Sari la conținut

Anya 0727215592 ( fost 0737760979)


Postări Recomandate

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

SENZATII UNICE:Buna numele meu este Anya , sunt o fata cu bun simt, rafinata, frumoasa si eleganta , deschisa la noi provocari , daca te intereseaza sa ai o experienta speciala cu o femeie speciala, fina si educata, acum poti sa ma descoperi intr-o maniera accesibila , cat despre poze sunt cat se poate de reale fara a fii modificate , serviciile oferite de mine ti le voi spune cand ma vei suna , la domiciliul meu sau la hotel. Telefon 0737760979

 

post-2-0-87719700-1524145083_thumb.jpgpost-2-0-35999400-1524145086_thumb.jpgpost-2-0-48522000-1524145088_thumb.jpg

 

Am vizitat-o pe Anya zilele astea. Locatie este in Nufarul pe Apateului.

Pozele sunt reale, dar mai vechi as zice eu, pentru ca Anya este putin schimbata (in bine zic eu) si anume: are cateva kilograme in plus, fundul mai mare si mai frumos si forme mai bine definite. Daca avea si sanii mai mari era fix pe gustul meu, dar arata bine oricum! Intalnirea am stabilit-o usor, am fumat cateva tigari, am mai vorbit de una de alta iar per total este o companie placuta.

 

Locatia : 10/10 - este colega cu Karla pe care am recenzat-o deja, locatie moderna, curata dotata cu tot ce trebuie

Aspect: 9/10 - pentru cine prefera femeile plinute cu cateva kilograme, fundul ei mare,  rotund si bronzat este cel mai frumos! Anya are in jur de 170 cm este destul de inalta, undeva la 65 de kg cred eu , sanii de dimensiune medie, are niste tatuaje la clavicule. Este bruneta cu par lung si are undeva la 20 de ani. Daca avea si sanii mari dadeam nota 10, dar asa am dat 9.

Oral : 8/10 - putin cam dur, am simtit dintisorii

Normal: 9/10 - testat doar o singura pozitie pe la spate, pozitie care m-a dat gata repede ca pe un scolar virgin (de la curul superb). Are carnea tare pe ea, si fundul este tot tare la atingere, nu e ca gelatina sa se miste in toate directiile

Igiena - 9/10 - curata fara mirosuri suspecte

Cadou 100 ron

De revenit? Oh da, cu siguranta o sa mai revin pentru cel fund.

  • Like 9

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Pisicuts , ai un stil aparte de a rata sau de a nu recenza femeile care chiar arata bine . Fara suparare , nu te jignesc sau ceva , dar du-te si tu la una mai frumoasa ... unde am vazut recenzii toate sunt ori tiganci de evitat ori tiganci urate care presteaza bine ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Pisicuts , ai un stil aparte de a rata sau de a nu recenza femeile care chiar arata bine . Fara suparare , nu te jignesc sau ceva , dar du-te si tu la una mai frumoasa ... unde am vazut recenzii toate sunt ori tiganci de evitat ori tiganci urate care presteaza bine ...

 

imi plac tigancile.

Anya e mai bruntica dar nu cred ca e tiganca.

Poze noi de pe Publi

post-2-0-10933600-1524157717_thumb.jpg

post-2-0-14566800-1524157718_thumb.jpg

post-2-0-07281900-1524157720_thumb.jpg

post-2-0-99613000-1524157720_thumb.jpg

post-2-0-86343200-1524157721_thumb.jpg

  • Like 7

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Sa ști dnl Jonny 😉... Ca nu sunt țigancă...

Și de a-și fi fost nu miar fi fost rușine... Și nici nu vad ceva rău... ÃŽn a fi țigancă...

Altceva vreau sa menționez ca să fi pe placul tuturor?

¬NU SE VA PUTEA NICIODATĂ!!!

Și a-și menționa ca orice se va scrie despre mine, pe acest sait ... Nu voi răspunde niciodată la mesaje

O seara buna 😘ðŸ˜ðŸ˜˜

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Sa ști dnl Jonny 😉... Ca nu sunt țigancă...

Și de a-și fi fost nu miar fi fost rușine... Și nici nu vad ceva rău... ÃŽn a fi țigancă...

Altceva vreau sa menționez ca să fi pe placul tuturor?

¬NU SE VA PUTEA NICIODATĂ!!!

Și a-și menționa ca orice se va scrie despre mine, pe acest sait ... Nu voi răspunde niciodată la mesaje

O seara buna 😘ðŸ˜ðŸ˜˜

domnisoara, sarumana..postarea mea facea referire la unicul si inegalabilul pisicuts, de altfel boss pe meleagurile astea.

imi cer scz daca am starnit mania si furia dvs.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Sa ști dnl Jonny 😉... Ca nu sunt țigancă...

Și de a-și fi fost nu miar fi fost rușine... Și nici nu vad ceva rău... ÃŽn a fi țigancă...

Altceva vreau sa menționez ca să fi pe placul tuturor?

¬NU SE VA PUTEA NICIODATĂ!!!

Și a-și menționa ca orice se va scrie despre mine, pe acest sait ... Nu voi răspunde niciodată la mesaje

O seara buna 😘ðŸ˜ðŸ˜˜

 

anya esti superba .. Nu asculta rautatile .. Tu sa te comporti si sa ai servici de calitate.. Si la. Ce forme apetisante aia hmmmm..

 

Ps : Vino in Timisoara te rogg

Te pupppp

Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

anya esti superba .. Nu asculta rautatile .. Tu sa te comporti si sa ai servici de calitate.. Si la. Ce forme apetisante aia hmmmm..

 

Ps : Vino in Timisoara te rogg

Te pupppp

ba...ce fumezi ca si io vreau?

in alta ordine de idei, esti prost!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare

Am fost la ea pe cand activa in Nufaru pe Grigore Moisil, chiar a fost ok, am ramas la o finalizare (100 RON), OP sincer foarte bun, printre cele mai bune, iar NP am terminat cred in 10 min maxim, m-a dat gata cu oralul ala.
Eu zic ca merita incercat, am inteles ca are locatie acuma pe Magheru in blocul de la ING, o sa revin si eu la ea, problema este ca stau prost cu timpul liber.

 

Spor sa aveti

  • Like 3
Link spre comentariu

Seara buna futaciosi.

Tocmai ce am venit de la Anya, sau daca se poate spune ca am fost, sa incepem cu inceputul.

Am sunat, a raspuns, voce calda, placuta, te indeamna sa mergi. Mi.a zis ca pot sa merg in 20 de minute,zis si facut. Ajuns la locatie mi sa parut ca ii vocea un pic schimbata, dar nah, poate ora tarzie sau ce sgtiu eu. Urc imi deschide usa o doamna, mi se pare un pic ciudat dar intru, nevazand.o bine la fata din cauza luminii stinse,si ca nu este titulara acestui topic. Ajung in dormitor, si acolo vad persoana in cauza, nahh fiind venit pt golire am zis ca raman, la actiune nu am ce sa spun, nimica special, oral banal, ba mai mult cam neatenta la dinti. Notmal tot asa, nimica special,sani lasati,fizicul nimica sa iti trezeasca ceva. Finalizat de nevoie.

M.am gandit ca nahh asta e nu a fost Anya dar am terminat(terminaf mult spus, ca nu a fosr o ejaculare seriosa, erectie nu prea, interes nu prea nu iti statea gandu la doamna, dadeam si eu sa fie numa, ehh dar cand am fosf pe plecare Anya iesise de dincolo (si da am auzit ce ai zis, doar ca nu am vrut sa reactionez) atunci mi.a parut rau ca am ramas la doamna si ca nu am mai asteptat pentru a ma mutea primi Anya. Fata arata binee, cui le plac si fete cu forme, pot confirma ca este cea din poze.

Cateva greseli.

Anya nu a specificat ca nu este singura.

Nu a spus timpul real in care ma poate primi ea, nu colega ei pentru ca eu pe numarul din anuntul ei am sunat.

Doamna matura.

Nu a supus ca nu este Anya, sau sa se prezinte, pur si simplu, m.a luat si m.a dus in dormitor,

Fara pahar cu apa, fata nimkc altceva, intrebat de baie sau altceva,( nu ca aveam nevoie, am fost iesit de la baie de acasa)

Ar trebuii sa isi mai faca curat in camera, mizerie pe jos, ziceai ca nu locuieste nimeni acolo, nasol.

Lipsa servetelelor umede, mi.a adus hartie igienica de la baie:))

Per total o experienta nereusita. Am fost prea cu bun simt sa raman.

Daca ar fi sa dau note.

Aspect 5,5

On 6

Np 6

A obtinut nota de trecere doar la liceeu, bacul nu l.a luat, nu din punctul meu de vedere:))

Nu m.as uita dupa ea pe strada.,nuuuuu.

  • Like 1
Link spre comentariu

ScZ, mai aveam de spus, am trimis din greseala.

Nu as recomanda.o numai dusmanilor.

Pretul este ok pentru ea, nu si pentru noi, 100 fin, 200 ora.

Ps. Anya poate alta data sa specifici ca nu lucrezi singura,si poate alta data am sa "reusesc sa profit ai eu de corpul tau".

Sper ca am fost de ajutor pentru voi futaciosi.

O seara buna.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Sa ști dnl Jonny 😉... Ca nu sunt țigancă...

Și de a-și fi fost nu miar fi fost rușine... Și nici nu vad ceva rău... ÃŽn a fi țigancă...

Altceva vreau sa menționez ca să fi pe placul tuturor?

¬NU SE VA PUTEA NICIODATĂ!!!

Și a-și menționa ca orice se va scrie despre mine, pe acest sait ... Nu voi răspunde niciodată la mesaje

O seara buna 😘ðŸ˜ðŸ˜˜

ai cam chiulit de la scoala..ðŸ˜ðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...