Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Ce raspunsuri..nu ai nicio vizita nu te a visitat nimeni Slava ce esti , cauta clienti in alta parte. Sau fraieri CA am citit ce ai scris PE aici si esti o dementa, cica are si frate ...cine plm crede prostiile lu asta ? Nu as crede nici daca as vedea recenzii :)) dar "raspunsuri" ;)

Și eu aveam anumite dubii privind atât persoana cât și serviciile până când un membru de încredere de pe forum mi-a trimis un mesaj privat! Suntem doi prieteni virtuali care ne mai povestim experiențe ieșite din banal,iar acesta mi-a povestit lucrurile întâmplate la o întâlnire!

Cred că este o variantă extrem de tentantă pentru adepții dominării printre care mă număr și eu!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Și eu aveam anumite dubii privind atât persoana cât și serviciile până când un membru de încredere de pe forum mi-a trimis un mesaj privat! Suntem doi prieteni virtuali care ne mai povestim experiențe ieșite din banal,iar acesta mi-a povestit lucrurile întâmplate la o întâlnire!

Cred că este o variantă extrem de tentantă pentru adepții dominării printre care mă număr și eu!

 

Exista posibilitatea sa dai un mesaj pe aici? Adica catre altul care a postat pe aici?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Exista posibilitatea sa dai un mesaj pe aici? Adica catre altul care a postat pe aici?

Cel care mi-a relatat întâlnirea nu a făcut recenzie! Nu știu de ce n-a făcut-o și nici nu știu dacă o va face!

Cineva tot va trebui să încerce odată și odată și să și scrie aici!

Fii tu primul!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oameni buni, fata este cat se poate de reala.

 

Ideea este ca trebuie sa ai aceasta fantesie de a avea la picioarele tale o sclava si atunci ea se va mula perfect.

 

Cu notele este mai greu avand in vederr ca ea intruchipeaza o fantezie asa ca o sa ma abtin.

 

O sa notez insa experienta per total cu 9.

 

Recompensa pentru ce am vrut eu si ea a oferit atunci (in urma cu ceva vreme) a fost de 400 lei.

 

Va salut!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Cel care mi-a relatat întâlnirea nu a făcut recenzie! Nu știu de ce n-a făcut-o și nici nu știu dacă o va face!

Cineva tot va trebui să încerce odată și odată și să și scrie aici!

Fii tu primul!

 

Shark, cum pot intra in legatura cu tine?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Shark, cum pot intra in legatura cu tine?

 

Nu prea aveam cum!

Doar dacă faci 200 de postări și te colorezi atunci putem să ne găsim pe mesageria forumului!

Sau,dacă te coafează,postezi aici un număr de contact!

Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

A disparut si raspunsunsuri nimik

esti un terminat futut in cur de soarta castagaia ,ramai acolo zidar in berlin sau ce faci tu si maxim ia bilet de avion sa mergi in uk sa sugi pula lu dobre , nu mai scrie aici in mortzi tey de lake

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

esti un terminat futut in cur de soarta castagaia ,ramai acolo zidar in berlin sau ce faci tu si maxim ia bilet de avion sa mergi in uk sa sugi pula lu dobre , nu mai scrie aici in mortzi tey de lake

Ai acelasi stil analfabet de a scrie.

Mars la fazan sa nu scoatem la pensie si contul asta.;)

 

Domnilor, as vizita si eu fata, femeie fiind. Primesti femei? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...