Sari la conținut

A murit DJ-ul suedez Avicii


Postări Recomandate

  • Oras:Departe
  • Oras:Departe

RIP.

28 de ani.

 

In general cand nu se dau detalii in astfel de cazuri e vorba de supradoza sau asa ceva.

 

Stiu ca el a mai fost internat in trecut datorita problemelor cu alcoolul.

 

Chiar daca a deposit cu in an cred ca poate intra ca membru de onoare in CLUBUL 27(vedete moarte la 27 de ani gen Jim Morrison,Jimi Hendrix,Amy Winehouse,etc)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

RIP.

28 de ani.

 

In general cand nu se dau detalii in astfel de cazuri e vorba de supradoza sau asa ceva.

 

Stiu ca el a mai fost internat in trecut datorita problemelor cu alcoolul.

 

Chiar daca a deposit cu in an cred ca poate intra ca membru de onoare in CLUBUL 27(vedete moarte la 27 de ani gen Jim Morrison,Jimi Hendrix,Amy Winehouse,etc)

... Janis Joplin ... 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator notsecure
Reputație: 0

un cacat cu ochi... sa il pui in aceeasi oala cu Jimi Hendrix mi se pare penibil. a trait frumos, a murit sublim dar sa nu amestecam borcanele.

  • Like 2
Link spre comentariu

 

 

un cacat cu ochi... sa il pui in aceeasi oala cu Jimi Hendrix mi se pare penibil. a trait frumos, a murit sublim dar sa nu amestecam borcanele.

 

termina cu discutiile astea idioate!omul a fost bun,RIP.

un cacat cu ochi... sa il pui in aceeasi oala cu Jimi Hendrix mi se pare penibil. a trait frumos, a murit sublim dar sa nu amestecam borcanele.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

RIP.

28 de ani.

 

In general cand nu se dau detalii in astfel de cazuri e vorba de supradoza sau asa ceva.

 

Stiu ca el a mai fost internat in trecut datorita problemelor cu alcoolul.

 

Chiar daca a deposit cu in an cred ca poate intra ca membru de onoare in CLUBUL 27(vedete moarte la 27 de ani gen Jim Morrison,Jimi Hendrix,Amy Winehouse,etc)

tu compari dj-ul asta care punea muzica de pe un laptop cu artisti pe bune? nu e nici o paguba ca a murit asta.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

un cacat cu ochi... sa il pui in aceeasi oala cu Jimi Hendrix mi se pare penibil. a trait frumos, a murit sublim dar sa nu amestecam borcanele.

 

 

 

 

termina cu discutiile astea idioate!omul a fost bun,RIP.

un cacat cu ochi... sa il pui in aceeasi oala cu Jimi Hendrix mi se pare penibil. a trait frumos, a murit sublim dar sa nu amestecam borcanele.

Fiecare generație a a avut artiștii ei exponențiali și nu pot fi făcute comparații, nu trebuiesc făcute comparații. 

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

tu compari dj-ul asta care punea muzica de pe un laptop cu artisti pe bune? nu e nici o paguba ca a murit asta.

Greșești! A murit un om, nu contează valoarea lui ca muzician, gusturile diferind, oricum. Nu e o muzică plăcută mie, nici nu cred că o înțeleg, eu am rămas fidel lui Jimi, Janis, Purple, Floyd etc. , muzică ce nu a plăcut și nu a fost înțeleasă de cei mai vârstnici ca mine. Istoria continuă, generație după generație. 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

tu compari dj-ul asta care punea muzica de pe un laptop cu artisti pe bune? nu e nici o paguba ca a murit asta.

Nu e momentul de polemici, dar afirmatia ta e jalnica... Fara sa fiu un fan al genului, omul a fost unul dintre cei mai buni in domeniul lui, ani de zile in topul celor mai bine cotati DJ, are 2-3 piese proprii cu care a spart topurile. Dumnezeu sa-l ierte!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Departe
  • Oras:Departe

tu compari dj-ul asta care punea muzica de pe un laptop cu artisti pe bune? nu e nici o paguba ca a murit asta.

 

Tocmai ca nu i-am comparat ca artisti.Am mentionat doar ca era foarte aproape de a intra in Club 27,nu stiu de ce ati inteles voi ca am facut comparatia ca artisti.

Personal nici mie nu mi-a placut enorm dar e pacat ca a murit in om.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tocmai ca nu i-am comparat ca artisti.Am mentionat doar ca era foarte aproape de a intra in Club 27,nu stiu de ce ati inteles voi ca am facut comparatia ca artisti.

Personal nici mie nu mi-a placut enorm dar e pacat ca a murit in om.

Nu despre tine era vorba.
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Doua lucruri vreau sa zic:

 

1.nu putem sa îl punem pe om în aceeași oala cu Jimi Hendrix pt ca drogurile sunt mai bune acum.

 

2.Picon are o părere avizata și pe acest subiect.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Doua lucruri vreau sa zic:

1.nu putem sa îl punem pe om în aceeași oala cu Jimi Hendrix pt ca drogurile sunt mai bune acum.

2.Picon are o părere avizata și pe acest subiect.

E un truism.😄
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...