Sari la conținut

A murit DJ-ul suedez Avicii


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

tania si mai da o limba din cand in cand =))

 

prostitution datecamibagpula in ma-ta aia chioara

Sturionule, tu nu ai pula ba ca ti-au taiat cecenii. Date-n ca-mi bag pula in mata aia grasa.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Îți dai seama ca nu stau sa citesc ce scrii tu dar aici țin sa te contrazic , aici era un micuț loc unde ne exprimam părerile de rău pentru Avicii , puteați sa va certați pe oriunde , totuși nu v-ați putut abține nici măcar aici , urat :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Îți dai seama ca nu stau sa citesc ce scrii tu dar aici țin sa te contrazic , aici era un micuț loc unde ne exprimam părerile de rău pentru Avicii , puteați sa va certați pe oriunde , totuși nu v-ați putut abține nici măcar aici , urat :)

Stiu vedeto ca nu stai sa citești ce spun de aia vorbești cu mine. E adevărat insa ca e de prost gust sa te cerți sau hulești intr-un spațiu fie si online de comemorare, însă eu nu ma simt cu musca pe căciulă ca nu m-am certat cu nimeni. Am reportat odată atacata de clone care face flame până si aici.

Nu te mai da exemplu de virtute ca nu o sa ajungi in rai cu câteva pule mereu altele in guriță pe zi de la practic oricine pt ca mărunțiș.

Eu v-am explicat cu frumosul cand coști cat un prânz al meu in doi tu fiind cea care înghite practice orice de la oricine este cazul sa adopți puțină modestie nu sa te dai drept un model.

Link spre comentariu

Stiu vedeto ca nu stai sa citești ce spun de aia vorbești cu mine. E adevărat insa ca e de prost gust sa te cerți sau hulești intr-un spațiu fie si online de comemorare, însă eu nu ma simt cu musca pe căciulă ca nu m-am certat cu nimeni. Am reportat odată atacata de clone care face flame până si aici.

Nu te mai da exemplu de virtute ca nu o sa ajungi in rai cu câteva pule mereu altele in guriță pe zi de la practic oricine pt ca mărunțiș.

Eu v-am explicat cu frumosul cand coști cat un prânz al meu in doi tu fiind cea care înghite practice orice de la oricine este cazul sa adopți puțină modestie nu sa te dai drept un model.

au si dreptate,nici tu nu trebuia sa hulesti pe Dumnezeu.sper ca iti pare rau.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

daca ai avea barbat acasa,nu ai mai avea timp de forum si poate nici nu te-ar lasa ca s-ar plictisi el cand te vede.:)))))

Daca as fi in o relație stabilă eu singură nu as găsi de buna cuviință sa intru aici.

Lăsa ipocrizia, nevastă-ta ce mai zice? E mulțumită de tine, zici?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...