Sari la conținut

stiti ceva de fata asta pare anunt nou


gicu69

Postări Recomandate

  • Oras:cluj-mures
  • Oras:cluj-mures

Avand in vedere faptul ca locatia e aceeasi in care e Samira, e posibil sa fie colega ei pe care am vazut-o in locatie.

Nu m-a impresionat la fizic, parerea mea e ca-i de 50-60 lei tura, dar asta-i Targu Muresul.

O s-o incerc daca mai sta saptamana viitoar

 

Avand in vedere faptul ca locatia e aceeasi in care e Samira, e posibil sa fie colega ei pe care am vazut-o in locatie.

Nu m-a impresionat la fizic, parerea mea e ca-i de 50-60 lei tura, dar asta-i Targu Muresul.

O s-o incerc daca mai sta saptamana viitoare.

 

Samira?unde o gasesc?e ok?

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Am fost azi. Avand treba in zona centrala, sun da adresa zic ca ajung in 5 minute, din pacate nu am ajuns, am facut cel putin 3-4 ture de centru fara sa gasesc parcare, ma suna ea dupa cam 10 minte daca mai vin zic ca ajung chiar acum, ea ci ca nu mai ca a luat pe altu sa stau 10 miute, ok, Astept, iar ma suna dupa 3-4 min ca a intervent ceva si sa mai astept 25-30 de minute, e clac ca mia a sarit mustarul si nu am stat, ajung inapoi la masina ma suna  sa vin ca e ok, bine vin ajung la gangul potrivit si sun nu raspunde, intrun final raspunde, urc sus dar fara pofta, ma cer la baie zice ca sa astept sa iasa coleg, ok stau inretimp iesa dameza,mai buna ca fatuca mea. Trecem la treaba cer ON cica cost suplimentar, si la telefon mi-sa zis alceva, bine sa facem OP, mecanic si cu niste vaitari de zici ca se pere lumea, la norma mam strofocat sa termin si sa plec!

Note pe ce sa dau note, clasificati voi daca vreti!

Si de revenit tot la atitudinea voastra o las!

Succese maxime!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...