Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Domnule Castagia, tu te-ai întâlnit cu aceasta fata? Caci pana acum din ce am citit, am dubii ca Întâlnirile astea chiar exista...unii au spus ca cere doar banii și dispare. Tu măcar ai beneficiat vreodată de serviciile ei?

eu cred ca ai citit alt topic....daca pana si fratele ei spune ca s au vazut si la bucuresti si la pitesti....cum ai ajuns sa te intrebi asa ceva???

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A vizitat o cineva?

pai de la iti spune vorbe dulci si a face ....este cale lunga...pana sa faca scandal tipul ala (castagaia)nu am nimic cu el si nici nu il cunosc tipa avea alte preturi...la fel de dulce mi le-a spus si mie pe whatsapp....dar dupa a blocat numarul de telefon si fara sa accepte intalnire ...mai ales vad persoane care iau luat aparare fara sa vada adevarul....

dupa mine este un fals veritabil.....sau o adevarata teapa...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Domnul meu nu stiu cine esti...iar daca in urma unei conversati...am stabilit sa ne vedem si nu sa intamplat...cu siguranta a aparut o urgenta...doar nu mont toti utilizatpri care au poveatit interactounile cu ei...

eu am vrut sa ma intalnesc cu tine....de ce mi-ai blocat numarul pe whatsapp?spui ca esti corecta....eu am vrut o sesiune contracost.....de ce mai blocat daca esti corecta?

Link spre comentariu

Atat timp cat exista raspunsuri date de la utilizatori...demni si hotarati...raspunsurile descriind pe scurt sau pe larg...atat cum a decurs sedinta cat si ce ia multumit...asta inseamna ca nu sunt o fantoma...Iar despre teapa nici nu este si nici nu vreau sa cred ca exista posibilitatea sa fi gresit cuiva...de acea v am tot rugat ca de fiecare data afirmatiile sa va fie insotite de un screenshot sau oricare alt indiciu cu legatura la discutiile avute...cum pot altfel sa stiu ce sa intamplat si daca am fost eu de vina?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cand o sa am timp. O sati scriu pe wapp. Ca sa ne vedem. Chiar as vrea sa petrec o ora sau mai multe in compania ta. Mai ales ca te lasi dominata. Bine nu ma interesaza decat. Face fuck si sami faci anilingus. Sa te scuip pe fata si sa te fut in gura . Sory de limbaj. In rest nu ma intereseaza altceva. Acuma sper cand am timp. Sa poti si tu.

Link spre comentariu

Vizitator onlyme20
Reputație: 0

Atat timp cat exista raspunsuri date de la utilizatori...demni si hotarati...raspunsurile descriind pe scurt sau pe larg...atat cum a decurs sedinta cat si ce ia multumit...asta inseamna ca nu sunt o fantoma...Iar despre teapa nici nu este si nici nu vreau sa cred ca exista posibilitatea sa fi gresit cuiva...de acea v am tot rugat ca de fiecare data afirmatiile sa va fie insotite de un screenshot sau oricare alt indiciu cu legatura la discutiile avute...cum pot altfel sa stiu ce sa intamplat si daca am fost eu de vina?

Ce raspunsuri..nu ai nicio vizita nu te a visitat nimeni Slava ce esti , cauta clienti in alta parte. Sau fraieri CA am citit ce ai scris PE aici si esti o dementa, cica are si frate ...cine plm crede prostiile lu asta ? Nu as crede nici daca as vedea recenzii :)) dar "raspunsuri" ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...