcoin and BDSM enthusiasts: you are welcome to pay for my Mistress services in an anonymous way, since TODAY ONWARDS HALF PRICE! Only via BTC payments. For Fiat currency price is same, 150 Euro the first Hour, 100 Euro for the second. Longer sessions are not for newbies, experimented gentlemen -drop a line. 

[email protected]

 

Aviz cunoscatorilor bitcoin: doar pentru voi si DOAR PLIN PLATA BTC reducere 50% din ororariul meu pe ora (prezentat mai sus).

 

 

Link spre comentariu

For all Bitcoin and BDSM enthusiasts: you are welcome to pay for my Mistress services in an anonymous way, since TODAY ONWARDS HALF PRICE! Only via BTC payments. For Fiat currency price is same, 150 Euro the first Hour, 100 Euro for the second. Longer sessions are not for newbies, experimented gentlemen -drop a line. 

[email protected]

 

Aviz cunoscatorilor bitcoin: doar pentru voi si DOAR PLIN PLATA BTC reducere 50% din ororariul meu pe ora (prezentat mai sus).

 

nebuno care esti 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, Timisoara
  • Oras:Romania, Timisoara

Shit ... Bitcoin scam is coming to this forum.... should be removed and banned by moderators !!!!

So it happens I have a prebooking system which uses BTC payments, all legal and verified by 3rd party providers. Now, get your head out of your ass before pointing again at me, Mr. Keyboard Warrior. Have a sexy day. It's priceless for you! ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bitcoin a cazut cam la jumatate, nu are stabilitate si cu siguranta o sa cada mai mult.

Dar e alegerea ta daca vrei sa faci sedinte la jumatate de pret, care scade si mai mult la jumatate, iar la un moment dat o sa ajunga la zero.

Bancile din Romania au refuzat moneda asta, oare de ce?

Spor la treaba!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

For all Bitcoin and BDSM enthusiasts: you are welcome to pay for my Mistress services in an anonymous way, since TODAY ONWARDS HALF PRICE! Only via BTC payments. For Fiat currency price is same, 150 Euro the first Hour, 100 Euro for the second. Longer sessions are not for newbies, experimented gentlemen -drop a line.

[email protected]

 

Aviz cunoscatorilor bitcoin: doar pentru voi si DOAR PLIN PLATA BTC reducere 50% din ororariul meu pe ora (prezentat mai sus).

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/Mistress-Lilith/7808657f796f6a51.html
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, Timisoara
  • Oras:Romania, Timisoara

Bitcoin a cazut cam la jumatate, nu are stabilitate si cu siguranta o sa cada mai mult.

Dar e alegerea ta daca vrei sa faci sedinte la jumatate de pret, care scade si mai mult la jumatate, iar la un moment dat o sa ajunga la zero.

Bancile din Romania au refuzat moneda asta, oare de ce?

Spor la treaba!

 

In my case this is completely irrelevant. My BTC payment gateway makes a live conversion based on btc/fiat price exchange that day. Simply put, the client pays me 25% of the session's cost, he pays me in BTC but the equivalent of 25% of my price in Euro. I DO NOT CHARGE MY SESSIONS IN BTC/HOUR. I charge Euro/hour BUT with the possibility of paying it anonymously via the BTC payment gateway.. I am a (proud) whore and I know how important this aspect is ,at least for my foreign clients. I bring my system on the market here as well, it's been tested and working very well. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, Timisoara
  • Oras:Romania, Timisoara

Ca urmare, pretul sedintei mele nu e afectat deloc. Inteleg ca unii cred ca stiu ce si cum despre Bitcoin, nu sunt aici sa va fac educatie depre cryptocurrencies (desi pot, va taxez pe ora :) ), sunt aici sa va aduc multa distractie erotica si sa va fac viata mai simpla platind anonim, sa nu afle nevestele si iubitele ( un alt fel de curve-mai putin mandre si, daca ai noroc sa-ti fie loiala, tu esti singurul client).

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Bitcoin a cazut cam la jumatate, nu are stabilitate si cu siguranta o sa cada mai mult.

Dar e alegerea ta daca vrei sa faci sedinte la jumatate de pret, care scade si mai mult la jumatate, iar la un moment dat o sa ajunga la zero.

Bancile din Romania au refuzat moneda asta, oare de ce?

Spor la treaba!

 

 

In my case this is completely irrelevant. My BTC payment gateway makes a live conversion based on btc/fiat price exchange that day. Simply put, the client pays me 25% of the session's cost, he pays me in BTC but the equivalent of 25% of my price in Euro. I DO NOT CHARGE MY SESSIONS IN BTC/HOUR. I charge Euro/hour BUT with the possibility of paying it anonymously via the BTC payment gateway.. I am a (proud) whore and I know how important this aspect is ,at least for my foreign clients. I bring my system on the market here as well, it's been tested and working very well. 

 

Îmi place, riști și poate... pierzi. Dar nu cred că pierzi mai mult decât îți poți permite.  Dar dacă câștigi...

Chiar sunt curios să verific în timp cine a avut dreptate, vechea sau noua gardă :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In my case this is completely irrelevant. My BTC payment gateway makes a live conversion based on btc/fiat price exchange that day. Simply put, the client pays me 25% of the session's cost, he pays me in BTC but the equivalent of 25% of my price in Euro. I DO NOT CHARGE MY SESSIONS IN BTC/HOUR. I charge Euro/hour BUT with the possibility of paying it anonymously via the BTC payment gateway.. I am a (proud) whore and I know how important this aspect is ,at least for my foreign clients. I bring my system on the market here as well, it's been tested and working very well. 

 

25%? I thought it was 50.

It is your choice how you deal with payments, I wouldn't trust bitcoin, it is not safer. 

Regards!  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, Timisoara
  • Oras:Romania, Timisoara

Îmi place, riști și poate... pierzi. Dar nu cred că pierzi mai mult decât îți poți permite.  Dar dacă câștigi...

Chiar sunt curios să verific în timp cine a avut dreptate, vechea sau noua gardă :)

 

Cei care au success atata doar ca au "pierdut" mai mult ca cei ce inca n-au succes. Hai,noroc! :)

Oricum, TU ai deja dreptate, hai sa ne de-flexam muschii si sa bem o bere :))

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, Timisoara
  • Oras:Romania, Timisoara

25%? I thought it was 50.

It is your choice how you deal with payments, I wouldn't trust bitcoin, it is not safer. 

Regards!  :hihat

 

Sistemul e momentan in revizie, am mutat locatia, din Berlin in Constanta asa ca am un pic de lucru la el. Va fi live din nou in urmatoarele 2 saptamani, 3. 

NImic nu e sigur in viata, mai ales clientii care te duc cu zaharelul la intalniri si nu vin. N-am de pierdut decat pe cei pierde-vara. 

Te pup!

Link spre comentariu

Bitcoin a cazut cam la jumatate, nu are stabilitate si cu siguranta o sa cada mai mult.

Dar e alegerea ta daca vrei sa faci sedinte la jumatate de pret, care scade si mai mult la jumatate, iar la un moment dat o sa ajunga la zero.

Bancile din Romania au refuzat moneda asta, oare de ce?

Spor la treaba!

 

fa si aici te bagi ? da-o in pula mea da treaba au ajuns curvele sa spuna ca bitcoin nu e stabil si o sa ajunga la 0 ? pai chiar asa ne batem joc ?

Link spre comentariu

Ca urmare, pretul sedintei mele nu e afectat deloc. Inteleg ca unii cred ca stiu ce si cum despre Bitcoin, nu sunt aici sa va fac educatie depre cryptocurrencies (desi pot, va taxez pe ora :) ), sunt aici sa va aduc multa distractie erotica si sa va fac viata mai simpla platind anonim, sa nu afle nevestele si iubitele ( un alt fel de curve-mai putin mandre si, daca ai noroc sa-ti fie loiala, tu esti singurul client).

 

sa moara copiii mei azorica si grivei daca nu platesc sa ma invete o curva despre crypto

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

fa si aici te bagi ? da-o in pula mea da treaba au ajuns curvele sa spuna ca bitcoin nu e stabil si o sa ajunga la 0 ? pai chiar asa ne batem joc ?

 

Cred ca ai uitat cu cine vorbesti...

 

 

Sistemul e momentan in revizie, am mutat locatia, din Berlin in Constanta asa ca am un pic de lucru la el. Va fi live din nou in urmatoarele 2 saptamani, 3. 

NImic nu e sigur in viata, mai ales clientii care te duc cu zaharelul la intalniri si nu vin. N-am de pierdut decat pe cei pierde-vara. 

Te pup!

 

Inca odata, eu nu judec ce faci, ca nu ma simt mama tuturor sa dau sfaturi.

Nu poti muta in Constanta ca bancile romanesti nu-ti dau bani pe bitcoin.

Poti incasa virtual, sa faci cumparaturi pe net, sa-ti faci card strain cu care sa scoti cash aici... dar nu de la banci romanesti.

Nu ma bag in ce faci, mi-am exprimat opinia care poate fi bine merci ignorata.

Link spre comentariu

Cred ca ai uitat cu cine vorbesti...

 

 

 

Inca odata, eu nu judec ce faci, ca nu ma simt mama tuturor sa dau sfaturi.

Nu poti muta in Constanta ca bancile romanesti nu-ti dau bani pe bitcoin.

Poti incasa virtual, sa faci cumparaturi pe net, sa-ti faci card strain cu care sa scoti cash aici... dar nu de la banci romanesti.

Nu ma bag in ce faci, mi-am exprimat opinia care poate fi bine merci ignorata.

 

nu fa n-am uitat

te dai interesanta dar n-ai habar despre ce vorbesti

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, Timisoara
  • Oras:Romania, Timisoara

Cred ca ai uitat cu cine vorbesti...

 

 

 

Inca odata, eu nu judec ce faci, ca nu ma simt mama tuturor sa dau sfaturi.

Nu poti muta in Constanta ca bancile romanesti nu-ti dau bani pe bitcoin.

Poti incasa virtual, sa faci cumparaturi pe net, sa-ti faci card strain cu care sa scoti cash aici... dar nu de la banci romanesti.

Nu ma bag in ce faci, mi-am exprimat opinia care poate fi bine merci ignorata.

 

Cred ca ai uitat cu cine vorbesti...

 

 

 

Inca odata, eu nu judec ce faci, ca nu ma simt mama tuturor sa dau sfaturi.

Nu poti muta in Constanta ca bancile romanesti nu-ti dau bani pe bitcoin.

Poti incasa virtual, sa faci cumparaturi pe net, sa-ti faci card strain cu care sa scoti cash aici... dar nu de la banci romanesti.

Nu ma bag in ce faci, mi-am exprimat opinia care poate fi bine merci ignorata.

Ai dreptate. Nu am a face deloc cu bancile romanesti. 

Link spre comentariu

Te pot invata multe, asa cum si eu am invatat multe de la barbati. Dar nu te pot invata cum sa faci pace intre un penis si un ego de aceeasi dimensiune. 

 

vezi ca am 24 in pantaloni =))

 

ia zi, am pe vreo 5 alts deja 2x, 3x , ce sa fac ? sa vand tot acum pt btc si sa il tin pana mai incolo cand mai creste ? sau sa le las asa sa creasca toate o data cu el dar sa risc sa scada pretul in btc la alts  ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te pot invata multe, asa cum si eu am invatat multe de la barbati. Dar nu te pot invata cum sa faci pace intre un penis si un ego de aceeasi dimensiune. 

 

Poftim? Coboara egoul, domnita, ca la dominare sunt mai mult ca tine.

Ia bitcoin ia sfert cat ai putea sa iei, mandreste-te, cand puteai sa iei toata suma...

 

 

nu fa n-am uitat

te dai interesanta dar n-ai habar despre ce vorbesti

 

Ba stiu.

Link spre comentariu

Vezi ca esti idiot ca obicei? Bancile romanesti nu recunosc moneda asta si bine fac.

 

LE. Poti scoate cu un card strain care face schimbu si te lasa sa scoti in euro sau chiar lei.

 

fa esti proasta ? eu intru pa un site, vand bitcoin si primesc LEI RON CE PULA MEA VREAU EU in contu meu de la orice banca romanesca

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...