Sari la conținut

Karla - Fac orice fantezie dorita de tine - 0734631376


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Buna sunt Karla sunt noua in oras si noua in acest domeniu. Te astept la mine intr-un ambient placut cald si primitor. Iti pot oferi tot ce doresti tu si tot ceea ce nu poti face acasa cu sotia prietena sau iubita. Fac orice fantezie dorita de tine pentru a te simti bine langa mine.Te sarut dulce si sper sa ne vedem in curand. 0734631376

post-172588-0-07132300-1524333515_thumb.jpg

post-172588-0-41214500-1524333515_thumb.jpg

post-172588-0-81107900-1524333515_thumb.jpg

post-172588-0-20899100-1524333516_thumb.jpg

post-172588-0-53298000-1524333516_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

am fost eu acum citeva zile .fata e incepatoare . oralul e slab deocamdata dar daca o antreneaza cineva cu rabdare poate invata .

eu am incercat dar nu mi-a provocat erectie.

am pus-o capra si dupa ce am reusit sa i-o bag jumatate sculata in pasarica-i superba,m-a excitat in asa hal incit am ejaculatt in prezervativ .

mi-a garantat ca face si anal , indiferent de marime si grosime , dar  pina la proba contrarie am oarece indoieli.

merita bifata daca va doriti sa stringeti in brate o papusica mica si neexperimentata ,dar are nevoie de un profesor bun pentru meditatii .

 

colega e mai experimentata , ceva mai matura si isi face datoria cu devotament, am vizitat-o acum ceva timp in alta locatie, oral foarte bun si de lunga durata , totusi nu a reusit sa ma faca sa ejaculez asa cum a reusit involuntar vulpita de karla . tine la tavaleala fara probleme ,  e ceva mai corpolenta , cur generos si sini medii.

 

150 fin total / 10 min, negociasem la inceput 20 min ,dar n-a fost sa fie.

nu-i plac cactusii.

fata din pozele de mai sus seamana cumva la corp cu  karla dar am oarece indoieli ca ar putea fi ea. karla are o coafura creata si e draguta la fata .

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Buna

 

Am fost la Karla,este o fata tinerica,incepatoare,mai retrasa,inca nu stie ce si cum sa inceapa cu clientul,ma cam indoiesc ca ar avea 18 ani (atentie),de sculat nu stie nici sa o scoale,analul nu prea reuseste sa-l faca,tocmai ce mi-a spus ca o sa-l scoata din meniu ca nu poate,pozele din postare nu sunt ale ei,ea are parul cret si mai rosiatic,nu cred ca as avea ce sa notez asa ca...

mai are nevoie de ceva indrumari.

pret 100/200 ceea ce e mult pt o incepatoare,singurul avantaj e ca e frageda.

De recomandat,da daca vrei un corp tanar si fara prea multi kilometri,ca prestatie zero.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna

 

Am fost la Karla,este o fata tinerica,incepatoare,mai retrasa,inca nu stie ce si cum sa inceapa cu clientul,ma cam indoiesc ca ar avea 18 ani (atentie),de sculat nu stie nici sa o scoale,analul nu prea reuseste sa-l faca,tocmai ce mi-a spus ca o sa-l scoata din meniu ca nu poate,pozele din postare nu sunt ale ei,ea are parul cret si mai rosiatic,nu cred ca as avea ce sa notez asa ca...

mai are nevoie de ceva indrumari.

pret 100/200 ceea ce e mult pt o incepatoare,singurul avantaj e ca e frageda.

De recomandat,da daca vrei un corp tanar si fara prea multi kilometri,ca prestatie zero.

Salut! In ce zona sta? 10x

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vizita facuta acum cateva zile. Am sunat,am ajuns la hotel dupa carevam sunat de cateva ori si nici nu s'a sinchisit sa raspunda cu pretextul unui alt apel. De'abea dupa 10 min de asteptare s a hotarat sa rasp. Ajung in locatie,ma uit la ea si ii zic " tu nu esti fata din poze"

Im momentul ala se uita ca proasta la mine si nu zicea nimic. Arunc o privire si la colega, imi iau la revedere si plec. Concluzia --> poze false. De fapt e vreo tarancuta care nu are deloc treaba cu pozele. Colega parea o plinuta cu o fata de perversa de aia in stilul urat,pusa pe ars. Poate nu o fi dar asa mi a dat impresia. Plecat din locatie iau telefonul, o sun pe Andreea sex total. Ajuns ,futut,plecat fericit.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...