Sari la conținut

Postări Recomandate

Pentru tupeul asta de taran prost jegos iti poti cere scuze de un milion de ori eu zilele vin la ti e in pitesti sa ne vedem fata in fata daca ai curaj....oricum vin ca mi ai facut ambitie si direct la nevastata ma opresc

bobitta încearcă te rog daca stai linistit ca vin eu la tine cand ajung in tara iti promit eu ca vad ca începi cu amenințări la nevasta hmmmm... in primul rand citeste mai sus la toate ce a postat ca am scris de bine la început dar pune te in situatia mea sa bani bani si dupa blocaj parca te-a sunat si pe tine si a spus că se simte ff bine suna-ma
Link spre comentariu

Daca începi cu amenințări caz ai ca incurcat-o la adresa familiei. Mai bine ai sta de vb cu andreea sa vezi cat de generos am fost si la bucuresti si la pitești daca nu sti detaliile asta asa sa nu mai spun ca vad ca de sunat nu suni de raspuns nu răspunzi ai grija

Link spre comentariu

Hai mai suna iti mai dau un nr 0049736038550 sau vrei sa vb aici apropo vezi ca mai este unul cu 300 ron restanță si pe ala il amentinti...hmm te-ai pus cu săracul astept telefon sau da nr tau te sun eu sa nu consumi creditul

Link spre comentariu

Hai mai aparatorul familiei nu suni sau macar raspunde pe a.lui sorata de ce suna si apoi inchizi sau posteaza mess dar vezi sa le postezi si discutiile despre bani transport cadou daca le ai daca le spun eu vrei tupeistule ai mare grija

Link spre comentariu

Băi CASTAGAIA am citit si eu un pic din ce ai scris,se vede ca inca ai probleme cu limba romana,de cea germana sunt convins ca nu stii sa le legi intre ele,esti un frustrat care este tare pe net sau la telefon,fiecare al3ge ce si cum face in viata,ori daca esti la cules capsuni sau mai stiu eu ce fructe si legume pe afara asta nu inseamna ca esti vreun mare om si ai cateva sute de euro gata esti vreun mare bogatas,nu mai jigni in stanga si in dreapta ca pot pune pariu ca esti un mare idiot...si sincer si eu lucrez in afara si doar din astia ca tine intalnesc,mai ales afara,toti sunt cei mai buni,in fond dau dovada de multa prostie,lipsa de educatie etc.Asa ca si sfat mai stai si tu cu tine si fa-ti o analiza.Bafta!!

Link spre comentariu

Auzi domnul funsquirt citeste mai bine si dupa aceea trage concluzii te rog frumos dar nici sa ameninte familia atat timp cat am fost ffoarte generos si dupa aceea sa te blocheze.si in legatura cu scrisul nu stau sa vad daca este corect pentru ca nu stau s ma corectez cred ca asta este mai putin important

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Eu am vrut să tac din gura dar putea sa vb vb cu mine si gata dar dupa ce imi cere bani ma blochează ce ai face arata mess

Domnule Castagia, tu te-ai întâlnit cu aceasta fata? Caci pana acum din ce am citit, am dubii ca Întâlnirile astea chiar exista...unii au spus ca cere doar banii și dispare. Tu măcar ai beneficiat vreodată de serviciile ei?
Link spre comentariu

Prietene crezi ce vrei tu de ce crezi ca scriu

Chiar daca nu consider normala implicarea totusi corecta afratelui meu pe forum....e de inteles rabufnirea lui...luand in considerare si faptul ca starea mea psihica/emotionala nu tocmai buna....stare influentata si creata de tine Castagaia....nu pot sa il critic sau sa ma supar pentru gestul facut...gest facut cu intentia de a mi face bine...ne m ai suportand sa ma vada chinuindu ma din cauza lucrurilor incorecte spuse....cine a interactionat cu mine stie si poate confirma cat ma poate macina doar simplu gand fie el si nefondat ca nu am fost ce si a dorit sau ca nu am facut tot ce stiu ca pot face pentru al satisface....Nu inteleg de unde ti ai permis sa imi jignesti fratele....jigniri facute in cel m ai parsiv mod vazut de mine vreodata....folosindu te de cele m ai mici informati intime( informati de care nu imi e rusine si nu le ascund) pe care ti l am spus....avand incredere ca esti un om discret...asa cum spuneai...cei drept si el te a jignit....dar insultele aduse tie tin doar de caracterul tau....care se vede in fiecare postare....la fel ca tine si eu pot spune lucruri la fel de adevarate ca cele spuse de tine...lucruri care te ar pune intr o lumina proasta...asa cum ti am explicat si in bucatarie atunci am sa o fac si acum....dar nu pentru tine ci pentru cei ce citesc....pentru a sti totul...nu doar fanturi....IN URMATOAREA POSTARE VOI SPECIFICA ATAT CAT CONSIDER NORMAL CE TINE DE INTERACTIUNILE NOASTRE CAT SI NEMULTUMIRILE MELE!
Link spre comentariu

Prietene crezi ce vrei tu de ce crezi ca scriu

Cat despre interactiunile avute pana acum atat la general cat si cele cu tine....nu mi se poate reprosa lipsa de implicare, pasiune,dorinta si cu atat m ai putin neseriozitate....nimeni nu poate spune si dovedi ca a fost pacalit de mine...recunosc insa ca exista 2 persoane carora le sunt datoare (revansarea stiuta doar de ei)....incepand cu frumoasa imprexie lasata la prima interactiune avuta in bucuresti...la hotel....cand spre regretul meu generozitatea aratata am rasplatit o (nu stiu cum sau de ce?) printr o gresala....scurtand timpul (nu cu foarte mult) dar compensand cu insasi interactiunea care dupa spuseld tale a fost ceva extraordinar, unic, "de vis" a fost cuvantul folosit de tine....continund cu dorinta ta de a ma revedea si acceptarea mea de a veni la tine....lucru acceptat fara a sta pe ganduri...cea ce ti a aratat increderea pe care ti am oferit o...tot ce tine de recompensa,de sedinte,de timpul petrecut cu tine am stabilit impreuna....chiar daca de comun acord am modificat unele lucruri....tinand cont de nivelul mult mai ridicat decat cel stiut...dar si de incercarea fortata si disperata de a executa ceva necunoscandul si fara cele necesare realizari lui...oprindute din incercari in ultima sedinta....dupa ce cu greu m am convins ca nu se poate...nestiinta care a avut urmari fizice...te am instiintat in mica masura ca au existat urmari...(nimeni nu poate sa afirme ca au existat sau nu urmari...m ai ales necunoscand data intamplari...perioada de pauza) in momentu
Link spre comentariu

Prietene crezi ce vrei tu de ce crezi ca scriu

de fata situatia nu m ai e la fel de grava...cat despre datori...in afarade ultimi ceruti cei 300 pe care ii consider datoriea ta fata de mine..datorie facuta prin insasi promisiunea verbala....acea ca pentru tot ce ai primit vei fi m ai generos...deoarece merit...pentru ca ai trait cea ce ai tot incercat cu altele si nu ai obtinut...iar de restul..tu te ai oferit...cadou de ziua femei...de transport...te rog eu frumos sa spui de unde 900 lei...Lucruri pe care le pot dovedi prin discuti pe facebook,whattapp...doar sa incerci sa contrazici adevarul spus de mine.....Sper ca macar atat sa apreciezi daca interactiunea si ce ti am oferit nu ai stiut....ca in tot ce am scris te am protejat...noi....tinand cont ca stim cum te cheama...Cnp-ul...unde stai si cel m ai grav cine si cum arata membri familiei tale incat ne ar fi banal sa iti facem rau daca am fi niste oameni de joasa speta si am avea caracterul tau!
Link spre comentariu

Daca vrei sa vb aici vb in primul rand eu te-am apreciat si chiar te-am laudat ceea ce faci si o faci bine chiar foarte bine,in primul rand citestev bine ce a scris andrei primu tu cum ai proceda.acum vb despre noi am scris ca nu inteleg motivul de ce m-ai blocat cand puteai ff simplu sa imi spui la tel chiar am specificat inainte de a ma bloca mai miai cerut 300roni

Link spre comentariu

Prietene crezi ce vrei tu de ce crezi ca scriu

iar tot circul asta creat de tine din imposibilitatea de a accepta ca nu te m ai consider demn de a imi fi stapan putea fi evitat...dar cred ca te ai indragosti si ai uitat ce sunt eu....de acea disperarea de a comunica zilnic....desi ti am explicat inainte sa plec....ca cea ce tine de comunicarea noastra va fi doar legata de o programare pentru o eventuala sedinta
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iar tot circul asta creat de tine din imposibilitatea de a accepta ca nu te m ai consider demn de a imi fi stapan putea fi evitat...dar cred ca te ai indragosti si ai uitat ce sunt eu....de acea disperarea de a comunica zilnic....desi ti am explicat inainte sa plec....ca cea ce tine de comunicarea noastra va fi doar legata de o programare pentru o eventuala sedinta

 

Nu mai raspunde oricarui retardat.

 

 

Bai bobita sa arat caracterul si minciunile sa nu treaca si altii

 

Bobita e aia care te-a scos pe cur! Minciunile sunt in capul tau bolnav!

Continua discutia cu mine daca ai ceva de spus, te fac sa plangi pana te tavalesti in dureri... Virtual. Nici nu trebuie sa te ating!

Lasa fata in pace sau te fac eu sa o lasi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...